Отговори
# 45
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 797
ГЕРИТО честито!Много се радвам,че настъпи женско нашествие.Да ти е жива и здрава!ГЕРИ нещо линийката ти май не е наред,като прочетох,че сте я видели много красива и като видях,че си в 7г.с. се изумих newsm78

# 46
  • Мнения: 2 169
Герито, честито!

# 47
  • Мнения: 644
Ей, това е, девойките ще превземат темата  Laughing Гери, честита да ти е  Hug

valerie, оздравявай бързо  Hug

Аз днес скучая ужасно много, вече много взе да ми писва местенето от лява на дясна кълка и обратно, а го правя само от няколко дни smile3515

# 48
  • Мнения: 3 743
Ей всички ли сте по гости Party

Аз да ви поразсея малко да ви покажа какво сътворих тези дни. Нямам материали още, чудя се тука, кое от къде да си намеря, но ето какво сътворих вчера:



За яйцата, от 24, ми се пукнаха само 4. Пукнатите ги направихме с ваденките "макарони", много добре се получиха този път. Обаче после се оказа, че от 6-цветни тукашни бои, няма ...червена. И останахме с едно получервено яйце Embarassed Догодина ще търсим български, гръцки или немски да няма големи фалове Blush

Ето ни ги яйцата, които иска да ги види: http://www.facebook.com/photo.php?fbid=1798360357160&set=a.1 … ype=1&theater
На Диди най й хареса да ги рисува с восъчния молив и после да ги топи в боите и да им слага стикери. Има напредък, миналата година само целуваше готовите hahaha

Честит празник на Земята! Да я пазим, за да я има и за нашите деца и внуци  bouquet

Чакаме после снимки от софиянки Hug

А и специално за Ивето съм с нов аватар Flutter

Сега съм метнала козунака да го прави машината за хляб, да видим и там какъв ще е резултата Blush

# 49
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 797
ГАЛЧЕ смяташ ли,че няма да забележа тази Усмивка.Извинявай ама е по-красива от зюмбюлчето ти.Мъника много добре се справя с шаренето на яйцата.Чакам снимки и от козунака. Joy

# 50
  • Мнения: 21
Галче,много миличко детенце Heart EyesСигурно я гледах 10 минути без да мигвам Flutter
От мен нищо ново.Всичко е наред за сега Simple Smile
И аз чакам с нетърпение мами софиянки да разкажат как е минала срещата,снимки също Wink
Весели и незабравими празници на всички мами и тяхните семейства.

# 51
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 797
Те ако решат да се покрият както направихме Варненки ама нали трябва да има тръпка.

# 52
  • Мнения: 152
Здравейте сладурки!

Влизам само да кажа здрасти, срещичката със софийските мамчета беше много приятна...аз естествено хапнах пица... всички бяхме много бъбриви..абе супер беше Simple Smile.. незнам дали има снимков материал, трябваше да тръгна по-раничко!

Целувам ви, сега отивам да вечерям Simple Smile

# 53
  • Мнения: 1 056
Явно ВАРНЕНКИ са "железни"Ето,Ренка дойде,отчете се и отива да хапва, а нашите принцеси още са на маса:  Mr. Green Heart Eyes

# 54
  • Мнения: 644
Софиянки вярно никакви ги няма. Добре, че Ренка мина да се отчете. Ако не бяха бременни, щях да предположа, че са отишли да пият някъде коктейли, ама не безалкохолни  Joy

Галче, много хубави яйчица сте направили. Малката Диди е голяма срадурка  Heart Eyes Много лъчезарно дете и направо ти е свалила кожата. А ти си толкова фина, че ако не пишеше в тази тема, никога не бих предположила, че си бременна в момента Heart Eyes

Хубава вечер от мен, мами!
Отивам да правя разходки до банята и хладилника и после пак се изтягам в леглото Crossing Arms

# 55
  • Мнения: 92
Приветче и от нас! Боядисах си днеска яйцата и това е утре почвам от обяд няма да стана в 6 да боядисвам щото не можело днеска. За протокола от 20 яйца нито едно счупено    Simple Smile
Направих и сладки ммм така миришат може чак у форума да ги усетите  , снимки утре ама само на тези на които не им се прияжда че имаме мами от чужбина трябва и натам да пращам.
Козунак купих готов вече един изядохме Емо много го хареса за закуска с прясно мляко.
Та така утре от обяд си чакам родата , ще сме на двора на слънце стига Емо Чолаков да не ни е излъгал  hahaha
Честито девойка на Герито!
Валери да се оправяш бързо ,и аз така бях преди няколко дена времето е много лъжливо уж слънчево ама си е още студено !
Галче супер яйчица и супер помощничка тъкмо това си мислех днес че другата година с толкова помощници  най накрая да остана без яйца за Великден !  Laughing
Хайде чакаме софиянки със снимки  !

# 56
  • Мнения: 18
Аааа, не сме на масата още, ама използвахме до последно хубавото време за разходки  Grinning

Срещата мина адски приятно! Много сладко си побъбрихме, хапнахме, посмяхме се и се разбрахме по-честичко да се виждаме (разбира се Мадленка ще ни организира, защото отлично се справя с това  Grinning). Оказа се, че и на живо сме големи сладуранки всички Grinning, абе нашия форум си е най-готин  Grinning Само че снимки нямаме, просто не се сетихме да се снимаме (аз винаги имма фотоапарат в себе си, ама разсеянната ми бременна глава въобще не се сети да го използва), така че който иска да ни види, ще трябва да дойде на следващата среща  Grinning

Честито на всички разбрали пола! С радост забелязвам, че момичетата се увеличават и момченцата стават все по-ценни  Grinning

# 57
  • Мнения: 18
Някой беше питал за изтръпване на пръстите на ръцете. Спокойно, нормално е. Ето какво намерих:

5-ти месец от бременността
Обемът на кръвната ви маса е силно нараснал. Вашето бебе расте и трябва да го храните повече, ето защо 25% от кръвната маса отива към плацентата. Поради затрудненото изкачване на кръвта към сърцето това нарастване на кръвната маса може да ви причини някои смущения:

- Леко кървене от носа и венците, в резултат от налягането на кръвната маса върху капилярите.

- Изтръпване на крайниците, тежест в краката, разширени вени, хемороиди. Разширяването на капилярите обикновено след раждането изчезва.

Увеличението на кръвната маса претоварва и разширява вените, които са склонни да намаляват тонуса, а оттам да пада и кръвното налягане. Спадането на кръвното може да предизвика неразположения - усещания на слабост и виене на свят например.

# 58
  • Мнения: 1 056
Тара, жалко smile3506 Ние тук днес цял ден чакаме снимки, пък то кво било....
И аз понеже помня два поста назад та за това вече ще си записвам Laughing
На всички мами с моми честито ,че напоследък само  девойки се узнават LaughingНа болните мами да оздравяват  HugИ всички сте се представили с яйцата прекрасно!
Галче,малката бояджийка много готина с тия дълги мигли....Тати ще бере ядове в" кленовите гори"
И да те питам къде ти е корема newsm78 .Аз имам корем все едно съм глътнала топката на ЦСКА  Mr. Green

# 59
  • Мнения: 7

Галче...
И да те питам къде ти е корема newsm78 .Аз имам корем все едно съм глътнала топката на ЦСКА  Mr. Green

Абе, момичета, и моят корем никакъв го няма, хич не ми личи, че съм бременна като съм с дрехите, а съм вече почти 18- та седмица, дали е нормално Sad Всеки като ме види и му кажа, се зачудва защо не ми личи Sad

Общи условия

Активация на акаунт