Баба Марта идва вече със здраве да ориса априлското човече!

  • 42 314
  • 741
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 65
Да ни е слънчева и позитивна новата тема!  Hug
Само радостни и положителни неща да имаме за споделяне.

Ние с бебка сме добре, вече е станала 2300 кг., док. се почуди как го отглеждам такова голямо бебе.
Лошо няма, само да седи до април.  Sunglasses Иначе от както лежа вече 1мес. не съм качила никакви кг. (+11кг.), а тя качва, не знам как става така, но ме устройва.  Laughing

# 16
  • Sydney
  • Мнения: 5 921
Хайде и аз новата тема Simple Smile
Mia66 мерси, че я пусна Simple Smile  Hug
Да е на късмет и само хубави неща да пишем в нея  Praynig Hug
Аз се върнах от док. Продължавам да ходя всяка седмица, имах и контракции (поне апарата така "каза")... след две седмици пак може кортикостероидна терапия... само се моля да издържа до 38 г.с.  Praynig Hug
Хубава вечер Simple Smile

# 17
  • Мнения: 3
   Здравейте момичета, благодаря за новата темичка   bouquet - чаках я с нетърпение, за да дам отчет и аз.

   Вчера бяхме на частен преглед и доки каза, че бебка е слязла много ниско долу. Когато искаше да замери главичката се наложи толкова надолу да си дръпна бельото - сякаш под срамната кост чак е отишло (голямо обяснение - дано ме разбрахте какво имам предвид). Изписа ми да си бия две инжекции кортикостероиди в два последователни дни, за да вържем гащите ако тръгне в следващите две седмици. А като стана въпрос за следващ преглед ми вика ела на 25-ти Март ако остискаш до тогава. Малко се постреснах и като се прибрахме се захванах да пера комплекта за изписване. Но все се успокоявам, че като съм на хапчета ще удържим фронта.

   Иначе аз все по-малко почивам вече - днес със свекърва ми пак правихме едни чистки - чак кръста ме заболя. А мъжа ми вика - "Почивай, че спалнята още не е готова"  Laughing

   Имам и един въпрос, който ме тревожи относно болничните. Аз допреди два месеца си внасях осигуровки при една приятелка. После като излязох в непрекъснат болничен спря да ми иска пари за осигуровки (нали се поемат от държавата  newsm78). До миналия месец ми превеждаха паричките редовно, но този месец се оказа, че не си е платила данъка печалба и са й запорирали сметката, а съответно на мен не са превели болничен. Трябва ли да е така, при положение, че вече не завися от нейните осигуровки? Много ме е яд, защото бях решила с тези парички да си накупя необходимите нещата за бебка... и сега увисвам. Да не говорим, че и мъжа ми от два месеца почти няма работа и... айде да не ви занимавам с моите проблеми...

   Дано да няма вече болежки и притеснения, а само хубави новини в новата темичка  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
   

# 18
  • Мнения: 14
Хайде и аз в новата ни темичка Simple Smile
Благодаря момичета,нека в нея само хубави новини и ако има бебоци,да са живи и здрави Praynig
Дано остатъка от бременността ни бъде прекрасна и изпълнена с трепетно очакване,но не и безпокойство. Hug

# 19
  • Мнения: 4
и аз не сам писала от незнам кога.... новата тема е супер!
има ли някоя мама насочила се да ражда в частната болица Св.София на бул.България?
виждам че се коментира бебешката козметика - какво ви е мнението за Hipp?

# 20
  • Мнения: 0
Здравейте!
Най-накрая пролетта идва Simple Smile, темичката ни е страхотна  Peace
Ние с бебка също сме добре, и аз като Hadji заложих на козметиката на Топфер.
Момичета аз на 5.03 ще влизам в МД , за да ме следят, и най-вероятно като вляза в 9-ия месец ще ми насрочат дата за секциото. Няма да мога да ви следя...Дано всичко да мине благополучно Praynig

# 21
  • Мнения: 0
Честита ни нова темичка! Бебоците да си стоят на топло и никакво излизане преди април! Praynig
Ох, аз малко да се оплача. Беба е все още седалищно и си дърпа пъпната връв, та сега съм всяка седмица на тонове, пък след 32 г.с. по два пъти и през две седмици на доплер, а и като се движи имам едно силно придърпване отдолу, та чак и болка. Ох, оплаках се Embarassed. Извинявайте, че ви занимавам. Опитвам се да се настройвам положително, защото беба е най- важна.
А времето вече е направо супер!
  bouquet и погал на всички тумбачета, а на родените бебоци бързо да наддават и скоро да се гушкат с мама и тати!

# 22
  • Мнения: 0
Супер темичка  bouquet

Хайде, само чудни, топли и пролетни вести в нея!

Охо, щъркелчетата политат вече към нас, а, Sevi4 - УСПЕХ, стискаме палци! Hug

# 23
  • Мнения: 25
И аз да се запиша в новата пролетна темичка!Нека я изпълни само с положителни емоции!

# 24
  • Мнения: 535
Привет  Simple Smile
Бенитка,   bouquet Дано всички стискат поне докато изпишем тази темичка  Praynig
Аз съм се записала за отворени врати в АГ болница Варна в сряда. Има ли още някои за тогава?

# 25
  • Варна
  • Мнения: 79

 Аз няма да мога да отида на отворените врати в АГ- Варна...но di ако споделиш после информация какво ти е направило впечетление ще съм ти благодарна ?

# 26
  • Мнения: 62
 Hug  Здравейте, честита нова тема, дано да има само хубави вести в нея. Отдавна ви чета, но сега реших да ви пиша. Аз се казвам Мирослава от Русе сам, очакваме момченце, терминът ми е на 03 април. Желая лека бременност на всички.

# 27
  • Мнения: 70
Да ни е честита новата темичка и само хубави новини да пишем  в нея bouquet

Аз утре съм на изследвания, че последните дни почнах ужасно много да оттичам и да се поддувам - да видим какво ще излезе накрая.
Днес купихме за бебка пелена/портбебе за изписването, спално комплектче и козметиката. След хиляда марки дето си мислех да взема, се спрах на Саносан -  в болницата, в която ще раждам ползват такава, не е скъпа, дано нямаме проблеми ...

Хубава вечер на всички!!!

# 28
  • Мнения: 65
Beni, Мама Васи , ще издържите, стискам палци.  Hug
Почивайте си - лежането върши чудеса!
Една приятелка се беше разраждала като нас рано и направи същата терапия,  лежа 3 месеца, а после взе, че преноси.  Wink
Др. седмица и аз ще ходя на тонове и изследвания в Токуда.

# 29
  • Мнения: 16
Запис и от мен в новата тема. Благодарности на момичетата, които се грижат за нея. Някой питаше за козметиката на Хип- аз съм се спряла на нея. Нека видим дали и беба ще я хареса, ако не ще я сменяме. Лека вечер  smile3534

Общи условия

Активация на акаунт