В коремчето на мама юлско сърчице тупти за двама!

  • 23 225
  • 722
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 100
Celika, аз днес не се стърпях и попитах вреди ли видеозона и лекарката ми каза, че това са звукови вълни, които въобще не дразнят бебето и каза, че няма проблем. И според мен не би трябвало да пречи, но все пак си мисля, че трябва да не се прекалява Simple Smile

# 31
  • Мнения: 5
Ние пък уж се пазихме и пак стана... Stuck Out Tongue Така че на всеки каквото му е писано Simple Smile

Искам да ви попитам, знаете ли колко можем да се натоварваме физически сега през първите месеци? Има ли някакви упражнения или нещо подобно за бременни?  Rolling Eyes

# 32
  • Мнения: 7 990
Браво Марсинка Simple Smile
Според мен най-доброто физическо натоварване за бременни е разходката. Иначе и упражнения сигурно не е лошо да се правят някакви, но засега нямам време за такива.

# 33
  • Мнения: 32
Добър вечер мами.
Каматнаправа си,даже и не бях се замислила,а уж сутринта видях какъв ден е днес  ooooh!
Дано да ни пази всички,да сме живи и здрави и бебоците също!
Марсинка честито мила  Hug
Добре дошли на новите майчета,дано скоро и вие да се похвалите със сърчица  Hug
Седя и се чудя защо днес ми е толкова смотан ден...и стигам до извода,че днес е датата,на която последно ми е идвало.С предната бременност лекарката ми каза,че на този ден мога да изпитвам неразположение.Та въпроса ми сега към вас:Вие изпитвате ли неразположения в деня,в който ви е била последната менструация? Под неразположения визирам главоболие,болки в корема,раздразнение,отпуснатост и т.н.
Лека вечер от мен,да спинкате спокойно  Hug

# 34
  • Видин
  • Мнения: 685
Здравейте момичета Hug
Хахо, браво за темата Peace
Няма никакво значение кой я прави, затова и направих общ профил Heart Eyes, важното е в нея да споделяме и да се радваме на развиващите се бебчета в коремите ни.
Обещавам най-късно уикенда да е готов списъка на първа страница. Както каза Хахо, приемаме предложения и критики Mr. Green

# 35
  • Мнения: 100



А това гледахте ли го? На мен много ми хареса. Изгледайте, няма да съжалявате

# 36
  • Видин
  • Мнения: 685
Марсинка, супер е.
Лека нощ момичета

# 37
  • Пловдив
  • Мнения: 481
ха-хо браво, справила си се прекрасно с темата и заглавието е супер! Много се радвам, че вече ви губя бройката, много юлски бебчета, много нещо!  Hug
Аз нещо взех да се психясвам, че нищо не ме боли, нищо не ме придърпва, всичко наред ли ми е, все едно не съм бременна! Но аз по цял ден съм на дивана нямам никакви излизания, почивка и тва е! Не ходя на работа и времето ми минава като ден-година! Дано и аз другата седмица се уверя, че всичко ми е наред! Има ли някоя мама като мен, на която нищо да и няма, и въпреки това да си е наред всичко!  ooooh! ooooh! ooooh!

# 38
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 768
Момичета, благодаря за отговорите. Аз се порових в нета и там пишеше, че трябва да се лежи в болница всеки месец за по 3-4дни и комисия подновява болничния. Ще видя как е когато във вторник отида на преглед. При нас е малко каша с докторите, защото в града гинеколог няма, а идва един от Свищов два пъти седмично, а аз по принцип ще ходя на частно в Плевен и там ще родя(както и първия път), та ще видя какво ще каже той. Нищо чудно да не се запиша при него, но пък Плевен ми е далече да ходя всеки месец на контролен, а идва и зима.
Заповядайте на кафенце с мляко за събуждане и лек ден на всички  Grinning
 

# 39
  • Мнения: 99
Добро утро на всички.
Темичката е много сладка с тези спящи бебета в началото - Мерси! на автора.
Момичета, виждам, че някои от вас доста трудно са постигнали  EFP Направо Ви се възхищавам - на мен ако ми се налагаше подобно нещо - със сигурно щях да съм изнервена и не знам дали щях да издържа упорство месеци наред.
При мен се получи бързо - от втория опит и даже малко се учудих, защото по средата на месеца не  сме били много активни, но резултатът е налице EFP
Nikolaeva, относно болничните - в крайна сметка влияят на майчинството, което ще се взима първата година. Аз си смятах някакви варианти и разликата ми е доста сериозна в сумата. Бих казала, че за разлика от първата бременност - сега бих си спестила някой месец работа, но първо да стигнем на по-напреднал етап и тогава ще го мисля.
Чао от мен за сега, аз отивам да пия   food010

# 40
  • Варна
  • Мнения: 110
Здравейте момичета!

Гледам нова темичка си имаме, страхотна е  Sunglasses
По въпроса с времето, което ни е отнело бебеправенето...мисля, че бях писала в другата тема, че точно три години сме се опитвали - от рождения ден на мъжа ми през 2008 до рождения му ден тази година  Laughing За тези три години минах през всичко - ядосвах се, изпадах в истерии, плачех, не ми пукаше понякога. Минахме всички възможни изследвания за мен и мъжа и ....нищо.
Та предния месец се взех в ръце, така да се каже, и реших, че това е божа работа и каквото има да става ще стане. Ангажирах се много - понеделник и сряда след работа ходех на народни танци, вторник и четвъртък - на Пилатес. А петък събота и неделя - записах магистратура - съботно-неделна форма на обучение  bowuu Е направо нямах никакви сили за нищо, включително и да мисля защо не става вече толкова време. Е месеца в който забременях беше точно първия, през който се бях ангажирала докрай  smile3521 и да ви кажа честно сравнително рядко  luvbed, защото аз се успокоявах че по-нататък ще стане, сега с тия ангажименти  hahaha
И така....малко се отплеснах май  Laughing Просто исках да ви разкажа. Сега, живот и здраве, ще защитавам магистърска теза и ще раждам в един и същи месец  newsm53
Оставям ви за сега, приятен ден на всички   bouquet

# 41
  • Мнения: 86
Добро утро момичета   bouquet

Да се отчета от вчерашния преглед  Laughing Видя се плодно сакче точно там където му е мястото. Нямаше още сърчице, другата седмица пак съм на преглед. Вече съм много по-спокойна и отчитам като голяма глупост да се ходи на лекар в деня когато се види за пръв път положителния тест / точно както направих аз Embarassed/

Хубав ден на всички

# 42
  • Мнения: 15 075
Добро утро!
kukla_ta, благородно ти завиждам! Надявам се всичко да е наред при теб!
Аз вчера имах болки, много гадене, заспах в 9 вечерта, но днес се надявам положението да е по-добре Simple Smile
Хубав ден на всички!

# 43
  • Мнения: 51
milinkoto и аз мисля същото,не за друго,а просто на ранен етап има вероятност от излишни съмнения и притеснения за жената Simple Smileи при мене в понеделник,точно 5 г.с и 1 ден ,си се видя само сака,то на този етап няма как да се види друго.
търпение,вяра и позитивизъм на всички ни-винаги е за Добро Simple Smile

# 44
  • Мнения: 7 990
Кукле, искам да ти кажа, че и на мен нищо ми няма... с изключение на това, че не мога да се наспя. Simple Smile
Ама това е щото ходя на работа и ми е доста натоварено...

Общи условия

Активация на акаунт