Отговори
# 60
  • Мнения: 4
F.a.t.e. и на теб честито! Дано всичко да е ок и при теб ! Ти щом ще ходиш другата седмица сигурно направо и сърчицето ще чуете . Браво!

# 61
  • Мнения: 2 802
Да, точно това исках да съчетая и двете ... за това изчаквам търпеливо   Whistling Heart Eyes

# 62
  • Мнения: 34
Здравейте! Честита Нова Година! Вчера видях двете чертички и днес доктора потвърди  бременност. Много филми са ми в главата сега,  но се настройвам позитивно! тихичко Честито на всички видели като мен  EFP   Ще гледаме сърчице към 20-ти , чакам вече. Имам си принцеса на 4,5 г. още не съм й казала, но скоро ще научи- тя ще бъде най-щастлива от всички

# 63
  • Мнения: 5
Здравейте отново и от мен, момичета! И аз вече официално се включвам при вас с потвърдена бременност. От прегледа се видя, че съм в 5 гс, на 18 ще ходя да чуем сърчице. Моля се всичко да е наред и стискам палци на всички ви! Терминът ми е около 2-3 септември.

# 64
  • Мнения: 4
valevita.bs и elfy честито и на двете ви.  elfy със сигурност дъщеря ти ще е много щастлива - и нашия батко много се развълнува. Само ме гали по корема и всяка сутрин пита кога ще се роди бебето  Grinning. Няма търпение детето.

# 65
  • Мнения: 24
Здравейте, момичета! И аз да се запиша. Аз в петък бях на доктор и видяхме плодното сакче, обаче ембриончето все още не, този петък отново ще ходя. Личната ми лекарка ме прати в МЦ "Св.Петка". И исках да ви попитам, дали някои си е следил там бременноста и с какво мнение останахте?   И много бих искала да разбера какво ми се полага по здравната каса по време на бременността! Благодаря Ви предварително!

# 66
  • Мнения: 0
Здравейте бъдещи и настоящи мамички, днес видях двете чертички, 4 дни след закъснението на М. Радвам се да се присъединя към "клуба на септемврийските мами" Simple Smile Понеже това ми е първа бременност, бих искала да попитам, кога да отида на преглед за да потвърди радостната новина? На всички желая лека бременност, изпълнена с хубави и трепетни мигове  Simple Smile

# 67
  • Мнения: 844
Здравейте дами!  Записвам се при вас с евентуален термин 6.09.2012 Simple Smile Днес направих тест , утре съм на док Simple Smile

# 68
  • Мнения: 6
Здравейте,  момичета. Имам закъснение от 5 дена , направих си няколко теста все положителни. Бих искала да попитам кога трябва да посетя гинеколог, понеже и на мен ми е за първи път.

# 69
  • Мнения: 844
Доколкото си спомням се ходеше около 1 седмица - 10 дни след като ти закънее. НА мен ми е "прясно" , но аз предния път на бях правила тест. Беше ми зацапало 2 дни и спря. Отидох на док на 3-4ти ден закъснение със съмнение за киста (имах си проблеми преди това). Тогава ме накараха да направя тест и после помня , че отидох пак след 1 седмица да чуем сърчицето. МИсля , че за начало може да се отиде след 10тия ден закъснение , за да се види къде е плодното сакче Simple Smile

# 70
  • Мнения: 4
Здравей Mince, първо да ти е честита радостната новина (както и на всички останали записали се). По здравна каса ти се полагат ежемесечни консултации, 2 пъти за цялата бременност те пращат на изследвания и имаш право на два видеозона - единият когато се установява бременността, а другия след третия месец мисля. Поне по памет ти ги казвам, но все пак някой ако е по-запознат да казва. Може да пропускам нещичко Simple Smile.

# 71
  • Мнения: 844
По принцип се полага женска консултация всеки месец след 9г.с. Изследвания се пускат почти всеки месец , а ехографите са 2 - първият е на първия преглед , втория в края на бременността. Ако желаеш всеки път ехограф , си се плаща спред тарифата на здравното заведение/лекар.
 

Последна редакция: пн, 09 яну 2012, 01:06 от rossy-pm

# 72
  • Мнения: 24
Честито на чакащите мами! И много Ви благодаря за отговорите!

# 73
  • Мнения: 17
Здравейте момичета много ще се радвам да се присъединя към вас.След 3-дневно закъснение и току що направен тест супер ярки  EFP  Толкова съм щастлива,довечера ще кажа на таткото,но мисля че бъдещата кака,която е на 4год и 4 месеца ще бъде най-щастлива!Тя беше определена за 03.09.2007г,но се роди на 20.08.,сега пък приблизителния термин е 14.09.2012г.Пожелавам успех на всички които пробват и честито на всички които имат EFP

# 74
  • Мнения: 844
Днес бях на док. Имаме си сакче , всичко е ок засега. Ще го видим пак след 2 седмици Simple Smile
Честито на ралица 1978!

Общи условия

Активация на акаунт