Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 71
Привет мили мамита,


да ви кажа аз имам гости, които току-що пристигнаха, очертава се да НЕ МОГА да дойда, за което много много съжалявам и ми е много мъчно, но.....................това е положението УВИ, целувам ви.

# 31
  • Мнения: 1 056
Здравейте мами!Честит празник    bouquet
Аз от един час правя опити да вляза в сайта,та чак сега успях Laughing
Мадленка,нещо конферентна връзка за нас мамите на "диван" няма ли да измислим newsm78Вие в пицарията,ние по къщите  Mr. Green
















# 32
  • Мнения: 2 169
Привет, от сутринта няма форум, едва сегя успях да вляза  Shocked Как сте, момичета? Аз се стягам да ходя на работа след малко  atwork Приятно изкарване на всички, които ще се видят на срещата днес, и чакаме снимки.

# 33
  • Мнения: 7
Добро утро (добър ден) и от мен в този слънчев ден, снощи тъкмо успях да изчета почти всичко и написах един дъъълъг пост и хоп, сайта нещо се бъгна, та така, днес гледам, че поста ми го няма ...радвам се, че се е оправил проблема вече Simple Smile
Желая ви хубав и усмихнат ден, аз заминавам да си разходя бебето, че едно слънчице е изпеклооо Simple Smile Хубав ден момичета и до по-късно   love001

# 34
  • Мнения: 2
Здравейте момичета,записвам се и аз в новата тема и да ви се похваля,вчера бях на ФМ всичко му е наред на бебо,всичко си има и всичко работи  Mr. Green иии ще е момиченце stork-girl...много съм щастлива...таткото и той уж е щастлив,макар че милия до последно се надяваше на момче,нооо следващия път,сега ще си имаме една прекрасна девойка  Mr. Green

# 35
  • Мнения: 644
Здравейте, мами!
Форумът е доста празен днес май  newsm78
Софиянки са на среща, а другите мами сигурно се радват някъде на слънчицето  Simple Smile

jaded, имаш моите съчувствия за яйцата. Миналата година от 30 докарахме 9 здрави сварени, но мъжо изпочупи 3 докато ги шареше, та останахме с 6. Добре, че свеки предвидливо беше боядисала и за нас, та не брахме срам по роднините, само пред нея  Laughing
Тази година пак сме взели 30, надявам се 10-на да оцелеят.

Диана, като каза пицария и внезапно огладнях. Представям си една огромна купа със салата и една голяма пица само за мен, а после може и десерт  Mr. Green

Кат, честита госпожица! Жива и здрава да ви е!

 

# 36
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 797
Кокетка ето ме.Аз както винаги съм на работа.КАТ честита ти госпожица,май доскоро бяха момчетата на власт,ама сега ще настане женско царство.Няма да има война,ще наваксаме със женските.Блазе ви за срещичката ама и ние ще си направим скоро,само това време да започне да се оправя,че един гаден вятър духа.Имам чувството,че лято няма да има.Времето ще се смили над нас да не пуфтим в горещините.

# 37
  • Мнения: 2
Koketka,Ive мерси много  Hug  bouquet  

# 38
  • Мнения: 2
Здравейте и от мен!
Честит празник.
Аз съм в Кърджали по празниците и не бях влизала от сряда ,а вече нова темичка.Тук времето е приказно.Събрали сме се трите сестри с мъже,деца,баби ,дядовци и може да си представите веселието и лудницата е пълна.
Мадленка страхотна тема.Имаш талант,а за милото заглавие думи нямам.Браво Hug Hug Hug  bouquet
На всички узнали пола честито!
Аз явно ще си почакам с Миленка незнайно до кога.Но това е................

# 39
  • Мнения: 1 056
Аааааааа и аз съм тук LaughingМай нашите ергени ще станат дефицит Mr. GreenКат кат честита ФРЪЦЛА-както казва Кокетка, да ти е здрава и послушна. Laughing
Нашите моми на срещата ,дали се сещат за нас newsm78 Дано хапнат нещо завъртяно за наше здраве  Laughing

Последна редакция: пт, 22 апр 2011, 15:22 от diana_val4eva

# 40
  • София
  • Мнения: 71
Да ви се оплача, у дома има три деца и двамата им родитела и полудявам............изядоха всичко...добре, че бях напазарувала и наготвила:-))) Хахахахах да са живи и здрави само.
Чакам новини от срещата...

# 41
  • София
  • Мнения: 79
Хайде и аз да се отчета от вчерашната ФМ -всичко си ни е наред .Расте и хубавее на мама юначето -вече сме цели 430 гр.Направиха ни над 40 снимки и около 10 клипчета и сега постоянно си ги гледам и им се радвам .
Да се похваля и с още нещо -вчера с мъжо ни хвана музата и взехме да сглобяваме креватчето.Голям зор ,голямо нещо ,но се справихме успешно .Оказа се ,че като отворихме кашона бяха над 40 дъскии креватчето тежи 110 кг., и все си мислех ,че някоя ще ни остане в повече  Laughing,но в крайна сметка се справихме.Много съм доволна и лека по-лека стаята започва да изглежда по начина по който си я представях.

# 42
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 797
ЕВИТА кажи,че отиваш до съседката за малко сол и не се връщай. JoyМАРИНЕЛКА това са прекрасни новини.

# 43
  • Мнения: 1
МАМИИИИ!!! МОМИЧЕ Е! МОМИЧЕ Е! ЩЕ ИМАМЕ БЕБЕ МОМИЧЕНЦЕ! newsm44 newsm44
още от вчера знам -   счупих си краката и колата да успя да стигна за часа при лекарката (защото пак имаше много работа и излязох, разбира се, в последния момент). Докторката ни огледа много внимателно - малката е много красива от сега  Blush и си смучеше пръстчето - първо едното после другото, и ми смениха термина пак.. с две седмици по рано  newsm78 . И едва сега успях да отворя форума нещо неискаше да се зарежда при мене  newsm78 newsm78, а направо нямах търпение да ви кажа  Grinning Grinning
Сега, като се успокоих че всичко е наред снощи спах без кошмари, непробудно - днес  чак в 9 се събудих:) Лекарката ми отговори пространно и търпеливо на всички въпроси - явно е свикнала милата на параноични и паникьосани бъдещи майчета като мен...

Ох, много ви занимах с моите емоции, благодаря Мадленка за прекрансата нова тема Hug Сега се връщам аз към старата че имам много много много да чета
Целувкиии майчета!

# 44
  • Мнения: 5 940
ГЕРИTO , честито. Честно ли хубавички  ви се виждат? Нашето приличаше на герой от Междузвездни войни Laughing
Не отидох днес на срещата, че нещо внезапно ме налегнаха някакви ужасни болки в гърлото и хрема , дано да се оправя с нищопиене.

Общи условия

Активация на акаунт