Отговори
# 30
  • Мнения: 9
Вижте какво намерих в нета - така че честит празник на всички нас Simple Smile

В християнските легенди Даниил е пуснат в ямата, където лъвът вместо да го разкъса, кротко го лизнал с език. Топ символизира личността на Христос, обезоръжила смъртта и изкушението от греха.
Почитат го всички бременни жени. Месят питки, които раздават на комшиите, да е плодовита годината и лесно рожба да добият.
Имен ден на Данаил, Даниел, Даниела

# 31
  • Мнения: 1 574
ЦОП в новата темичка ,много е хубава ,както винаги де. Hug Hug :hug
ЧЕСТИТО НА ДИДИ И НА МЪЖОТО НА МОНИ ,МНОГО ЗДРАВЕ И КЪСМЕТ .
И НА ВСИЧКИ ПРАЗНУВАЩИ  bouquet.

# 32
  • Мнения: 2
Страхотна тема Диди! Браво отново на дизайнерката! newsm10 sohappy
Честити ви розови гащи момичета! Най-накрая малко да се поизравни отбора на момичетата.

Честит имен ден на всички, които носят тези чудесни имена! Сладко да си хапнете и наздраве довечера!!!
Прегръщам ви и се радвайте на хубавите си моменти!

# 33
  • Мнения: 4
Айде да се запиша и аз в новата тема. Честито на всички празнуващи. Темата е чудесна и нека само с хубави новини да се пълни.

# 34
  • Червено знаме 11:)
  • Мнения: 57
Диди честит имен ден мила,само партита и забавления до април!
Мони и на теб честито за мъжлето smile3525

# 35
  • Мнения: 146
хоп и аз да се запиша  bouquet

# 36
  • Мнения: 22
По повод килограмите и аз съм на -5 а бебка си расте съвсем в норма.Говорих с д-р Тимева и д-р Ганева всички казват че детенце си взема своето и си знае как.Последния месец си хапвам добре за разлика от предишните /просто храната ме отвръщаваше/ и днес ме теглиха има няма кило съм качила от минуса.Петя е права има още 4 месеца и как се навъртат неусетно кила накрая може и да надминем другите мами Embarassed
Хубава вечер утре ще докладвам сладките  bouquet

# 37
  • Мнения: 1 259
Много хубава темичка... и аз да се запиша с малък проблем-имам бактерии в урината... та сега ги лекувам с едни хапчета и прахчета дето ми изпразниха джоба до стотинка.
Заради лошото време не излизам сама, трябва да си имам придружител, че много се пързаля, като го стегне вечер.
Аз съм вече +7 кг и корема ми надмина бюста. А мъжо не е виждал бременна гола жена и гледа с голямо любопитство, особено след като ме е гледал от 48килограмово момиче.

# 38
  • Мнения: 146
по повод килограмите аз съм +14 и направо се депресирам,незнам какво ще стане до април,качвчм много барзо а уж не ям много,дано след това да мога да ги сваля Sad

# 39
  • София
  • Мнения: 742
Честита ни нова темичка!!! Много радост да споделим в нея и още бебчовци да разкрият пола си!!!

Момичета, чудя се всички ли мами се отчитат. Сигурно има и такива, кито отдавна не са писали... newsm78

# 40
  • Мнения: 185
Диди, мерси за новата темичка, много е хубава   bouquet

Честит имен ден на всички празнуващи днес, да са живи и здрави и много късмет да им носят хубавите имена!

Аз също съм доста напред с кг, +8, не знам как е възможно, при положение че не ям повече от преди, а и тичам доста след малката, не съм се заседяла  Confused Предната бременност качих 14 кг, надявах се сега да кача по-малко, ама май няма да стане  Tired

Аз още не съм купила нищо за бебка  Embarassed Нещо не ме е обхванал ентусиазма за пазаруване все още. Даже и за количка не съм разглеждала, макар че се чудя дали да не дам за ремонт тази, която имам от предния път, защото си ми беше удобна (Уно Пег Перего). Но не мога да намеря такъв борд за по-големи дечица за тези колички, а не ми се иска да се налага да нося каката и да бутам количка  Crazy

 И коледното настроение не ме е обхванало, нали няма да сме тук и нито съм украсявала, нито сладки правя, че вкъщи никой не яде, та така....

Хайде лека вечер от мен  Hug

# 41
  • Мнения: 23
Запис и от мен в новата темичка. Диди, пак си се справила перфектно Hug.
Честито на всички именници!!!  bouquet
Ако не се лъжа e.damyanova май днес беше на ФМ, а още не се е включила. Чакаме хубави новини  Grinning
Аз съм станала като мечките. Такъв зимен сън ме е налегнал, че по цял ден мога да спя. То и не само по съня си приличаме  Embarassed

Лека вечер  Heart Eyes

# 42
  • Мнения: 152
Диди, благодарности за новата темичка, много е снежна и празнична:bouquet:
Момичета, да Ви се похваля и на Вас - Днес бях на ФМ най- после, не мога да повярвам, че го дочаках този момент  newsm44 newsm44 newsm44
Но определено много си струваше - толкова беше хубаво, че накрая се разплаках от умиление, а таткото гледаше монитора като хипнотизиран!
Та сега по същество - синият ни щъркел е 100 % вече  smile3521 Големи сме 560 гр., имаме си всичко и позираме като фотомодели, което очевидно значи, че се чувастваме добре  Joy Joy Joy Жорко си е точно по мерките за седмиците и няма промяна и в термина.
Искам да Ви споделя впечатлението си от д-р Мазнейкова - изключителен лекар и човек - отзивчива, мила, обяснителна, просто страхотна дама. Поддържана жена с много стил и умереност, каквато рядко се среща в днешно време! Ако някой още се чуди къде да ходи, му я препоръчвам горещо!
А иначе, след една твърде разточителна разходка из софийските магазини за бебешорски неща, мога да кажа, че се чуствам ужасно объркана и просто не знам каква количка ще се купува  newsm78, но понеже има още време, ще го умуваме.
Моите килограми са +7, но честно казано мисля, че ми стоят добре и мн им се радвам - ММ също ме гледа много мило и като полезно изкопаемо  Mr. Green
ААА купих си и един много симпатичен бременен панталон на нормална цена - само 34 лв и съм много доволна  Laughing
Оставям Ви, че май се поулях с поста, но нямаше как да пропусна да Ви споделя.
Приятен WEEKEND и си пазет коремчетата!  Hug Hug Hug
rori, тъкмо пусках поста и видях твоя - Благодаря за загрижеността  Two Hearts

# 43
  • Мнения: 115
Здравейте,ние още имаме гости заради именния ден на ММ,но се измъкнах да малко да драсна някой и друг ред,че напоследък въобще не ми стига времето да пиша Cry Сигурно направо ме забравихте вече,ама....
За килограмите-да кажа,че аз съм +6кг. и съм много доволна PartyДано само да не кача двойно последните 2-3 месеца,че.....
Имам проблеми със съня,с нервите,с обривите,въобщеее...Нищо не ми е натаман последните няколко седмици....Все за нещо се ядосвам,викам....
Започнах да си пера дрехите с Тео бебе заради обривите,както и започнах да се къпя с бебешки сапун и шампоан,че и по главата имах обрив ooooh! Първо се стреснах,че съм хванала варицелата от децата,но като смених сапуна,праха и шампоана пъпките взеха да се скриват......От тоалетната хартия също се обривах,сега се трия с бебешки мокри кърпички LaughingАма поне ми е по-добре,че с тия обриви беше чудо.....
Забелязах,че започнаха да ми излизат много гнойни пъпки по лицето #Crazy Все едно съм в пубертета,ужасно е....
Дими,благодаря ти за съветите относно кървенето от носа...Гледам и аз да проветрявам по-често,в стаята,в която стоя през повечето време сложихме и овлажнител за въздух,понеже го имам още откакто Бела беше бебе,та реших да го използвам...Но пак си ми тече кръв Tired

# 44
  • Бургас
  • Мнения: 0
Добър вечер и от нас!
Честит имен ден на Диди,бъди много здрава и нека оставащите месеци минат леко и безпроблемно  Hug Темата отново е страхотна  Peace Благодарности за труда!
Мони,честит ти именник и на теб,да те слуша и глези много   bouquet
Честито и на всички,които празнуват днес!
От няколко дни линийката ми се премести в следващото квадратче  Party Вече съм в 6ти месец!Кога мина това време, не знам!Сега покрай празниците и седмия ще дойде неусетно...  Rolling Eyes
Иначе ние сме добре,шаваме си сутрин и вечер (особено вечер и особено,когато съм решила да заспивам Mr. Green ), но..така ще е... мадамата ме подготвя от сега явно,ще се спи само,когато тя каже  Laughing
Хубава вечер!
 Nature Snowman Приятни снежни почивни дни  Nature Snowman

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт