Морски бриз в косите ни повява, а на СЕПТЕМВРИйчето все по-тесничко му става!

  • 28 799
  • 742
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 4
Здравейте  Hug и аз съм на линия - поздравления за новата тема  Heart Eyes нямам сили да чета назад - вчера цял ден път беше 26 часа с тоя влак - имаше голямо чакане по границите  ooooh! ама съм си при мъжо вече  Grinning

сега трябва да разопаковам багаж и до док трябва да ходя следобяда - че 2 седмици не съм била  Crazy ама е такава жега, че никъде не ми се мърда

и малкият така рита в корема....

# 61
  • Мнения: 42
Здравейтеееее  Hug
Наминавам само да се оповестя, че вече се завърнахме от моренцето и сега ще почвам да набелязвам разни задачки в къщи и разбира се се връщам да чета предната темичка да вляза малко в крак  Peace
Гушки на всички  Hug

# 62
  • Мнения: 2 802
Анхела ... meri-geri Simple Smile  добре сте се завърнали  Hug Hug Hug


Пак по въпроса с помпите за гърди-няма ли някоя,която също да върши работа,но да не е на Авент или Чико,скъпички ми се виждат.

Ето тук намерих доста модели ... има наистина и по-евтини  Peace


http://www.pakostnik.com/bg/products.php?cat=16

# 63
  • Мнения: 55
Bel4eto, когато мен ме пратиха да лежа в болница за задържане във втория месец бях със съвсем леко прокървяване, което от сутринта до обяд беше вече спряло, чак след това си дадох сметка че моят доктор е доста предпазлив и предпочита варианта да съм в болница. Моя позната беше с постоянно кървене до 4 месец и не беше пратена в болница, ходеше при друг лекар, естествено, това имах предвид като казах да потърсиш второ мнение, всеки лекар е различен и това, което за един е едно, за друг е друго, но решението на кого да се довериш е твое, зависи каква е твоята нагласа. Аз в началото на бременността си бях много уплашена, направо не знаех какво ми се случва и малко някъде да ме заболеше и изпадах в паника, сега нагласата ми е друга, затова и действам по-смело, това имам предвид като казвам че решението е твое.

# 64
  • Мнения: 47
Хихи, Фейт и аз като теб четох и забравих, дано не пропускам нещо  Joy Благодаря ти за темата  bouquet

За килограмите аз съм +12, доки каза че съм ок, въпреки че на мен ми се виждат множко  Flutter

Мама Зайка, бързо да се оправяш и да се прибирате вкъщи  Praynig

Браво за хубавите новини от прегледите на повечето от вас, дано и моята мадама да реши да се завърти вече  Praynig

Добре дошли на завърналите се  Heart Eyes

Melly.G този сайт с креватчетата направо ми остана в очите, страхотни са  Party

Мартичка как върви подготовката за събота?

Оставям ви замалко, че имаме оперативка в 12, по-къснично може пак да се включа  Hug



# 65
  • Мнения: 7
ехеее сладурки теее Hug едвам ви изчетох Whistling
на мен ми излезнаха изследванията,рубеола-карала съм я
моноклеоза-нямам
токсикоплазма -нямам
но хламидия-гранични стойности Thinking
не знам какво означава това Thinking
доста се притесних ooooh! знае ли някой нещо по въпроса?

# 66
  • Мнения: 237
Чики  Hug, подготовката е завършена  Mr. Green. Но това е защото няма да има сватба, само ще се разпишем с кумовете и после ще се почерпим някъде  Laughing.  На 12.07, сутринта съм в Щерев, ако съм ти в графика, свиркай  Heart Eyes

Франческа, радвам се, че се разписа  Hug. Обади се на лекаря си да се консултираш с него за изследванията.

Фейт, аз няма да си вземам такава помпа, но ако искаш мога да отида да ти купя и да ти я пратя. Нямаш никакъв проблем  Heart Eyes

# 67
  • Мнения: 7
но микоплазмата ми е положителна Confused
май ще пия антобиотик Sad

# 68
  • Мнения: 7
мартичка още вчера я видях лекарката... каза че тия в цибалаб са доста странни в референти стойности защото правят така че граничните да са така че да излиза често положителен резултат за да пускаш пак тестове Thinking

# 69
  • Мнения: 237
Хм, и нищо друго не ти ли каза  newsm78. Дали има нещо притеснително, да повториш на друго място изследванията. Само този коментар не е достатъчен. Обади и се, и я тормози, кажи, че ти е притеснено, какво да правиш.

# 70
  • Мнения: 224
Франческа , ако се притесняваш много, отиди на още едно място да ги пуснеш за всеки случай. Една приятелка има хламидий и ги лекува с много тежък антибиотик, който не й понася никак,  какво остава пък за бременна  ooooh! Знам, че могат да доведат до проблем със забременяването, който ти очевидно нямаш  Hug Но по време на бременност не знам как е. Не се притеснявай, ами отиди на още едни изследвания  Heart Eyes

# 71
  • където мечтите се сбъдват
  • Мнения: 790
Аз в началото на бременността си бях много уплашена, направо не знаех какво ми се случва и малко някъде да ме заболеше и изпадах в паника, сега нагласата ми е друга, затова и действам по-смело, това имам предвид като казвам че решението е твое.
Аз пък съм точно обратното.В началото на бременността бях много смела,вярвайки в девиза "Бременността не е болест",обаче сега съм с нагласата,че това е много деликатно състояние и трябва да се пазим.

# 72
  • Мнения: 7
ами каза,ми че имало антибиотик за двете заедно,който бил 5 дневен и не бил вреден за бебо,и двете докарвали пневмония на бебо при нормално раждане особено ooooh! ooooh! ooooh!
тя каза след 2 седмици да пусна пак изследвания но този път в Кандиларов,а аз се чудя да чакам ли или да ида сега Thinking

# 73
  • Мнения: 478
Франческа по-добре е да ги повториш по скоро за да се знае има ли нещо или е просто от лабораторията или имаш нужда от лечение , стискам палци всичко да е наред и да се окаже фалшива тревога Simple Smile
ЗА твърдия корем коментирахме в предната тема по едно време, та да си кажа пак не е шега работа и щом се случва за втори път след като е проведено домашно лечение е по-добре да се влезе в болница, защото едно преждевременно раждане е много по страшно от 3 дена в болница Simple Smile

# 74
  • Мнения: 2 096
Запис само че ви изтървам.
Агира свали ли кръвното?

Общи условия

Активация на акаунт