Отговори
# 45
  • Мнения: 17
Честита Коледа, на цялата банда малки и големи сектанти !
 Аз малко на патерица, но едва сега се прибирам от свекито, оставих си мъжа и детето там и сега 2-3 дни ще бъда фрйй  smile3508 по точно стана така, защото аз съм си на работа от утре, пък мъжо го накараха да си пусне отпуска за седмицата.
 И Ачко си поспа подобаващо на Коледа и към 10 налазаи подараците под елахата. Отваря ги около 2 часа. Но мама гаднярски се беше постарала и най-дребното нещо да е отделно опаковано и милия голям труд хвърли да ги разопакова. Накрая се изхитри и ги носеше на дядо си и само нареждаже  - толи ( да му ги отвори) и чакаше отстрани да им се радва  hahaha В момента и аз не знам какво точно е получил и колко са подаръците, че им изпуснах края.
 А на Бъдни вечер  паричката от питката се падна на ..... Ачо  Joy Но честен кръст само съдбата имаше пръст в цялата тази работа. Никой не знаеше къде е парата и дядото като най-възрастен чупеше, наричаше и раздаваше парчетата. И на Ачко като най-малак му даде последното парче, но късмета си е бил за него Simple Smile
 Гледам болничките са понамаляли, но дано и останалите бързо да се оправят и да си посрещнем празниците както си му е реда - здрави и прави. И аз се моля Ачко да се закрепи здравичък, че в четвъртъка му бихме Синфлорикса и сега никак няма да е добре да се разболява пак  Praynig

Последна редакция: нд, 26 дек 2010, 16:58 от PIS74f

# 46
  • Мнения: 143
Пепи, аз винаги слагам паричката и никога после не познавам къде е newsm78

Вече сериозно се замислям да си продам колата - току-що баща ми ме извести,че ми се е счупило още нещо  #Cussing out (дошло му времето #Crazy) Само че никак не е изгодно да се продава стара кола ooooh! Омръзна ми вече, и незнам какво да правя...Като се сетя за любимите ми ''бакшиши", обаче съм готова и кола на 100 години да карам.

# 47
  • Мнения: 75
Здравейте момичета.
Страхотни снимки,изпълнени с много щастие и усмивки.
И ние както повечето,получихме многооооооо подаръци,но аз ги слагах под елхата един по един.И така преди малко получи поредния си подарък(мисля да приключвам вече,че то няма край) комплект с гримове.Последния път като ми докопа моите и беше се направила като индианка Crazy hahahaА сега с нейните вместо да се гримира изяде едно от червилата(разбирайте го буквално),току  що и извадих и апликатрочето от устата,а в момента си облизва пристите които са изчоплили сенките. #CrazyСтавам и изхвърлям всичко,че то това дете като че ли не е яло от дни,да не вземе да нападне и опаковката Joy
Междо другото най и допадна килимчето за рисуване,лежи си,пее си и си драска.Голям кеф.

Другата ни страст са обувки(във всякакъв вид),голямо обуване пада.
Паричката при нас се падна на кисията, аснощи от баницата ми се падна БЕБЕ.Та да видим кога ще е Laughing
Това е за сега,болничките да кажат как са:) Heart Eyes

Последна редакция: нд, 26 дек 2010, 19:11 от Нелинда

# 48
  • Мнения: 242
Нели,ти се благодари,че червила яде твойта щерка..Аз друго съм си яла като малка Embarassed ама няма да казвам какво...

# 49
  • Мнения: 139
Честито Рождество Христово! Здраве, любов и блафоденствие да донесе на всички нас!

Дени пощуря от кеф при вида на Дядо Коледа, скача, вика, а като си видя подаръка, не знаеше какво да прави, скачане, голямо, тичаше да показва на всички ( лъв, слон и жираф) Simple Smile Много весело беше имаме и видео, но е доста голямо и с бавни ни нет, няма как да го кача.

Много хубави снимки видях и тук,  и във ФБ!

Ето нашите http://ioli13.multiply.com/photos/album/30/2010.12.25_-_Christmas10_BG_Embassy

 Целувки и лека нощ!

Последна редакция: пн, 27 дек 2010, 07:21 от ioli

# 50
  • Мнения: 17
Страхотни са снимките на дечицата как се радват на подараците. Очичките им греят направо.
 Йоли,Дени ми изглежда доста пораснала и висока.
 Аз само да вметна, че нашия малък мъжага го е страх от дядо Коледа. Като гледам другите дечица как се радват на белобрадия старец, се сещам как Ачко рева от него вчера. Вкъщи не е идвал, водихме го на центъра на Пазарджик и тям имаше няколко Дядо Коледовци. Имам снимка как реве когато свекито се опитва да го доближи до единия  hahaha Та като казах снимки , най-тържествено обещавам, че ще пусна но след  две-три седмици, че оставих апарата на свекървата да снима докато Ачко е при тях.
 А нали сме си отчетна тема забравих да се отчета от консултацията в четвъртъка. 14,200 и 90 см. Този път си седеше кротко и мирно при меренето на ръста та се надявам да е по-достоверно от предишните.  Grinning. За мое щастие педито каза, че от двегодишни насетне консултациите стават на 6 месеца . От сърце пожелавам на всички да се виждаме с педиатрите само два пъти годишно и то само за консултациите.

# 51
  • София
  • Мнения: 66
Добро утро Simple Smile
То било много убаво да си на работа - офисът е празен, транспортът беше празен... абе лайф Simple Smile
Малката получи един куп подаръци и като резултат от 3-я натататък не се радваше както подобава... Останаха още 2, които смятам или на нова година, или след това да й покажа....
Пускам ви какво сме получили, защото идват рождените дни и отново ще ни трябват идеи Simple Smile
кухня тефал от джъмбо - - учудих се колко е готина Simple Smile Котлоните светят, а като сложиш тиган отгоре и дори звук се чува  Thinking
пиано с микрофон - - това е най-сполучливия подарък, не го остави и за минута - първо "свири" известно време, а после си пускаше съпровод и само "пееше" на микрофона  Joy
къща от блокчета - - сбъдна й се късметът от питката Simple Smile Да му мислим останалите, че пак ни се падна увеличаване на семейството. Отново предложих да вземем котка  Embarassed
бебе - - това беше от нещата, които получиха 0 внимание
формичка за сандвичи -
каса - - и тука ме учудиха с подробностите - има долари, монети и дори кредитни карти  newsm78

Идеите ни за рождения ден са/бяха:
кола като на Дара - отказахме се, след като и на милото му развих моята терия за пренасищането.. решихме, че може би евентуално ще е за следващия рожден ден.. а до тогава ще я пробваме кефи ли се в някой парк
аквадудъл - също се отказахме, защото получи преди време подарък от една приятелка еко дъска, на която се пише с моливи с вода , т.е. е същото и няма смисъл...
микрофон, тип диктофон /да се записва и после да се слуша/ - още важи, но все си мисля, че го бях видяла в тойса, а сега не мога да го намеря...
коте - това си е моя идея, която все още не е покълнала в никой друг...
и до тук... абсолютно съм аут оф айдиас  Tired

Ние си купихме кана Брита, но нещо чаят стана с много повече "люспи" отколкото с чешмяна вода...

аз подарих на милото билети за коледния концерт на Рут и той ми почерни деня от сръдни и цупня без да разбера защо... чак вечерта с 300 зора ми каза, че предпочитал да си почине... Аз съответно нищо не получих... Но "тъй като беше Коледа, а на Коледа се казва истината" ми каза, че може би е по-добре по няколко дни седмично да сме разделени... да си починел и да си помислел...
Та така някои явно не сме били послушни през тая година......

Последна редакция: пн, 27 дек 2010, 09:45 от carbo

# 52
  • Мнения: 71
ЧЕСТИТА КОЛЕДАААААА!!!!!!!!!!!!!!!!
ДА СТЕ ЖИВИ И ЗДРАВИ, МНОГО ВЕСЕЛИ И ЗАСМЯНИ, В СЕМЕЙСТВАТА ВИ ДА ЦАРИ МИР, ЛЮБОВ И ХАРМОНИЯ!!!


Сега се връщам да чета, дано всички са оздравели и да няма повече никакви болести!!!

ЧУДЕСНИ КОЛЕДНИ СНИМКИ!!! Толкова много радостни дечица!!!

И вместо да пускам нов пост, да разкажа и аз за Тихата и свята нощ и за Коледа в къщи - менюто за Бъдни вечер - сърми със стафиди, чушки с боб, леща, приготвена по по-особен начин /рецепта от прабаба ми/, питка /месих аз/ и плодове. За Коледа - пържолки със сметана, гъби и пушено сирене /скромно  Embarassed/. В питката парата се падна на благоверния, предишните 2 години беше за мен, време е и той да има целогодишен късмет и повечко парички  Laughing
За Михел - не се радва на Дядо Коледа, рева в МОЛ-а за снимката с него, но затова пък се "скъса" да яде питка, което е голям комплимент за мен. Получи много подаръци - май е преситен, и още повече  - превъзбуден. Има си пиано и пее "мила моя мамо", играчки на Фишер прайз, които разнася навсякъде и разбира се - книжка, на която много се радва. Има и един самолет, който още стои в кутията и чака ред да бъде сглобен...

Наде, дано за следващата Коледа, милия ти да е размислил мнооого добре /предполагам, че има с какво да мисли/ и да е отпочинал също и да ти сподели само истината, че за него няма нищо по-важно на земята от теб и Белослава!!!!
Иначе чудесни подаръци и идеи за РД, но аз като се замисля - Михел толкова много играчки има, а си играе с капачки от шишета и буркани, че май ще му купя дрехи - много бързо расте и до пролетта всички панталони и блузки ще са му малки.

Последна редакция: пн, 27 дек 2010, 10:18 от biserche

# 53
  • Мнения: 649
Здравейте,

Честито Рождество на всички малки и големи. Пожелавам преди всичко здраве, защото всичко друго се постига!

Йоан е по-добре. В петък на контролния казаха, че се оправя. До снощи пи антибиотик и ще видим как ще се развият нещата от тук насетне. Дано е добре.

