Отговори
# 30
  • Русе
  • Мнения: 278
Здравейте и от мен!
Първо Честита нова година малко със закъснение, дано е изпълнена само с хубави моменти.
Вчера бях на ЖК, бебата си расте всичко и е в норми , само мойте килца не са много за хвалене, но то след такъв празничен маратон се очкваше.
Мони, честит мъж отново, надявам се да не се сменят докторите повече  Mr. Green поздрави и за прекрасната тема   bouquet
За токсоплазмозата и котката от старата тема, не се параноясвайте излишно заобиколени сме от толкова зарази и вируси, че ако за всяко нещо почнем да изпадаме в ужас ще се отрази най-зле на нервите ни. Не казвам и да не се пазим и внимаваме де.
Не си спомням кой беше казал, че гнезденето започнало, но при мен важи с пълна сила  Mr. Green Полека лека купувам разни дребни неща очаквам и намаленията в Ларедут да понакупя дрешки, днес си взех сутиен за кърмене много ми е удобен, ще си купя още 1-2 като му дойде времето.
Поздрави на всички и лека вечер  Hug

# 31
  • Варна
  • Мнения: 236
Много коремчета не пишат...Цъфс, Бети, Ади от Разград. Май трябва да разменяме телефони вече  Rolling Eyes

# 32
  • Мнения: 115
Много коремчета не пишат...Цъфс, Бети, Ади от Разград. Май трябва да разменяме телефони вече  Rolling Eyes

Мдааа...Ама аз като казвам,че много скоро ще почне сутрешното броене и ще има да се чудим,ако не се появи някой дали не се е случило нещо,дали не ражда и т.н... Laughing

# 33
  • Мнения: 6
Иве,даа,много съм впечатлена от д-р Янкулов,дори се чудя дали да не раждам при него...Но,ако искам да раждам при него,сигурно трябва да си избирам екип Rolling Eyes
Ти как ражда,колко плати и какви бяха условията в болницата,доволна ли си?
  В Авис Медика няма избор на екип. Има формален избор на лекар, който следи бременността (при мен и преди и сега- края на бременността). Т.е. няма допълнително заплащане за избор на екип. Цените са еднакви за всички- последно някоя мама беше писала, че са ги вдигнали на 770 лв за нормално раждане и 870 лв за секцио. Малко множко са ги вдигнали, но не  ми свидят, защото момента е достатъчно рисков за нас и бебоците, за да избираме евтиното (разбира се, който може да си го позволи).

# 34
  • Мнения: 1 574
 Ех ,имаме си нова темичка  !
Браво на Монито  Hug ,е видя ли си сега момчето ?
Следващия път като отидеш при твоята лекарка и кажи да си спести разпознаването на пола ,че нещо е недоскив .
Аз досега съм гледана от шестима доктора и всички казват мъж ,така че ако родя и излезе девойка ще си търся момчето Joy.
мацки и аз много се двоумя м/у  Ивайло и Калоян. помогнете ми моляви?
лека вечер коремчета ! Hug Hug Hug

# 35
  • Мнения: 23
Мони, прекрасна темичка. Поздравления   bouquet и пак честито ти момченце  Mr. Green
Току-що се връщам от преглед. Бебка си е добре, тежи около килограм. Отговаря на 27-ма седмица. Все още си е седалищно. Изписаха ми Матерна, но като си занесох рецептата в аптеката, аптекарката ми каза, че имало различни видове Матерна, например, Центрум Матерна /който са го изтеглили от продажба/ и в крайна сметка нищо не купих. Ако някой пие такива, моля да сподели от кой вид са.

# 36
  • Мнения: 115
  В Авис Медика няма избор на екип. Има формален избор на лекар, който следи бременността (при мен и преди и сега- края на бременността). Т.е. няма допълнително заплащане за избор на екип. Цените са еднакви за всички- последно някоя мама беше писала, че са ги вдигнали на 770 лв за нормално раждане и 870 лв за секцио. Малко множко са ги вдигнали, но не  ми свидят, защото момента е достатъчно рисков за нас и бебоците, за да избираме евтиното (разбира се, който може да си го позволи).

Мерси,Иве,а примерно мен досега като бременността ми я е следил друг лекар,ще има ли проблем да се запиша в Плевен,не вярвам да е проблем,но все пак....Ще трябва да се обадя да говоря с лекаря май Rolling Eyes

Нели,на мен и двете имена ми харесват,но Ивайло ми харесва повече.

# 37
  • Мнения: 2
Честита нова година момичета! Аз малко закъснях, но така е покрай празниците  Laughing
Пожелавам ви много здраве и здрави, и пухкави бебета на пролет!
Връщам се да ви чета, че сте изписала старата тема само за няколко дни!
Надявам се всички сте добре и че ритничетата на бебоците ви радват всеки ден! Прегръдки и до скоро!
Монииии, страхотна тема!!!!

# 38
  • Мнения: 90
И на мен ми бяха изписали  Матерна, но когато отидох в аптеката се оказа, че ги изтеглят от пазара. В аптеката ми препоръчаха Мама Вит - същите са като съдържание и дори хапченцата са едно към едно с Центрум Матерна.

Всъщност за какво ти ги изписват? Те не се ли пият през цялата бременност?  Rolling Eyes На мен още в самото начало лекаря ми написа една рецепта и ми каза да ги пия до края на бременността...

По въпроса с двоуменето + един глас за Калоян Simple Smile

# 39
  • Мнения: 845
Цоп и от мен в новата тема. Мони, поздравления  Hug

Е
мацки и аз много се двоумя м/у  Ивайло и Калоян. помогнете ми моляви?

Никога не съм харесвала името Ивайло, винаги ми е навявало асоциация с Ивайло-свинаря, но това е лично мнение...

Да си призная редовно забравям да си изпия витамините  Embarassed Моите са О'мами.

# 40
  • Русе
  • Мнения: 278

Да си призная редовно забравям да си изпия витамините  Embarassed Моите са О'мами.
И аз такива пия, но също ги забравям  Embarassed
kroelahai , един глас от мен за Калоян.
Мони и по твоя казус Виктор и Борис са ми фаворити  Mr. Green
Аз освен Калина добавих и Яна в моя списък и сега съвсем немога да реша  ooooh!

# 41
  • Мнения: 115
Ели,ами на мен и двете ми харесват,ама понеже на Калина не ми харесва галеното,а и си падам по по-кратки имената-Яна ми харесва повече Peace

# 42
  • Мнения: 23
И на мен ми бяха изписали  Матерна, но когато отидох в аптеката се оказа, че ги изтеглят от пазара. В аптеката ми препоръчаха Мама Вит - същите са като съдържание и дори хапченцата са едно към едно с Центрум Матерна.

Всъщност за какво ти ги изписват? Те не се ли пият през цялата бременност?  Rolling Eyes На мен още в самото начало лекаря ми написа една рецепта и ми каза да ги пия до края на бременността...

Сега ми ги изписа, защото му казах, че не ям месо, . Аз и преди му бях казвала, но тогава ми отговори, че няма проблем. Аз така или иначе ще се назоря да ям поне пилешко.
Забравих да ви питам : Плацентата ви с каква степен на зрялост е? Моята е втора степен, а сега чета,че до 30-тата седмица била нулева степен ???

Последна редакция: вт, 04 яну 2011, 19:49 от rori_

# 43
  • Мнения: 6
  Мони, аз и двата пъти така ще правя- бременността ми я следи един лекар и накрая отивам в Плевен. Предния път като бях в 8 месец накарах баща ми да отиде да говори с д-р Славов кога трябва да отида на преглед при него. Той беше казал 3 седмици преди термина. Сега ходих веднъж на преглед при д-р Богданова(който между другото беше напълно излишен) и тя ми каза да и се обадя в 36 седмица, така че и за теб ще важи това. Хубаво е поне да имаш телефона на доктора... Ако няма как да го вземеш, мога да накарам пак баща ми да отиде до болницата и да го поиска. Че мен трябваше да ме изражда друг (както писах по-горе), но Янкулов беше дежурен като дойде момента и му нямам телефон...
  Иначе за щъркелчетата съм напълно съгласна, че вече трябва да имаме поне две-три мами на разположение. Въпреки, че ни е рано още, но да сме подготвени. Аз имам голямо желание да съм щъркелче, но последните седмици ще съм на Плевен при мама и тати, а те нямат интернет. Божеее, ще се побъркам без компютър! Дано ги навия да прекарат, но нищо не знам отсега. В предната тема, ако не се лъжа Moiraine си беше дала телефона публично, та може да я напишеш на първата страничка  Peace
  Лелеее, шест нови отговора! Ей, това се казва активност  Rolling Eyes

# 44
  • Мнения: 15
Рори, ако не ядеш месо, но ядеш млечни храни + ядки, и зелени храни за набавяне на желязо, също така бобови и т.н, няма проблем, има толкова много майки вегетарианки, че и веганки...

Аз много харесвам името Калина, но за разлика от Мони  Hug не си падам по кратки имена  Grinning
И Калоян ми харесва повече от Ивайло, макар че и то не е лошо.
Вие поне се двоумите за няколко имена, а ние с ММ дори едно не сме измислили още, да не говорим за списък от такива Sad

Общи условия

Активация на акаунт