Re: Торенти за детски филми - 3

  • 78 272
  • 854
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 254
Момичета, кажете какви са тези филмчета с понита, че ние сме луди по конете и й търся нещо с кончета, а не намирам...

# 376
# 377
  • Мнения: 3 166
Момичета, от известно време упорито се опитвам да намеря сериите на "Маша и мечока". Засега съм открила и свалила седем такива, но ще се радвам ако някой има идея откъде да дръпна останалите.

# 378
  • Мнения: 1 949
Момичета, от известно време упорито се опитвам да намеря сериите на "Маша и мечока". Засега съм открила и свалила седем такива, но ще се радвам ако някой има идея откъде да дръпна останалите.

Може ли да посочите кои и от къде?

17 серии.
Алтернативен линк.
Алтернативен линк.

Първо се регистрирайте.

Последна редакция: чт, 14 юли 2011, 16:43 от vоrfax

# 379
  • Мнения: 3 166

Вдъшност са от линк, който вие сте посочила, но в темата за песнички и интструментали:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=537248.msg14504949#msg14504949

Благодаря искрено и сърдечно за усилията и труда ви. Беше ми наистина важно да открия Маша! Признателна съм!  bouquet Hug

# 380
  • София
  • Мнения: 14 798
Може ли да ми помогнете за "Мили бате...Писма на един дакел"? Книжката много се хареса на каката, обаче филмчето не го намирам-10 серии било.

# 381
  • Мнения: 668
Може ли да ми помогнете за "Мили бате...Писма на един дакел"? Книжката много се хареса на каката, обаче филмчето не го намирам-10 серии било.

И аз го искам дъщеря ми наскоро прочете книгата и много ще се зарадва. Наистина имаше такова филмче и мислех и аз да питам за него.

# 382
  • Мнения: 1 949
Може ли да ми помогнете за "Мили бате...Писма на един дакел"? Книжката много се хареса на каката, обаче филмчето не го намирам-10 серии било.

Май го няма нийде...

# 383
  • София, България
  • Мнения: 2 222
Като стана въпрос за любими книжки, ние сме влюбени в историите за Петсън и Финдъс от норвежкия писател Свен Норквист. Четох някъде, че имало и филмчета, но ... нали съм си индианец  Embarassed

# 384
  • Мнения: 1 949
Като стана въпрос за любими книжки, ние сме влюбени в историите за Петсън и Финдъс от норвежкия писател Свен Норквист. Четох някъде, че имало и филмчета, но ... нали съм си индианец  Embarassed

Открих Ви това:
Приключенията на котаракът Финдус и добрият фермер Петсън[Bg Audio]

# 385
  • София, България
  • Мнения: 2 222
 Hug

Благодаря  Hug даже и с БГ аудио  Shocked Супер, ще имаме един щастливко в къщи довечера Simple Smile
А книжките са страхотни, с много интересни илюстрации, препоръчвам за деца над 4 години  Peace

# 386
  • Мнения: 254
Момичета, абе кой беше тоя Гъбелко, че дъщеря ми иска да й го пусна, пък аз не се сещам...

# 387
  • София
  • Мнения: 1 455
 Страхотна тема   Hug
vоrfax, досега разглеждах и каталога, толкова полезна информация синтезирана на едно място. Благодаря ти   bouquet

# 388
  • Мнения: 1 949
Момичета, абе кой беше тоя Гъбелко, че дъщеря ми иска да й го пусна, пък аз не се сещам...


"4-сериен детски анимационен филм, произведен от Българската национална телевизия. "

Откривам само два епизода във VBоx7. Може да си ги свалите през vbox.godforall.org
Нови приятели
Рожден Ден
Големият камък
Балонът


# 389
  • Мнения: 324
Не се съвсем по темата, но... някой попадал ли е из нета на "Разговорка" (подобна на "Цифренка" и "Буквенка" игра е)?
Благодаря!

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт