Отговори
# 30
  • Мнения: 75
Когато най-хубавите празници
потропат на твоята врата
посрещни ги с вяра и красива усмивка,
а тяхната отплата ще е здраве,
щастие и много късмет
през цялата година!
Целувки за всички вас
Heart Eyes

# 31
  • Мнения: 945
Весела Коледа на всички мами и дечица, да сме живи, здрави и засмени!

# 32
  • София
  • Мнения: 2 508
Честита Коледа!





И ние сме болни и исках да ви попитам какво се прави при задух, ако недай си Боже ни се случи...

Горкото детенце така кашля, никога не съм чувала някой да кашля така, нещо средно меду давене и лаене и всеки път повръща....

# 33
  • Мнения: 1
ВЕСЕЛА КОЛЕДА! НЕКА ВСИЧКИТЕ ВИ ЖЕЛАНИЯ СТАНАТ РЕАЛНОСТ!

БЪРЗО ОЗДРАВЯВАНЕ НА БОЛНИЧКИТЕ!  Praynig

ЗАРИ, ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН! Да си жива, здрава и много много щастлива!

Вержи, получили ми снимката?  Embarassed

Браво на юначето Стани и на Ивето!  Hug

Последна редакция: ср, 05 яну 2011, 16:59 от dideroncho

# 34
  • Мнения: 143
Честита Коледа на всички! С пожелание за много здраве и любов!

Ние днес се завърнахме от бабите, и резултатът е,че Раличка е тотална пренаситена от подаръци (незнам дали да й даваме нашият защото имам чувството,че няма да му обърне внимание вече). По този повод Жоро не иска да й се подаряват много играчки, защото няма да ги цени, но какво да правим с толкова роднини...

Иначе, той ме изненада много приятно - ваучер за козметичен салон. Винаги съм си мислила,че един Козирог не е способен на изненада, и направо онемях ( все още мисля,че някой му го е подсказал  Wink Както и да е - понеже не бях подготвена подобаващо (защото уговорката беше без подаръци за нас) сутринта бях принудена да измислям някакви лъжи, за да отида до един мол.

Доре, бързо оздравяване на Йойо и дано не се стига до задушаване, че незнам какво да се прави.

И една коледна снимка от нас:

# 35
  • София
  • Мнения: 311
Честита Коледа на всички!

Страхотни са ви снимките! И аз ще се включа скоро.
Мишката също се оказа с доста подаръци, но пък ние с Евгени явно сме с неизживяно детство - от Дядо Коледа вкъщи има надуваем замък, който заема огромна част от хола. Сега се чудим с кой акъл го взехме и къде да го сложим.

Доре, снимката е чудесна Simple Smile Дано не се стига до пристъп. Мишката е имала веднъж и тичахме в Педиатрията, но ни казаха ако не можем да стигнем друг път, вкъщи да пълним банята с пара и да я държим там. Също и на студено помага. Дано не се налага на никого!

# 36
  • Мнения: 140
Надявам се, всички да се изкарали една хубава Коледна вечер! Heart Eyes Hug

 И нашата получи една камара подаръци. Мислех да и купуваме палатка, но не ми хареса наживо и по- добре, че едните баба и дядо и подариха къща Laughing Снощи и спретнаха и програма с Дядо Коледа и Снежанка.
 Дядо и и една леля бяха в главните роли. Направих и клип, но още не съм го гледала и качвала. Не рева, гледаше ейййй с такива очи  Shocked
Фокси, вие от  много рано ги подкарвате родните hahaha, аз доколкото знам се сурвака на НГ и след нея на 1. 01  Mr. Green
Момичета, мн хубави снимки сте пуснали ! Heart Eyes
Лека нощ! Grinning

# 37
  • Мнения: 24
Ние изкарахме една много задушевна вечер на тъмно  Close От 19.30 до 23ч нямахме ток  #Cussing out #2gunfire
F..K E-on !!!!!!!!!!!!

# 38
  • Мнения: 89
ЧЕСТИТА КОЛЕДА! Здраве и благополучие пожелавам на всички!

Страхотни снимки ! Пускайте още!

Мими,освен да комбинираме вашият замък с къщата на Ками и нашия басеин с олимпийски размери и лятото да направим увеселителен парк... Laughing Ааа..да не забравим и колата на Дара... Joy

# 39
  • София
  • Мнения: 311
Мда, готови сме за увеселителен парк Simple Smile

Хайде пускайте снимки! И аз ще го направя, щом разбера къде е фотоапарата newsm78

# 40
  • Мнения: 143
Мрм, то май всички сме с неизживяно детство (при толкова много играчки няма как)...

# 41
  • Мнения: 360
ЙО ХО ХООООООУ,ВЕСЕЛА КОЛЕДААААА.
ДА СТЕ МИ ЖИВИ И ЗДРАВИ ,ВИЕ И ВСИЧКИ КОИТО ОБИЧАТЕ!

НИе вчера посрещнахме дядо Коледа в къщи,голяма лудница настана,на брат ми децата,на братовчетката,моите,Едо и ние големите.А той беше съвсем като истински и снежанка и тя.Мая беше очарована,викаше "УРАААА"през цялото време и с удоволствие си взе подаръците.
СЕга и аз ще ви залея със снимки...
бъдни вечер в къщи Heart Eyesмасата
не знам вашите деца дали си оценяват подаръците,но ние с Любо уцелихме 6цата,подарихме на Мая крава същата като с тази която спи,и за първи път видях сълзи от радост в очите на детето си Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyesтя беше просто онемяла.
На 25 отидохме до Витоша да намерим петно със сняг за да я пуснем с другия и подарък.Много и хареса,а до преди два дни не искаше да стъпва на снега.брат и блажено спеше в колата на отворен прозорец до като се пързаляхме
чакаме белобрадия Laughing,пристигадецата онемяха Heart Eyes


Това е от нас,до скоро Hug

# 42
  • Мнения: 46
Страхотни снимки сте пуснали  Heart Eyes

И ние имаме замък надуваем,освен до се включим в увеселителния парк  Whistling

Бяхме на кафе в Джоса в Изгрев.Има и детски кът,безплатен,с една кака+3,4 помагачи-момичета на 10-12 г.и малкия се надивя и  спокойно си пихме кафенцето  bowuu,заспа за 5 минутки .

# 43
  • Мнения: 242
Миме,супер снимки Heart EyesМного сте сладки всичките Hug
Ками,ние родата не сме я подкарали по наше желание,ами те ни викат,щото нямали търпение да дават подаръците и паричките  на децата Laughing

Ние обаче се побъркахме от гости Crazy От сутринта до сега имахме и след двайсетина минути пак чакаме...
Ако мога по-късно ще пусна снимки Simple Smile

# 44
  • Мнения: 4
ВЕСЕЛА КОЛЕДА и от мен! Пожелавам на всички много ЗДРАВЕ, това е най-важното според мен!



И нашите дечурлига са затрупани с играчки и са мноого щастливи  Laughing

Моето мило ме изненада много приятно с 2 билета за концерта на Ищар, на първия ред  Wink

Страхотни снимки сте пуснали и в тази връзка - dorabella, гледах снимките ти във фейса и видях страхотния ви цикас. Кажи моля те каква е тайната, защото моя много хилав върви и не знам какво да го правя вече. От лятото съм го заточила на вилата, ама и там не върви. Изкарва много дълги нови листа, но не може да ги изхрани и умират.

Общи условия

Активация на акаунт