Стискам палци за всички други болни малчовци и специално за Стани. Дано бързо му минава и скоро да са си вкъщи!!!

Йоан също получи доста подаръци, но на нищо не се зарадва кой знае колко. Него играчките не могат да го впечатлят май. Снимки нямам, защото дядо Коледа беше минал докато мама и тати спят Simple Smile

Снимките на всички дечица са повече от страхотни. Това май им е първата съзнателна Коледа Simple Smile))

Наде, дано през Новата година получиш така желания подарък Wink

# 54
  • София
  • Мнения: 83
Здравейте,
Честита Коледа на всички!ПОжелавам най-вече здарве!

Честит имен ден на всички празнуващи Стефановден!


Алекс вече е добре от днес е на ясла, отиде с удоволствие.

И той получи доста подаръци, за които ще ни трябва още една стая  Laughing, но мисля да ги поприбера и да му давам на части.
Ето го и него с част от подаръците :
тук тъкмо е станал и веднага при елхата
-тук  е с любимия подарък, не се отлепя от него



След подаръците, беше толкова превъзбуден , че едвам го сложих да спи в 15ч., по принцип заспива към 13ч.


Оф, малко големи ги направих, ще ме извините  Blush

# 55
  • Мнения: 143
Наде, страхотни са подаръците на Белка - а знаеш ли откъде е пианото? Много ми хареса. Дано Илия малко се стегне и отново да сте щастливи заедно.

# 56
  • Мнения: 263
Браво, Наде, страхотна идея за подаръците - много полезно ! Дано наистина половинката ти осъзнае скоро какви безценни същества си има и да ви даде вниманието и любовта , които заслужавате  Hug

Лара, казваш Алекс заспал късно следобед, а моята щерка последните 2 дни въобще не благоволи да заспи следобеден сън (става в 8.30-9.00 и заспива в 21-21.30   Rolling Eyes). Но аз го отдавам на емоциите покрай подаръците. Надявам се днес да си оправи режима като не сме по гости.

А ето го и подаръците на Хилендара:
детска дървена кухня, с която непрекъснато си играе ;
акумулаторна кола (абсолютен шампион по внимание) ;
количка за кукли ;
конче ;
комплект за чай, тенджерки за готвене; много книжки (обожава ги); гипсова касичка от Хеликон за събиране на парички за книжка (после като я счупиш там и си купиш книжка ти дават нова касичка безплатно и 20 процента отстъпка); една музикална играчка с животните от фермата... А още не сме се видели с всички роднини и приятели  Hug Аз мисля тактично да заявя на всички близки за рожденния ден да подаряват дрешки, защото започвам искрено да се притеснявам от това пресищане и презадоволеност (помните ли като бяхме ние деца как се радвахме на едно "корекомско" яйце).

Толо, идеята с увеселителния парк е точно в 10ката! Навита съм!  Mr. Green Peace

Ние утре ще ходим на тържеството на дечицата от Дома в с. Страхилово. Мислим да им занесем книжки и персонални подаръци с надписани картички - домашни пантофки, че техните са в ужасяващо състояние (буквално подметки, привързани с връзки). Сигурна съм, че много ще им се зарадват малките душици.  Heart Eyes
 

# 57
  • Мнения: 2
ЧЕСТИТА КОЛЕДА И ЧЕСТИТО РОЖДЕСТВО ХРИСТОВО!!!
С пожелания за здраве и весели усмивки много много любов и щастливи емоции светли като хубавия празник, да топлят сърцата ви и да ви носят семейна хармония и радост


ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН за всички именници празнували на 25ти и за тези които днес празнуват -  bouquet

Бъдете живи и здрави, с усмивка и късмет да носите името си и да се радвате на много любов и прекрасни моменти с любимите си хора до вас!!!


А аз днес да почерпя за нашия татко - именник  Heart Eyes




Пускам набързо някоя снимчица от нас на двамата ни малчугани  Heart Eyes





Исках да пиша още неща, които ми бяха на ума, ноооо....  ще ставам че сега съм сама с двамката Crazy,  татито е още на работа и батко Дани само ме дърпа от компа и  вече се сърди, направо ми бута клавиатурата.... луда работа,  а бебчо, той кротува  в кошарката си, но вече и той взе да се обажда че ще си търси след малко цоцкането  Crazy

Поздрави и целувки от нас  Heart Eyes
Ще се върна назад да прочета това онова, което съм пропуснала покрай празниците и да пиша пак повече Simple Smile

# 58
  • Мнения: 1 121
Пускам набързо една снимка на София:

# 59
  • София
  • Мнения: 66
Добро утро Simple Smile

Наде, страхотни са подаръците на Белка - а знаеш ли откъде е пианото? Много ми хареса. Дано Илия малко се стегне и отново да сте щастливи заедно.
Все още не знам, подаръкът е от баба й и дядо й /на Илия родителите/... Предполагам, че е или от Хипо или от Пиги'с. Но следващия път като се видим, ще попитам /ако бяхме като PIS Wink щях да съм ти казала 10 пъти вече/

Хайде още снимки пускайте - за Нова Година да сме в нова тема Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт