Re: Торенти за детски филми - 3

  • 78 206
  • 854
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 1 949
Не се съвсем по темата, но... някой попадал ли е из нета на "Разговорка" (подобна на "Цифренка" и "Буквенка" игра е)?
Благодаря!

В тази тема попитайте.

# 391
  • Мнения: 254
Момичета, абе кой беше тоя Гъбелко, че дъщеря ми иска да й го пусна, пък аз не се сещам...

Аха, сетих се! Филмче от "Лека нощ, деца!". Много му се радваме, открих ги, две са, кратички Simple Smile

# 392
  • Мнения: 1 949
Момичета, абе кой беше тоя Гъбелко, че дъщеря ми иска да й го пусна, пък аз не се сещам...

Аха, сетих се! Филмче от "Лека нощ, деца!". Много му се радваме, открих ги, две са, кратички Simple Smile

Вие четете ли какво Ви отговорих? Четири са, за двете съм Ви дал линкове с най-доброто качество в нета.

# 393
  • Мнения: 254


Аха, сетих се! Филмче от "Лека нощ, деца!". Много му се радваме, открих ги, две са, кратички Simple Smile
[/quote]

Вие четете ли какво Ви отговорих? Четири са, за двете съм Ви дал линкове с най-доброто качество в нета.
[/quote

Да, благодаря за линковете,но вече бях намерила и се сетих, че са го давали по Лека нощ, благодаря Grinning

# 394
  • Мнения: 254
Някой знае ли дали "Кунгфу-панда" може да се намери някъде? Търсих по торентите, където ровя обикновено, но не намерих...

# 395
  • Мнения: 1 949
Някой знае ли дали "Кунгфу-панда" може да се намери някъде? Търсих по торентите, където ровя обикновено, но не намерих...

Изписвате го погрешно. Правилното е Kung Fu Panda / Кунг-Фу Панда (или без теренце). Има го навсякъде. Втора част, с прилично качество - никъде.

# 396
  • Мнения: 1 265
Преди години мисля, че за лека нощ деца даваха епизоди на "Мили бате!... Писма на един дакел" по Станка Пенчева.
Дали ги има някъде тези кратки филмчета, че трябва да четем и книгата?

# 397
  • Мнения: 1 949
Преди години мисля, че за лека нощ деца даваха епизоди на "Мили бате!... Писма на един дакел" по Станка Пенчева.
Дали ги има някъде тези кратки филмчета, че трябва да четем и книгата?

Не.

# 398
  • Мнения: 1 265
А някой знае ли книгата за дакелчето дали може да се свали за четене от някоя ел. библиотека?

# 399
# 400
  • София
  • Мнения: 44 230
а филмчетата от дисни джуниър дали някой ги е виждал?

# 401
# 402
  • Мнения: 1 114
Преди няколко години по Холмарк излъчваха една по-стара версия на Том Сойер, сериал.  Някой да го е срещал из торент-сайтове?

# 403
  • Мнения: 1 949
Преди няколко години по Холмарк излъчваха една по-стара версия на Том Сойер, сериал.  Някой да го е срещал из торент-сайтове?

Посочете кой.

# 404
  • Мнения: 2 018
Преди няколко дни попитах за този филм, а поста ми е изтрит...  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт