Отговори
# 15
  • Мнения: 29 847
Браво на Диди.....всеки път ме изумяваш с хубавото оформление.   bouquet

# 16
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 613
Ей, пак не успях да се класирам на първа страница, ама у нас понеже винаги вечеряме рано и сега ставам от масата!  Mr. Green

Дидка, супер е темичката и мерси за корекцийката на моята датичка!   bouquet

# 17
  • Мнения: 2
Браво ДИДИ мног0о ама много хубава smile3525 smile3501 новата тема дано я напълним само с хубави новини newsm10

# 18
  • Мнения: 16
Поздравления Диди, всяка следваща е по-хубава   bouquet. Да продължваш да твориш, че не остана много време  Laughing  Hug Не мога да повярвам, че хванах втора страница... обикновено пиша на трийсет и втора  Blush

# 19
  • Мнения: 10
Хихи момичета, нещата не приключват Април, нали знаете  Laughing Ще има много бебешки теми след това!
Радвам се, че ви харесва  Hug

# 20
# 21
  • София
  • Мнения: 50
Здравейте, бъдещи априлски мами! Чета ви от доста време, но да  се запиша при вас докато сме още в бременния период. Чакам трето бебе- момченце с термин 26.04.
Смятам и аз да почвам по сериозно с покупките вече  Simple Smile. АНДА би ли споделила къде се намира и как се казва този магазин до Шейново?
Може ли някой да ми прати на лични парола за албумчето и фейсбук групата HugБлагодаря

# 22
  • Мнения: 77
Страхотна тема!Благодаря,Диди!  bouquet

# 23
  • sofia
  • Мнения: 1 190
Бързам и аз да се запиша в новата тема!
Диди,   bouquet!
Добре дошла, Yanica! Браво, много мами в нашата тема чакат трето детенце! Възхищавам ви се на куража.

# 24
  • Мнения: 152
Запис и от мен в новата темичка! Много е сладурска! Диди,   bouquet
Аз всъщност днес нямам много с какво да се похваля, но е добре че има и такива дни, че и многото емоции, дори и положителни уморяват в нашето положение!
Така, че хубава и спокойна вечер на всички! Hug

# 25
  • Мнения: 5 877
Yanica, не в частта, в която е болницата, а в тази, която е по-близо до "Кракра" - точно до един китайски ресторант. Магазинчето е малко, но има много яки неща - например ето тези креватчета:

# 26
  • Мнения: 1 089
Анда, а колко му искат на това stoke sleepi ( креватчето)?

# 27
  • Мнения: 4
И аз да се запиша,
Yanica ,добре дошла в отбора ни!

# 28
  • Мнения: 22
Еха преди два часа писах в старата тема и сега влизам хоп нова. Чудесно оформяне адмирации за авторката smile3525
Обещавам да съм много редовна не само в писането даже ще направя и албумче с чеиза на детето Laughing

# 29
  • Мнения: 10
Добре дошла на Яница! Току-що преброих, че са 9 мамите, които очакват трето детенце! Героично! Букет за всички ви   bouquet

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт