Отговори
# 45
  • Мнения: 348
Ох, това с килограмите е просто ужас, дебелея с часове. От пет дена съм предимно на зеленчуци и плодове и много малко месо и обезмаслени млечни и какво да видя  Shocked плюс две кила съм

# 46
  • Мнения: 140
Добро утро мамчета!Да се разпиша и аз в новата тема че нещо все не ми остава време.За килограмите аз съм +9 вече.Не знам до края до къде ще стигна   261uuВсе нещо ми се хапва ,я сладичко я соленичко.Ям хляб Вита без брашно че поне от там да не ми се лепи всичко.Да ви питам вие пиете ли някакви витамини?На мен док не ми е казал нищо и аз не съм си взела.Аз не съм купила все още нищо за бебето.Като дойде март ще пазаруваме.Единственото което може би ще купим по-рано е кошара,че сега ги гледам много на промоции.Мисля да вземем сгъваема че спалнята ни е малка.Лек ден на всички и внимавайте като излизате навън Hug

# 47
  • Мнения: 0
Добро утро и от мен!Събудих се в добро настроение newsm68 и се надявам всички да сте като мен днес.Постоянно си гледам снимката на бебока и му говоря....То това да ходиш на фм било голям кеф smile3521Лек ден от мен newsm51

# 48
  • Мнения: 1 574
Добро утро ,Априлски мами  Hug
какво да ви кажа за моите кила са вече 15 не мога да се гледам е меко казано 164 височина може да си представите на какво кюфте приличам ,всичко ми е много трудно  ooooh!.
За нервите ,и там ме удари яко ,всичко ме дразни и изнервя .
за дрешки съм се заредила за Април и Май ,летни не съм купувала .Креватче имам от каката мисля си само за една КОШАРКА да му купя и количката ,като родя ,ако до тогава не излезе нещо ,което много да ме грабне .На мен пък страшно бавно ми минава времето ,като си седя в къщи ще е така ,но като не ми е много добре така ще е .
ами толкова за сега ,нека и другите пишат ,наистина има мами ,които от 2 месеца не са се включва ли  newsm78.
ХУБАВ ДЕН НА ВСИЧКИ АПРИЛКИ Hug Hug Hug

# 49
  • Мнения: 12
Добро утро на всички!Диди,благодарности за оформлението и старанието!При нас е едно студено ,но слънчево и все пак нямам желание да излизам.Тези дни с малката потренирахме на снега ,та сега ме боли кръста и не ми се мърда.И аз съм на вълна коледни сладкиши и  активно тренирам,но няма да разказвам,че да не ви дразня и изкушавам.Това с килограмите си е трудна работа ,аз съм качила 5 до сега,но внимавам.Ако единият ден се поотпусна,следващия преминавам на супи салатки и внимавам.Плана за кило на месец за сега е ок,но знам,че от 7-я ще е трудно да се удържат.При Гала онзи ден лекарката каза,че последните месеци майката качвала по 300-500 гр. на седмица.Не звучи много добре,но ще видим.Толкова от мен.Хубав и спокоен уикенд ви желая.

# 50
  • Мнения: 2 271
... мадамата ме подготвя от сега явно,ще се спи само,когато тя каже  Laughing
Хахах,това са и моите мисли.Каката си риткаше през деня,а нощем си спеше.Така беше и като се роди.Много кротко бебе.От втория месец махнах нощното кърмене и детето си спеше сутрин до 7ч,след 2м започна да спи до 9ч.Но сега имам чувството,че ще е точно, както съм била аз.Денем съм спяла,нощем луд реееев. Mr. Green

# 51
  • Мнения: 4
Здравейте и от мен,
бебо днес ме събуди рано,така ме риташе да ставам ,пък и сутрин съм гладна като вълк  Laughing
За килограмите , качвам и то доста.Положих какви ли не усилия ,но просто не става.И предните пъти наддадох много,но пък си ги свалих и се надявам и сега да е така.И друго да ви кажа,при предните бременности към 6 месец започна да ме боли гърба  в една точка по средата.Много неприятна болка,не мога да стоя седнала и сега пак се случва.Това ме тормози най-много,но явно просто при мен нещата си се повтарят,независимо от разликата във възраста.Ходя на курс по немски и едвам издържам там 4 часа седнала.Но просто няма начин.Сега пък се замислям ,че като ми се повтарят нещата и малчовците ми са родени 4.300 и 4.200 и сега сигурно няма да ми се размине с голямо бебче Laughing
Хайде милички х,ви почивни дни и радостно настроение!

# 52
  • Червено знаме 11:)
  • Мнения: 57
Добъърр ден мами  love001За килограмите,аз съм 12+,а не ми личат толкова..или поне аз така си мисля де..надежди.Нашето бебче нещо обърка деня с нощта,събужда се към 12 вечерта и започва да буйства,и не заспива до 2.После към 5-6 сутринтта пак се размърда и айде спи ако можеш..и по едно време ме заболя корема,и така се стреснах,че веднаха хоп-хапче ношпа..Така ще е..бебо си знае неговото newsm32
За витамините,и на мен не са ми изписали,но си мисля че поне някакви с магнезий трябва да се вземат,та ще настоявам да ми изпишат следващия път..

# 53
  • Мнения: 1 259
Да ви питам вие пиете ли някакви витамини?На мен док не ми е казал нищо и аз не съм си взела.Аз не съм купила все още нищо за бебето.Като дойде март ще пазаруваме.Единственото което може би ще купим по-рано е кошара,че сега ги гледам много на промоции.Мисля да вземем сгъваема че спалнята ни е малка.Лек ден на всички и внимавайте като излизате навън Hug

Специално питах на ЖК за допълнителни витамини, но ми казаха, че ако се храня пълноценно-плодове, заленчуци, риба, месо, яйца и млечни продукти, както и + 2-3 филии хляб на ден, това е достатъчно и не са необходимидобавки.
И аз нищо не съм купувала, но най вероятно ще започнем да търсим края на февруари, като влизам в 9-тия. За количка вече и идея си нямам.

kroelahai и аз си седя в къщи по цял ден, но много бързо ми минава времето, че чак не ми стига. А имам да уча, защото и изпитите наближават, а сега покрай тези празници незнам просто.

Плана за кило на месец за сега е ок,но знам,че от 7-я ще е трудно да се удържат.При Гала онзи ден лекарката каза,че последните месеци майката качвала по 300-500 гр. на седмица.Не звучи много добре,но ще видим.Толкова от мен.Хубав и спокоен уикенд ви желая.
От първия месец ли ги броиш? На мен моя доктор ми каза, че е желателно по 2 кг на месец след 3-тия до седмия, а в осми и девети даже се качва по 1 кг седмично. Абе здрави да сме, а после ще обсъждаме  програмите си за сваляне на излишното тегло!

# 54
  • Мнения: 11
ето и аз се разписвам.Диди прекрасна е темата.ама и аз си мислех,че има много мами,които не са се включвали отдавна.Неви и аз трябва да почна с курса,ама как не мога да се организирам.опитвам у дома,ама хич не става.ох,предполагам,че след празниците вече ще се запиша.говорите за кг,направо страх ме хваща,аз съм +9 и не знам до къде ще я докарам.ама като си седя в къщи и се чудя какво да подлапна,така ще е.и аз лесно свалям,та на това разчитам.усмихнат и слънчев уикенд от нас  Hug

# 55
  • Мнения: 2
Здравейте мами! Гледам за килограми си говорите аз съм вече +12, а до края има още мноооггоооо... Заприличвам на кит, ама какво да се прави. Ям нормално както до сега , ама качвам яко newsm78. Поне бебчо е добре и послушно си заспива към 10-11 вечерта и се размърдва чак когато аз стана. Дано да е така и след като се роди  newsm17

# 56
  • Мнения: 0
Здравейте момичета,
Запис и отчет и от мен в новата темичка, която както винаги изглежда чудесно. Голямо БЛАГОДАРЯ и от мен за старанието! bouquet  bouquet  bouquet.
Вчера бяхме на ЖК. Всичко е в норма, термина си остава и  доки ме разсмя като каза, че ще гушкам дългокрака мадама  Joy. За килограмите съм +13, от които 10 качих до третия месец, (по ред причини) и оттам по един на месец, което малко ме успокои и спрях да се притеснявам толкова. Да се надяваме, че ще е така до Април. Praynig Най - после и аз усещам сериозни ритници, дори и ММ имаше тази чест..(до скоро усещах само гъделичкане, поради предна плацента). Чувствам се прекрасно и съм заредена с много положителна енергия, с която много ми се иска да можех да заразя и вас..newsm68 newsm51 newsm68..(в предната темичка чета за доста кофти случки при някои от вас)  . Разбира се, че  и при мен се появяват  разни неприятни неща или злобни хора от време на време, които не искам да коментирам, защото по-скоро ми става жал за тях отколкото да им се ядосвам, но се опитвам да гледам от комичната страна  и за моя не-изненада, такава има в повечето неприятни  ситуации и проблеми. Колкото и тежко да ни става понякога (в буквален и преносен смисъл Wink ), не трябва да забравяме, че се намираме в един от най-вълнуващите и вълшебни периоди за една жена и аз лично мисля да се насладя на всяка секунда от него и да не позволявам на разни външни обстоятелства да ми развалят тази магия.
Много прегръдки целувки за всички коремчета!  Hug Hug Hug

# 57
  • Мнения: 10
Момичета, привет от Варна!
Вчера все пак успях да стигна до тук с двучасово закъснение и сега вече кроя планиве за следващите дни да отида да видя морнцето и да ми се успокои душата Simple Smile

Много ви благодаря за страхотните пожелания!!! Признавам си, че всяка година го забравям този имен ден, добре че има кой да ми го припомня Simple Smile Мони, честито на мъжа ти на патерици!

Радвам се, че темата ви е харесала! Само хубави емоции да се споделят в нея и отборите Прасковка и Банан да изравнят сили скоро  Laughing

Относно килограмите: пристигнах +7.5, ще видим колко ще си тръгна след това празнично охранване  Joy Чакам предложения за среща на варненска територия! С Искра ще
ходим на оглед на АГто на 23ти следобед. Може след това да се организираме за нещо по-кулинарно   chef

Прегръдки на всички коремчета! Извинявайте за фермана ми  Embarassed bouquet

# 58
  • Свиленград
  • Мнения: 164
Здравейте и от мен в новата темичка.Диди много е хубава темичката. Аз съм вече +7кг, но не мога да си наложа никакви ограничения.Май имам слаба воля.А онзи ден моята племенница, която е на пет годинки и не иска нищо да яде се оправда с думите " Не искам да стана като вуйна".
Относно витамините на мен сега ми изписаха - Гестинвит омега.Ние с бебчетата спим през деня, а вечер аз пазя къщата , а те си играят на нещо, май се състезават кое ще ритне по - силно.Ако и след като се родят са така няма да имам нужда от фитнес да си сваля килограмите.
Приятен ден на всички.

# 59
  • Мнения: 4
Добър ден на всички чета че обсъждате кг. аз съм +12 и не ми се мисли колко ще станат ,но преди да забременея бях на диета и бях свалила 7-8кг. и много бързо ги качих до 3-тия месец е колкото толкова спрях да ги мисля вече тия кг. За витамините аз пия биозин мама защото ми е нисък хемоглобина но поне с бебо засега всичко е наред лек ден на всички.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт