Тук Ви чакаме,прекрасни бъдещи СЕПТЕМВРИЙСКи мами 2011!

  • 13 722
  • 225
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 102
айде сега  Mr. Green

да си спорим в нашата тема  smile3532 smile3532 smile3532

ти остави друго,ами си и платих за тоя екип  Joy Joy Joy

хайдееее време е да се запълва темата - аз миналата година точно на 27 (т.е. утре ) разбрах, че съм бременна,( малее как ревах,а то колко било хубаво  baby_neutral baby_neutral baby_neutralJoy

# 31
  • София
  • Мнения: 1 193
айде сега  Mr. Green

да си спорим в нашата тема  smile3532 smile3532 smile3532

ти остави друго,ами си и платих за тоя екип  Joy Joy Joy

хайдееее време е да се запълва темата - аз миналата година точно на 27 (т.е. утре ) разбрах, че съм бременна,( малее как ревах,а то колко било хубаво  baby_neutral baby_neutral baby_neutralJoy
Гале ,не че нещо ама днес е 27-ми  hahaha .

# 32
  • у нас
  • Мнения: 1 870
 hahaha айде спам и в тази тема Joy та като ще е така... Mr. Green
Гале що си плакала baby_neutral от радост или... baby_neutral

# 33
  • Мнения: 8
"Ако има 2 черти
ще повторим 2 черти
бързо бързо му звънни
бременна си вече ти"

Здравейте, и аз се записвам тук, въпреки, че се чудя, дали не е рано. Два различни теста дадоха положителен резултат. Първият го направих на 26 ден от цикъла, защото просто нямах търпение. След няколко дни направих и другия. След празниците смятам да отида на лекар за потвърждение Simple Smile

Пожелавам на всички бъдещи майки безпроблемна бременност, леко раждане и здрави бебчета! Весела Коледа!   bouquet

# 34
  • у нас
  • Мнения: 1 870
честитоооооо newsm44 ако тестовата чертичка става по-интензивна няма проблем, но наистина лекар трябва да потвърди. Най-добре е да има 10-дневно закъснение Simple Smile успех и здраво бебче на финала Hug

# 35
  • Мнения: 3 637
Още една бременлка страхотно!Добре дошла Семейство Флинстоун,безпроблемни 9 месеца  Hug !

# 36
  • Мнения: 6
И аз все още съм на + тест на 26-ти дек........много яко  Grinning

Последна редакция: ср, 29 дек 2010, 12:25 от *Lucky*

# 37
  • София
  • Мнения: 1 193
Колко хубаво ,темичката започна да се пълни  Heart Eyes !

# 38
  • София
  • Мнения: 79
Здравейте и от мен  Simple Smile
Хайде и аз да се запиша с + тест (двете чертички ги видях на 25-ти сутринта ).И дано тази темичка  ми е на късмет  Confused

# 39
  • у нас
  • Мнения: 1 870
ихааааа вече сте 4 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 40
  • Мнения: 287
Ехххеее колко хубаво,че все повече стават бъдещите септемврийски мами  Heart Eyes
Леко бременеене и усмихнати бебоци ви пожелавам  Peace
Няма нищо по-хубаво от това да си "мама"  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 41
  • Мнения: 102
Абе вие да не сте се наговорили  Joy Joy Joy всички в един ден  hahaha

айде сега  Mr. Green

да си спорим в нашата тема  smile3532 smile3532 smile3532

ти остави друго,ами си и платих за тоя екип  Joy Joy Joy

хайдееее време е да се запълва темата - аз миналата година точно на 27 (т.е. утре ) разбрах, че съм бременна,( малее как ревах,а то колко било хубаво  baby_neutral baby_neutral baby_neutralJoy
Гале ,не че нещо ама днес е 27-ми  hahaha .

 smile3537 smile3537 smile3537 smile3538 smile3538 boo boo Nerd Nerd - ЕЙ ТОВА ВИ ЧАКА ВСИЧКИТЕ ,С ПЛАЦЕНТАТА ЩЕ ВИ ИЗВАДЯТ И МОЗЪКА  Joy

Рали, последното нещо беше щастие - толкова много се уплаших,аз съм си бая парче егоист и хем го работехме от 6-7 месеца и пак като видях  EFP и  #Crazy #Crazy #Crazy -рев,рев,рев , цял ден. отне ми около 1 седмица да се осъзная и да започна да се радвам и да се замислям какво точно се случва.

# 42
  • Мнения: 0
Здравейте бъдещи септемврийски мами,  Hug

аз миналата година на днешната дата разбрах, че съм бременна, беше колкото прекрасно, толкова и страшно, на повярвайте една година по-късно мога да кажа с ръка на сърцето, че това е най-уникалното  и прекрасно нещо на света да станеш мама  Grinning

Желая ви лека и безпроблемна бременност и на финала прекрасни здрави бебчета Hug Praynig Hug

Ние ще бъдем с вас и ще съпреживяваме отново вашето щастие, ако имате нужда можете да споделяте и да разчитате на нас Hug

# 43
  • София
  • Мнения: 1 888
Здравейте, мили момичета! Миналата година през декември разбрах, че ще ставам отново мама, а през януари разбрах, че чакаме близнаци - пожелавам ви безпроблемна и щастлива бременност, съпроводена от множество положителни емоции.
gala.
, голяма скица си Joy

# 44
  • Мнения: 102
gala.[/b][/b], голяма скица си Joy

бебчо,и аз те обичам    Heart Eyes Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт