Re: Торенти за детски филми - 3

  • 78 165
  • 854
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 1 949
Преди няколко дни попитах за този филм, а поста ми е изтрит...  Rolling Eyes
...

Защото първото изречение в темата е, че поискът тук е забранен. Може да попитате в тази тема.

# 406
  • пак там
  • Мнения: 2 885
Търся две филмчета:

Първото е доста старо, не го намирам никъде - "Зайчето с карираните уши", полско или чешко беше.

Второто дори не зная дали са го излъчвали в България, казва се "Чарли и Лола", испанско или италианско е.

Някой може ли да помогне?

# 407
  • Мнения: 1 949
Търся две филмчета:

Първото е доста старо, не го намирам никъде - "Зайчето с карираните уши", полско или чешко беше.

Второто дори не зная дали са го излъчвали в България, казва се "Чарли и Лола", испанско или италианско е.

Някой може ли да помогне?

Зайчето с карирани уши, 26 серии

Charlie and Lola, без превод
пакет 1
пакет 2
пакет 3
пакет 4



Последна редакция: пн, 01 авг 2011, 22:54 от vоrfax

# 408
  • Мнения: 2 018
интересно...
а бях показала, че липсва и филм с даден линк, ама и него мнение сте изтрили... а на други с такива постове - стоят

благодаря за линка, все пак

# 409
  • Мнения: 1 114
Преди няколко години по Холмарк излъчваха една по-стара версия на Том Сойер, сериал.  Някой да го е срещал из торент-сайтове?

Посочете кой.

Eто този - http://www.imdb.com/title/tt0078627/

# 410
  • Мнения: 1 949
интересно...
а бях показала, че липсва и филм с даден линк, ама и него мнение сте изтрили... а на други с такива постове - стоят

благодаря за линка, все пак

Линковете са хиляди, нормално е непрекъснато все някой да отпада, заради изтрит торент, липса на сийд и т.н. В темата за поиск ще Ви намерим алтернативи, стига такива да съществува (:

# 411
  • Мнения: 1 949
Преди няколко години по Холмарк излъчваха една по-стара версия на Том Сойер, сериал.  Някой да го е срещал из торент-сайтове?

Посочете кой.

Eто този - http://www.imdb.com/title/tt0078627/

Всички серии. Естествено превод няма.

# 412
  • пак там
  • Мнения: 2 885
vоrfax, ти си чудо! Огромно благодаря!  Hug

# 413
  • Мнения: 1 949
Преди няколко дни попитах за този филм, а поста ми е изтрит...  Rolling Eyes



"Колите 2" го има само с TS (лошо) качество и без субтитри. Ако Ви удовлетворява, ще Ви дам линк.

# 414
  • София, България
  • Мнения: 2 222
Колите 2 най-добре отидете го гледайте в киното. И без това е заложено само на ефектите. За доста по-големи деца, отколкото първата серия е.

# 415
  • София
  • Мнения: 2 897
Това филмче има ли го с Бг аудио?

# 416
  • Мнения: 1 949
"Колите 2" го има само с TS (лошо) качество и без субтитри. Ако Ви удовлетворява, ще Ви дам линк.

По торентите, ако изобщо ще го има, ще бъде след няколко месеца.

# 417
  • Мнения: 459
Мечо Пух 2011 в elit-bg.com, но със субтитри

# 418
# 419
  • Sofia
  • Мнения: 21 682
Аз да питам... знае ли някой какво става с elit.bg,  вече от няколко дни не ми се отваря?!
И да предоставя това, че не го срещнах тук, а и  в каталога... пък ако съм спала, простете -

Маншон, Полуобувка и Мъхеста брада/Naksitrallid - DVDRip и bg sub

Последна редакция: пт, 12 авг 2011, 10:54 от Morena

Общи условия

Активация на акаунт