Най-нелепият подарък

  • 304 082
  • 3 091
  •   1
Отговори
# 3 075
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 726
Останах без дъх Joy

# 3 076
  • София
  • Мнения: 10 431
А на мен не ми е смешно. Как ли пък да не дойде някой у нас и да не прави сцени с какво си соля. Не, че свекъра и майка ми нямат потенциал, ама не смеят вече.

# 3 077
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 509
Подарявала съм торта за 60г.на баща ми-огромни женски гърди. И аз, и той сме с еднакво чувство за хумор и се смя много, светло му небе❤ Но нашите отношения бяха отвъд родител-дете след порастването ми, по-скоро бяхме много близки приятели.

# 3 078
  • Мнения: 9 253
Чета за солничката и се сетих за този виц

Баща намира вибратора на дъщеря си, чуди се как може такова хубаво момиче така да няма късмет в любовта, че да прибягва до такива инструменти, станало му тъжно и мъчно. Сипал си една ракия да удави мъките, сложил вибратора на масата срещу себе си и го гледа. В това време се прибира дъщерята, вижда баща си и вибратора и пита: - К'во пра'иш бе, баща ми? Той отговаря с малкото гласец, който му е останал: - Пия ракия със зетя...

# 3 079
  • Мнения: 39 576
Кажете моля как точно избухна шоколадовия пенис?

# 3 080
  • Мнения: 806
Мисля,че в тик ток скоро попаднах на точно такъв клип с избухващ пенис.Не знам какво провокира избухването,но беше много гнусно.Няколко моми го облизваха и се мажеха със сметаната 🤮

# 3 081
  • Мнения: 9 416
Подарявала съм торта за 60г.на баща ми-огромни женски гърди. И аз, и той сме с еднакво чувство за хумор и се смя много, светло му небе❤ Но нашите отношения бяха отвъд родител-дете след порастването ми, по-скоро бяхме много близки приятели.
За мъж такава торта, тип женски гърди по мога да си представя, отколкото пенис.

# 3 082
  • Мнения: 2 305
Може да е бил отливка пениса, по шаблон. Почти като портрет да ти подарят. Или карикатура. Почти.

# 3 083
  • Мнения: 10 450
Това с тортата пенис мога да го приема, ако се поднесе в кръг от близки приятели, а не в заведение пред много хора. Предполагам са присъствали и родители на рожденика и жена му, не бих очаквала да останат във възторг.

# 3 084
  • Мнения: 9 859
Торта с цiцi за 50-годишен някак си бих си го представила, въпреки че ми е доста пошло, ако не е само между близки и вкъщи. Шоколадов пенис обаче е... без коментар.

# 3 085
  • Мнения: 3 199
Уж се считам за широкоскроена и с чувство за хумор, ама тази торта пенис... Това си е просто проява на лош вкус. Много лош. Да беше в тясна компания от приятели майтапчии - иди дойди. Но годишнина в ресторант с много хора и роднини... Че и жената на рожденика танцувала с тортата!
Припомних си една сватба. Младоженците - високообразовани хора, с престижни професии, че и състоятелни. Сватбата - много изискана и изпипана до последния детайл. Луксозен ресторант, стилна украса с много цветя, подбрано меню, музика. Гостите много елегантни, младоженците - като от списание. По едно време изгасиха светлините и водещият обави, че щяло да има някакъв подарък изненада за младоженците. Засвяткаха бенгалски огньове, туш и когато върнаха осветлението, на дансинга се мъдреше количка с цяло печено прасе, с ябълка в устата. Изглеждаше невероятно нелепо. Направо сюрреалистично. Всички гости се вторачихме в прасето и замлъкнахме. Добре, че водещият подсказа да сме ръкопляскали, че заръкопляскахме всички, да разсеем смущението. Младоженците и те гледаха като отровени, изневиделица им дойде. Такъв подарък може и да е много удачен и на място в друга обстановка и не е сам по себе си лош. Просто подаряващият трябваше малко от малко да съобрази обстановката и на кого подарява. Не разбрах кой е бил.

# 3 086
  • Мнения: 413
Уж се считам за широкоскроена и с чувство за хумор, ама тази торта пенис... Това си е просто проява на лош вкус. Много лош. Да беше в тясна компания от приятели майтапчии - иди дойди. Но годишнина в ресторант с много хора и роднини... Че и жената на рожденика танцувала с тортата!
Припомних си една сватба. Младоженците - високообразовани хора, с престижни професии, че и състоятелни. Сватбата - много изискана и изпипана до последния детайл. Луксозен ресторант, стилна украса с много цветя, подбрано меню, музика. Гостите много елегантни, младоженците - като от списание. По едно време изгасиха светлините и водещият обави, че щяло да има някакъв подарък изненада за младоженците. Засвяткаха бенгалски огньове, туш и когато върнаха осветлението, на дансинга се мъдреше количка с цяло печено прасе, с ябълка в устата. Изглеждаше невероятно нелепо. Направо сюрреалистично. Всички гости се вторачихме в прасето и замлъкнахме. Добре, че водещият подсказа да сме ръкопляскали, че заръкопляскахме всички, да разсеем смущението. Младоженците и те гледаха като отровени, изневиделица им дойде. Такъв подарък може и да е много удачен и на място в друга обстановка и не е сам по себе си лош. Просто подаряващият трябваше малко от малко да съобрази обстановката и на кого подарява. Не разбрах кой е бил.

Това не е подарък а перверзия. И да се поднесе с подтик за аплаузи - харесваш не харесваш ще подкрепиш тъпата идея.
Само по себе си насилието на животни не се ограничава до това да ги биеш. А да се хвалиш с това, че да го сервираш и в цял вид, и то на сватба... Е аз ако бях щях да изхвърля "подаръка"  заедно с поднеслият го. Това е труп на прасе! Цял!

# 3 087
  • Мнения: 10 450
Чак пък труп! В случая просто е поднесен неподходящо, явно с цел изненада. Но изненадите не винаги са приятни. За мен е много нетактично, да не кажа друга дума, да се вклиниш по този начин в едно режисирано събитие, което не е твое, а на други хора. Все пак има определено меню, което е правено с някаква мисъл, определен ред, музика и ... изведнъж някой нахлува с прасето.
Моя близка беше изпаднала в ужас, когато на сватбата на сина й, сватовете нахлуха с някакъв дегизиран печен петел.

# 3 088
  • София
  • Мнения: 14 081
Честно не знам, защо си причиняваме подобни неща. Сватби, балове, погребения. Нищо от това няма смисъл.

# 3 089
  • Мнения: 36 803
Скрит текст:
Много хора ядат цели животни - сега за Гергьовден се ядяха цели агнета. Това е нормално, прави се и в "свещения" запад - примерно цяло прасе е традиционно за Хаваи. Аз не ям такива неща, но и не се възмущавам, освен ако някой не започне да ми предлага настоятелно (въпреки че, честно казано не ми е особено приятно - в повечето случаи не просто са животни, а бебета на животни).
 
За да съм по темата: Скоро имам рд, майка ми ми казва, че ще ми подари определено нещо, още не го е купила - аз отговорих, че не ми трябва (не че е нещо лошо, но наистина не ми е нужно), тя знае, че съм сериозна (а не отказвам от любезност или нещо такова), но настоява... Щом й доставя удоволствие...

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт