Отговори
# 30
  • Мнения: 11 367
Момичета, бяхте доволни от Di Vino, нали. Гледам сега тази оферта и се чудя.... http://grabo.bg/varna/liatna-salata-ot-beleni-domati-plius-fetuc … do-za-690lv-0fq8t

# 31
  • Мнения: 43
Момичета, бяхте доволни от Di Vino, нали. Гледам сега тази оферта и се чудя.... http://grabo.bg/varna/liatna-salata-ot-beleni-domati-plius-fetuc … do-za-690lv-0fq8t

Аз съм направо смаяна от тая оферта. Фетучини Алфредо се правят със сирене. В офертата пише, че с пилешки бонфилета. Затова ги питам (виждате въпроса ми там), да кажат какво конкретно слагат във фетучините. И ми цопват същото изречение като от офертата, сякаш не мога да си го прочета сама!

Какво, значи ли, че изваждат пастата от врящата водя, цопват я в чинията и нареждат пилешко. Това ли са им техните фетучини алфредо?!

# 32
# 33
  • Мнения: 54
Запис да ви следя

# 34
  • София
  • Мнения: 30 147
момичета, да ви попитам:

На 25-ти си запазих ваучер, който вчера забравих да платя  Embarassed В сайта пише 2 работни дни т.е. как да броя дните сега? Да запазя ли нов ваучер направо или да платя този  newsm78

# 35
  • София
  • Мнения: 5 193
Би трябвало да си ти е активен още - два дена работни са петък и  понеделник. Peace

# 36
  • София
  • Мнения: 30 147
Би трябвало да си ти е активен още - два дена работни са петък и  понеделник. Peace

и аз така мисля, но да видим  newsm78

# 37
  • Мнения: 11 367
Би трябвало да си ти е активен още - два дена работни са петък и  понеделник. Peace
и аз така мисля, но да видим  newsm78

Пиши после  Peace

# 38
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Направо съм бясна.  #Cussing out Имам си нов анти-фаворит, безспорен този път - днес бях на френски педикюр и масаж на крака от Студио "Поля" - на ул. "Кап. Райчо" 28. Според мен пуснаха някакво момиче да се учи на мен - просто думи нямам!!! Ще започна отначало - имах час за 13 ч., бях точна, казах, че имам час за педикюр и едно момиче, което явно беше фризьорка, ми отговори, че ще трябва да почакам малко. Изчаках половин час, в който получавах разни странни погледи от всички работещи, докато накрая тази, която ми прави педикюра, ме попита за какво съм. Захвана се с мен в 13.35 ч. 5 минутки - вана със соли, после започна "масажа" - всъщност,  нямаше нищо общо с масаж, а само беше по-продължително нанасяне на крем. После ме убеди, че френски маникюр няма да се получи добре и аз се съгласих просто да ме лакира с някакъв по-неутрален цвят. След това, започна кошмара - с ножчето ми почисти възглавничиките на палците, но явно доста надълбоко, защото ме заболя - после се оказа, че имам чак раничка на единия крак:
http://i82.photobucket.com/albums/j265/chockolina/Novi%20pridobivki/IMG_8385.jpg
Тя продължи да ме пили с някаква електрическа пила, уж по-внимателно, но бях на границата на болката през цялото време.
След това така ми изряза кожичките на големия пръст на левия крак, че го разрани жестоко - излезе да носи спирт и пудра, аз през това време го снимах как кърви:
http://i82.photobucket.com/albums/j265/chockolina/Novi%20pridobivki/IMAG0201.jpg
Казах й, че не искам да ми реже кожичките на другия крак, за да не стане същото, но тя се усмихна и каза, че, независимо от многото кръв, раничката била съвсем малка и да не ме притеснявала. Пръстът ми не спря да кърви поне 15 минути! Close
Тя пристъпи към втория крак и, познайте, пак ми изряза кожичките на големия пръст (въпреки, че бях поискала да не ги реже!) и отново ме поряза! Close  Тук вече аз тръгнах да ставам от стола и й казах, че няма смисъл да ме лакира, защото краката ми изглеждат доста по-зле от преди нейния "педикюр", но тя настоя. Бях поискала розов лак, сложи ми някакъв на Perfect, който явно беше старичък, да не говорим, че по едно време тя се наведе и косата й се лепна на лакирания ми злополучен нокът на големия пръст на левия крак. Казах й, а тя - вместо да го почисти, само го мина още веднъж с лака отгоре. Като се има предвид, че и от опитите за кръвоспиране, пръстите ми бяха целите в памук, ето резултата - снимах се, докато изчаквах да засъхне лака и, след като тя се беше изнизала, а мен ме преместиха на друг стол, за да обслужи една друга педикюристка някаква жена (предната и тази снимка са правени с телефон, затова качеството не е кой знае какво, но все пак се вижда):
http://i82.photobucket.com/albums/j265/chockolina/Novi%20pridobivki/IMAG0202.jpg
Чаках повече от 30 минути, но, като тръгнах  да си обувам сандалите, лакът се размаза така ужасно, че после ме беше срам да се движа по улиците - ето една снимка отблизо, вече правена с фотоапарат - ясно се вижда на какво ме направиха!
http://i82.photobucket.com/albums/j265/chockolina/Novi%20pridobivki/IMG_8382.jpg


Сега ще пиша на "Грабо" и ще настоявам да ми върнат парите, но това едва ли ще компенсира болките и яда ми... Sad Confused

# 39
  • Мнения: 11 367
chockolina , направо нямам думи, и лак имаш по кожата и въобще неможеши ръца са те пипали  ooooh! Пиши на Гарабо , барабар със снимките. После мини да кажеш как са ти отговорили.

Аз за това май само манджорно гледам  Embarassed,много ме е страх да се дам на някй от сайтовете.

# 40
  • София
  • Мнения: 30 147
chockolina , в края на предишната тема имаше още недоволни от това студио мисля  newsm78
Съжалявам за случилото се  Rolling Eyes Ужасно изглежда  Shocked, да не говорим за болката, която е трябвало да изтърпиш   ooooh!

# 41
  • Мнения: 4 595
chockolina
е това вече трябва да влезе в топ 1 на  най - несполучливата покупка, та те дори не са изрязали ноктите правилно , кървенето ме потресе , а лак е меко казано ужасно размазан
за тези ваучери вече  важи поговорката  три пъти мисли (мери) един път купи (режи)

# 42
  • София
  • Мнения: 30 147
намерих мнението от миналата тема, явно не си само ти  ooooh!

Цитат
Титла: Re: Ваучеризъм - Колективното пазаруване - да обсъдим сделките във ВАРНА (2)!
Публикувано от: vessit в Четв., 25 Авг. 2011, 20:12
--------------------------------------------------------------------------------

Влизам да се отчета за 3 ваучера, ползвани в последните дни.
Последният, от преди час, френски педикюр и масаж на крака от студио "Поля". Ходих в салона на ул."Кракра", понеже в момента съм без кола и ми е близо. Обадих се да запазя час около 16 ч. и ми дадоха веднага за 17,30 ч. Отидох в 17,25 ч., доста грубо маникюристката ми каза, че трябва да чакам. Тя имаше клиентка и понеже предположих, че ще съм при нея, казах й че няма проблем. Към 17,50 ч. се появи едно момиче, което ме пое. Откъм качество на педикюра оценката е "става", откъм масажната част - 0, аз сама си правя по-добър масаж при нанасяне на крема. Откъм лакирането  #2gunfire.Сама отказах педикюрът да е френски, понеже не би стоял добре на моите нокти, а поисках обикновен. Работят с най-нискокачествени български лакове. На 20 -та минута след лакирането реших да проверя дали ми е изсъхнал лака, а нокътя ми се изчисти отвсякъде. Тръгнах си естествено бясна, но с надеждата че ще имам само него да оправям. 50 мин. по-късно, прибирайки се, пробвах същия нокът, но на другия крак - ефектът беше аналогичен.
Оценката за този ваучер и салон - 0-.

Преди това едно момиче е споделила за кошмарни кичури пак в същия салон. Явно ще го отпиша като вариант за каквото и да е  newsm78

# 43
  • Мнения: 97
Мисля, че в началото на темата трябва да има някаква информация за ваучери, които се разминават доста с качеството на услугите. Независимо дали козметика, хотели, гимнастика и т.н. На този етап нямам идея как да се оформи, но нека помислим всички.

# 44
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Благодаря за съчувствието! Hug
Писах на Грабо, да видим какво ще ми отговорят. Rolling Eyes

missence, аз точно, защото го прочетох този пост, си запазих час за другия салон -  на ул. "Кап. Р. Николов". Явно качеството им е под всякаква критика и в двата салона... Close
Преди малко тръгнах да си свалям лака и пръстът ми пак се разкървави... раничката всъщност хич не е толкова малка... Confused

Общи условия

Активация на акаунт