Отговори
# 15
  • Мнения: 327
LadyDiDi , чудна темичка - браво!

Записвам се и аз. Много се радвам за всички нови мами!
При мен няма нищо ново - лежа си на топло в боницата и чакам Коледата, за да се прибера за по-дълго време къщи, а не като сега за 2-3 дни само.
Бебоците са ОК, растат, храня ги добре, в резултат на което съм вече +8 кг.
Все по-трудно ми е ставането от леглото - тежи ми корема. А не мога да си представя вие дето гледате дребни деца ...
Толкова от мен за сега.

# 16
  • Варна
  • Мнения: 13
newsm81  Диди, каква зимна приказка си ни спретнала тук!   santa2
Само весели новини и топли моменти да си споделяме в нея!
Аз съм на ФМ утре сутрин и вече броя часовете, дано да се върна само с добри новини, стискайте ми палци! Praynig
Бебчо снощи посрита и татко си за първи път и той така се разнежи, че от тогава го споменава във всяко изречение - "ще идем тримата еди си къде", "какво ще хапвате вие двамцата", "това ще ни е първата Коледа с бебо..". Сякаш изведнъж го възприе по-реално, след като го усети.  Laughing Абе Коледният дух взе да се появява и в нашата малка квартирка, а утре се надявам да се заредим с много позитивни емоции и да си украсим най-сетне!  Hug

# 17
  • Мнения: 55
Диди чудесна тема със страхотно коледно настроение  Hug  направо ми стопли душата  Heart Eyes
Коледата е любимия ми сезон, настъпи ли декември и се разтапям.
За хемоглобина ядки - сусам, кашу, бадем, орехи... и някои сушени плодове - боровинка, кайсия...
За запека червено цвекло на сок салата кой както обича
Хубав ден и празнично настроение   bouquet

# 18
  • Мнения: 15
Диди, страхотна темичка, благодаря   bouquet
Може ли и за мен един син щъркел!
Да се отчета набързо и тук, ходихме на скана за аномалиите, мисля че е този ФМ. Видяха почти всичко, както и мъжките атрибути, които показваше най-безсрамно. Но си криеше лицето и си беше закрило гърдичките с ръце, затова неможаха да разгледат сърцето добре и другата седмица сме на скан пак. Иначе е добре, не разбрах колко тежи или размери обаче...

За хемоглобин, освен изброените, яжте и много зелени храни - коприва, спанак, лапад и т.н.

Надявам се всички да сте добре, по-малко оплаквания и болежки, и повече Коледа! Simple Smile  Hug на всички коремчета

# 19
  • Мнения: 115
Диди,страхота тема,справила си се чудесно!!!!   bouquet  Hug
Само добави едно розово щъркелче на auraboneva ,писала е последна в старата тема,но явно не си видяла! Wink

# 20
  • Мнения: 1 440
Страхотна темичка...поздравления  bouquet

Аз за хемоглобина да кажа, че моят по принцип е 128, като забременях падна на 118, а сега е около 112. Знам от предната бременност, че до 100 се смята за нормално предвид ситуцията. Ако падне под 100 е нормално да се приемат някакви медикаменти, за да не се нарушава кръвотворенето. Подходящи хране са цвеклото, червените меса особено, ядките, сушени кайсии, трици и мюсли.

# 21
  • Мнения: 1 259
Бързичко да се запиша докато е още 2-ра страница...!
Аз днес съм на ЖК, по-късно ще ви пиша, а сега искам само стискане на палци всичко да е наред..., че и аз с тоя хемоглобин...101 ми е от последното изследване!

Хубав ден!

# 22
  • София
  • Мнения: 0
Отбелязвам се и аз в празничната тема  santa2 LadyDiDi, супер е   Wink

леле, около три - четири часа след обяд вече не ме свърта на едно място, концентрацията ми пада на 3% сигурно и едвам издържам до 18:00 на работа...ужас, не знам как ще устискам до празниците, а пък за по-натам изобщо си нямам на идея. Тези дни като е по-топло и ми се подуват яко краката  Sad
Иначе, момчето си расте и ме подритва от време на време  Hug вече си има нов ламинат в стаята и едно килимче Simple Smile да видим Дядо Коледа дали ще ни донесе креватче под формата на парички от баби и дядовци  Blush

Хубаво настроение пожелавам на всички мами!

# 23
  • Мнения: 23
Леле колко е коледно  People Santa ! Браво, Диди!!! smile3501

Честити розови и сини гащи на всички новонашарени  smile3503 !!!
Сега остава само да завили сняг най-накрая, че да допълни коледното настроение /малко завиждам на тези при които вали  Embarassed Wink /

# 24
  • Русе
  • Мнения: 278
Здравейте.
Да се похваля и тук, хем да се запиша. Фм-то мина чудесно ще имаме 100% момиченце, здравичка е има си всичко което трябва и в норма. Много сме щастливи , каката най-вече. д-р Марков е невероятен човек а и специалист, малко телеграфно пиша, но не съм допрочела старата тема. Поздрави на всички.

# 25
  • Мнения: 22
Супер тема много е хубавоооо Hug
В Понеделник семе на ФМ, казвам сме, защото таткото каза и аз идвам.Снощи се случи нещо много вълнуващо за него- беше наритан от наследника Joy толкова беше доволен. Та чакаме Понеделник и слегаме украсата Nature Snowman santa2 Close-mas:

# 26
  • София
  • Мнения: 742
Привет! Ето ме и мен в новата тема!  Hug Hug

Този път изборът на заглавие за следващата тема ми се струва много труден!!!

# 27
  • Мнения: 146
Страхотна темичка...поздравления bouquet

# 28
  • Мнения: 31
Супер темичка Диди Simple Smile Гледам момите се активизираха последно време ......аз се бях притеснила,за моите юнаци как ще търся моми !! Simple Smile

# 29
  • София
  • Мнения: 742
Gigi_vn, Благодаря ти за линка към предаването на Гала. Много полезна информация научих, която не знаех, макар че винаги съм чела много за диетите и съм изпробвала почти всичко, което е логично.

Общи условия

Активация на акаунт