Отговори
# 45
  • Мнения: 6
  Мони, Борис много ми харесва- силно мъжко име и не всяко второ дете се казва така. Мен поне ме дразни тази мода на имената и Виктор затова остава назад. Иначе и то е хубаво име.
kroelahai , Ивайло по-ми харесва, заради по-хубавото съкратено име  Peace

# 46
  • Мнения: 115
Иве,отново много ти благодаря за информацията! Hug Аз така или иначе ще отида пак на 3Д в края на месеца при д-р Янкулов,тогава ще говоря с него и ще му взема и телефона...
Не искам да раждам тук,защото тук е пълен ужас,мизерия,студ,пък лекарите са едниииии.....
Та със сигурност ще предпочета Плевен и Авис Медика,всички,които са раждали там са много доволни от условията и грижите!
А с теб Иве,може и да се засечем Laughing Peace

За витамините,тя meleean ,много добре го е казала,аз в началото пих витамини,но после като ходих на ФМ  ме питаха дали пия витамини и казаха,че няма смисъл,след като си набавям достатъчно желязо от храните,а и аз без това ям повече месо,зеленчуци,плодове и белтъци...

# 47
  • Мнения: 90
Направо се изкушавам - ще се похваля - ние имаме вече име - младия момко ще се казва Мартин Simple Smile

# 48
  • Мнения: 6

А с теб Иве,може и да се засечем Laughing Peace


Дааа, Мони, като нищо  smile3521 За мен ще бъде удоволствие, а може и в една стая да сме...  Laughing

# 49
  • Мнения: 115

А с теб Иве,може и да се засечем Laughing Peace


Дааа, Мони, като нищо  smile3521 За мен ще бъде удоволствие, а може и в една стая да сме...  Laughing

Дааааа,ще си правим купон Joy

# 50
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
Супер е новат тема!

Аз се вдъхнових от Мони и си пуснах и аз едно запитване Simple Smile http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=553969.new#new  Crazy

# 51
  • Мнения: 12
Запис и от мен.Благодарности на Мони за темата.Как успяваш с всичко ,направо ти се чудя,но човек като има много ангажименти и е по-добре организиран май.При мен нищо ново ,тия дни ще си запиша преглед и тогава ще видим.Доста ме сърби корема отстрани и мажа ли мажа ,но направо усещам как се разпуквам.Имам вече и болчици тук там ,та се замислям дали няма да имам ранна изненада.В общи линии съм подготвена.От малката имам бебефон,ваничка,количката вече пристигна,купих няколко комплекта дрешки,та останаха бельо,шишета и стерилизатор и памперси.При мен тензухените кърпи също са на почит за да попият на бебче кожата в гънките,за да не стават запарвания.Аз не съм фен на специални комплекти за изписване.Един от екипите,които съм купила просто ще избера кой ,ще свърши работа.А и не обичам снимки и посрещане като на сватба,но аз съм си такава.За сега е това .Лека и спокойна вечер ви желая!

# 52
  • Мнения: 115
Супер е новат тема!

Аз се вдъхнових от Мони и си пуснах и аз едно запитване Simple Smile http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=553969.new#new  Crazy
Хммм,единственото,което ми хрумва в момента е Симон-Александър,амаааа.....

# 53
  • Мнения: 1 574
Симонка ,къде се каниш да  засичаш Ивето ,както върви ще се засечеш с някоя Мартенска мама.
 Laughing

# 54
  • Мнения: 39
Запис и от мен в новата тема. Поздравления за Мони  Hug Връщам се да дочета. Лека вечер ви желая

# 55
  • Мнения: 115
Аааа,Нели,не,аз от сега си знам,че ще си родя на термина Joy

Аз не знам дали ви се похвалих,но ще пускам и Бела на градина,та да ми е спокойно,че тя е като лепка за мен....Брат ми днеска я заведе на снежна разходка,та ги нямаше 3 часа Crazy Правили снежни човеци,целили се с топки,гонили се....Той май още има неизживяно детство...Много му се радват децата....А като си помисля,че и той ще става бащааа Stop
Не знам да ли се похвалих,но приятелката му ходи на ФМ и й казали,че май ще си имат момиченце,ама мен ме съмнява,защото е рано още,но времето ще покаже....
Сега вкъщи е пълна лудница,тя се пренася,започва се ремонт на кухнята и на неговата стая,ще правят на хубава спалня за двама,че и място за бебешко легълце да остане,после и нашата спалня ще се ремонтира и направооооо #Crazy

Майка ми и баща ми си имат стая,а за баба ми не остана място Laughing,та жената ще спи в хола,освен,ако не направим багажната стая и не сложим едно легло и някакъв шкаф там,макар че тя е малка и доста работа ще има по нея,защото ще трябва да се направи и прозорец,че е много тъмна...

Абе направо главата ми е пламнала от мисли....
А за бебо аз освен дрехи и няколко играчки,а и един комплект чаршафки нямам друго...От каките дето са останали само някои дрънкалки,проходилка,сгъваема кошара,стерилизатор и помпа за кърма...Всичко друго ще трябва да се купува,ама мисля да започна с покупките следващия месец....
Ааа,забравих..и количка имаме...

# 56
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
Хммм,единственото,което ми хрумва в момента е Симон-Александър,амаааа.....

Моята идея като цяло си е Симон-Мартин, ама ми стана интересно да видя и други идеи. Искам едното име да започва с М, а и вероятно ще му казвам и аз, и роднините от производното на името с М. Но ти направо уцели - единия от хората, на които ще го кръстя се казва Саймън Алекзандър  Laughing Laughing .

# 57
  • Червено знаме 11:)
  • Мнения: 57
Мони браво,добре че сте вие с Диди smile3525.
И честито завръщане на пишока,хихи Laughing
Днес се чувствам по-добре,дано да си отива вече тази настинка гадна,та ме принуди и АБ да пия.Пете,този пробиотик Био Гая да го вземам докато пия оспамокса ли,или и после може,не е вреден нали,малко съм невежа по темата.Много се плаша и от плъзналата епидемия от Хепатит А,Хасково ми е на 70 км,много близко,а там и в Стара Загора положението е критично,ужас.Затвърждава ми се мнението,че ше пазя апартамента до април,ама как да изолирам и ММ,ще бъде много жестоко..

# 58
  • Мнения: 115
Деси,защо го пиеш този АБ,аз също съм с грипче,но съм само на хомеопатични лекарства и днес се чувствам значително по-добре и кашлицата ми вече не е толкова дразнеща и силна,а и Т не съм вдигала повече...

# 59
  • Червено знаме 11:)
  • Мнения: 57
При мен положението беше много зле,2-3 дни само се влошавах,пих Осцилококциум,чайчета,лимони,инхалации с лайка,но ефект нямаше,и доки ми изписа Оспамокс,по добре с АБ отколкото болна,а и съм си кекава,като се разболея лесно не оздравявам,та затова се стигна до това,гадно ми е,но дано да няма последици Praynig

Общи условия

Активация на акаунт