Отговори
# 45
  • Мнения: 11 368
chockolina , пиша го не за да те "успокоя", но бях гледала небивали неща в софийската тема, направо потресаващи. Всичко беше със снимков материал, така, че повярвах веднага.
Сега ми е интересно какво ще нарави Грабо и как ще реагира. Thinking Освен връщането на парите ( било то и 0,50ст ), какви др мерки ще вземе?

# 46
  • Мнения: 97
И аз току що писах на Грабо, нямах намерение, но се навих от вашите постове. Та да видим...

# 47
  • Мнения: 11 368
Аз пък пропуснах едни ваучери от блеене ( хаване в двете купи ресторант Его ), някой да ме посъветва какво да правя? newsm78

# 48
  • Мнения: 4 595
Какво мислите за това http://www.grupovo.bg/index.php?p=offer&id=414&refid=99823  много се чудя?

# 49
  • София
  • Мнения: 30 147
chockolina, vessit , не само трябва да ви върнат парите, а и вредни да ви платят. Пълно безобразие  ooooh!
yasmina , звучи примамливо  Rolling Eyes

# 50
  • Мнения: 5 251
yasmina преди години си бях сложила изкуствени мигли. Не мога да отрека, че изглеждах много добре на момента. Но след това естествените ми мигли бяха в ужасно състояние. Аз лично не бих повторила  Rolling Eyes
Чоколина, направо ужас  ooooh! Разбирам те как се чувстваш, защото аз преживях нещо подобно. Писах на Колектива, обезщетиха ме с нов ваучер и ми се извиняваха няколко пъти. Но като гледам продължават да пускат оферти за въпросния салон  Rolling Eyes


# 51
  • София
  • Мнения: 30 147
при това положение и аз като vessit предлагам под някаква форма на първа страница да записваме имена на салони, заведения и т.н., в които са се случили подобни безумия  Rolling Eyes Явно пострадалите от този салон не са 1-2-ма  Rolling Eyes

# 52
  • Мнения: 79
И аз ходих на педикюр в салон Поля на Кап. Рао и не останах доволна, според мен просто в тези салони цари хаос и персональт не е от добрите.  Peaceно определено трябва да се иска някаква компенсация, защото това си е направо зверско изпълнение над крачетата , а не педикюр  Close

Имам този  ваучер, защото няма да мога да го използвам в срок, ако някой иска съм навита за размяна на някой друг  ваучер http://dadeno.bg/team.php?id=79  Peace

# 53
  • Мнения: 1 432
 Набързо минавам да се запиша и да Ви питам нещо.

 Има ли оферта, за която бихте ползвали ваучер, но не намирате такава из сайтовете?  Simple Smile

# 54
  • София
  • Мнения: 30 147
И аз ходих на педикюр в салон Поля на Кап. Рао и не останах доволна, според мен просто в тези салони цари хаос и персональт не е от добрите.  Peaceно определено трябва да се иска някаква компенсация, защото това си е направо зверско изпълнение над крачетата , а не педикюр  Close

Имам този  ваучер, защото няма да мога да го използвам в срок, ако някой иска съм навита за размяна на някой друг  ваучер http://dadeno.bg/team.php?id=79  Peace

Имаш ли запазен час? Аз бих се възползвала от размяна или заплащане от моя страна  Peace

Май злополучното студио "Поля" има нова оферта (ако става дума за същото)  newsm78

# 55
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Същите са. Sick
Постнах един коментар отдолу - дано предпазя повече хора. Ще ги антирекламирам до дупка!
Нямам отговор от Грабо все още.

# 56
  • София
  • Мнения: 30 147
Същите са. Sick
Постнах един коментар отдолу - дано предпазя повече хора. Ще ги антирекламирам до дупка!
Нямам отговор от Грабо все още.

 newsm10

# 57
  • Мнения: 1 167
  bouquet
Чоколина ако съм на теб и в Комисията за защита на потребителя ще се оплача. Такива "салони" и "услуги" трябва да бъдат ЛЕКВИДИРАНИ, а въпросната служителка БЕЗРАБОТНА!!

Последна редакция: нд, 28 авг 2011, 22:41 от desiniko

# 58
  • Мнения: 1 406

Witchy
Да, аз търся за почистване на лице Simple Smile

# 59
  • София
  • Мнения: 30 147

Witchy
Да, аз търся за почистване на лице Simple Smile

Dream Studio


Beauty & Business

Общи условия

Активация на акаунт