Отговори
# 660
  • Мнения: 2
Мами да ви питам нашия мъник е със подсичане от болницата още и от вчера сме и с обрив, вие какви кремове използвате и как се справяте с този проблем?

# 661
  • Мнения: 1 698
Мами да ви питам нашия мъник е със подсичане от болницата още и от вчера сме и с обрив, вие какви кремове използвате и как се справяте с този проблем?
Ние също още на 5-тия ден бяхме с подсичане. Оправих я за два дни с промивки с отвара от орехова шума и кремче Бейби тан. След всяко сменяне на памперса съм я мила с отварата и после мажа обилно с кремчето. Още на втория ден имаше подобрение, а се оправи напълно на 3-4 ден.

# 662
  • Мнения: 24
pipi стиснати палчета и от мен дано всичко бързо отмине и бързо да остане зад гърба ви.Много силен дух и кураж ти пожелавам и вярвам че твоята малка рожба ще се оправи бързо Praynig newsm17

# 663
  • Мнения: 63
Pipi имаш стиснати палчета и от мен. Дано всичко се оправи с малкия Захари  Praynig

# 664
  • Мнения: 18
Pipi много стиснати палчета и дано бебе Захари се оправи бързо, за да се гушкате двамата Praynig

# 665
  • Мнения: 63
Мами, аз имам питане към всички раждали нормално.
Вече почти месец става а аз още кървя по малко. Нормално ли е? На преглед съм след две седмици, а взех да се притеснявам нещо. Бях спряла за около 2-3 дена, но пак почна  Thinking

# 666
  • Мнения: 148
Pipi, имаш стиснати палчета и от нас, вярваме силно, че много скоро ще е здрравичък  Praynig  Praynig Praynig

# 667
  • София
  • Мнения: 71
Мами, аз имам питане към всички раждали нормално.
Вече почти месец става а аз още кървя по малко. Нормално ли е? На преглед съм след две седмици, а взех да се притеснявам нещо. Бях спряла за около 2-3 дена, но пак почна  Thinking
Нормално е мила, не се притеснявай, нали и старите хора са казали - 40 дена не можеш и на църква да идеш щото си "нечиста". Аз също ту спирам ту пак започвам, и докато кърмя е най-заислено, нали тогава контрахира матката и така по-бързо се прибира на място....ти иди на лекар не ти пречи но и той това ще ти каже.
За крема за подсичане, нашия педиатър, ни препоръча един никому неизвестен македонски крем БЕЛЛА, с който мажели бебенцата в Шейново, може да се закупи от гаража с количките срещу Шейново, Рада я мажа само с него и няма грам зачервяване. Беше ни свършил и я мажех с ПЕНАТЕН, ма не този с плътната консистенция, а този на който на етикета пише ПЕНАТЕН Бейби и се води крем за лице. И той е мнооого хубав. Но нищо запушващо, което да образува филм и като го сложиш след това с вода да не пада, точно това е критерия, ако пада от вода е нашия крем ако и на съставки е докаран......

# 668
  • Мнения: 152
Пипи, стискам палци малкото човече да се оправи бързо. Не мога да си представя какво ти е сега. Ще се моля за вас  Praynig Praynig Praynig Praynig

# 669
  • Мнения: 141
Мами, аз имам питане към всички раждали нормално.
Вече почти месец става а аз още кървя по малко. Нормално ли е? На преглед съм след две седмици, а взех да се притеснявам нещо. Бях спряла за около 2-3 дена, но пак почна  Thinking
мисля че няма за какво да се притесняваш,на мен ми спря преди 3дни,т.е на 15-я ден от раждането,само ме притеснява 1 конец дето е останал,но се кисна с тетра и се надявам скоро да падне Mr. Green
За подсичането,още не ни се е случило,но по принцип,големите ги оправям със крем бочко,а сега колкото и странно да ви звучи мажа дупето на бебчо със свинска мас,преварена на водна баня,не мирише особенно приятно,обаче още не сме се подсекли Grinning
Акак сте с коликите-при нас 4-5дни ноща е ден-само скимти милото и се свива,давам чай от копър на хип и Еспумизан,ама много-много не помагат Rolling Eyes

# 670
  • Мнения: 17
Пипи, Стискам силно палци и се моля !!!! Дано отмине този кошмар и бебчо да се върне при вас!!!

Аз още си чакам....като гледам, синът ни ще става октомврийче..

# 671
  • Мнения: 1 916
Pipi стискам палци за твоето бебче fingerscrossed

# 672
  • София
  • Мнения: 328
Пипи, сигурна съм, че всички майки тук с цялата се майчина безгранична любов сме с теб и Захари, имате всичката ни вяра и подкрепа, силно стискаме палци и те чакаме с по-добри новини  Hug Hug Hug  Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig
Пепита77, прекрасна новина и много се радвам, че се върна, за да ни споделиш радостта си. Този път всичко ще е 6 и ще  те чакаме с гушнати с бебока:hug:

# 673
  • Мнения: 0
Пипи,, стиснати силни палчета и от мен миличка  Praynig. Дано бебчо се оправи много скоро и всичко лошо остони зад гърба ви.
Ние вчера бяхме на консултация, нали имахме месечинка. Пораснали сме с цели 1300 гр. от както са ни изписали и вече сме 4770 гр. и сме се издължили с цели 6 см.

# 674
  • Мнения: 0
Пипи  стиснати палчета и дано бебе Захари се оправи бързо, за да се гушкате двамата  Praynig Praynig Praynig

Да ви се уплача,взех (Двата пакета бяха за турския пазар-този незнам за кой е но ....) трети пакет на памперс и нестига,че пропускат,нямат кремче но и ни подсече  smile3515
И на мен ми  тече по-малко и спира,а ми е 41 ден.Чудя се до кога ли ще спре?
Ползвам судокрем,но си мисля че е от памперсите и ще си взема утре други.
Пепита 77 Честито,лека бременност и най-здравото бебче ти пожелавам  Hug Hug Hug
Хубава и  спокойна вечер  Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт