Отговори
# 30
  • Мнения: 0
Мерси mari6a.
А днес видях тази оферта и вярно ли,че по 300 лв вървят без ваучери????
Малко странно ми се вижда,скоро не съм виждала такава РЕАЛНА обява:) Повечето просто си издуват реалната цена ,за да има голям процент.... Някой ако е бил там да сподели за какво става дума и дали си заслужават.  Thinking

# 31
  • Мнения: 1 432
Тази цен а е безумно висока за крио процедурите!!! Аз правя такива и не веднъж съм споменавала из темите за диети и красота!!!

# 32
  • Мнения: 4 422
Напоследък няма изкушаващи оферти.Търся за Шилак.  Peace

# 33
  • Мнения: 0
Някой да има отзиви за маникюра тук ---> http://varnadeals.com/team.php?id=629

mimozata Ето това е за шилак - маникюр+педикюр за 19,20 лв., но ми се искаше да намеря накой, който е ходил в този салон, така не смея много, много да го купя

# 34
  • Мнения: 5 251
Ако някой не е опитвал от този унгарски сладкиш може сега да го направи Wink Много е вкусно  Peace
Преди време имаше оферта и бяхме взели от всички видове по 1/2. Този път пак така мисля да направя. Peace

# 35
  • Варна
  • Мнения: 355
Отзиви за Салон Beauty & Business ?
Скрит текст:
grabo.bg/varna/zdravi-kosi-podstrigvane-zazdraviavashta-terapiia-i-seshoar-0gf4m8?affid=9185
Изглежда добре на снимките,но добре ли се справят там?
Ами ... постара се момичето, но не ме изкефи максимално резултата. Иначе е чисто  и прилично в салона.
Важното е, че не си влязла в първия срещнат салон да те "поправят". Дали ще се справи с чуплива коса?

# 36
  • Варна
  • Мнения: 1 841
Да, ще се справи, моята е такава.
Опс, сега видях, че в тази оферта има и подстригване. Аз бях в салона срещу ВИНС-а и там не включваше подстригване, така че не мога да коментирам тези им умения Simple Smile

# 37
  • Мнения: 4 422
Някой да има отзиви за маникюра тук ---> http://varnadeals.com/team.php?id=629

mimozata Ето това е за шилак - маникюр+педикюр за 19,20 лв., но ми се искаше да намеря накой, който е ходил в този салон, така не смея много, много да го купя
благодаря,остава и някой да даде отзиви за това място.  Grinning


Унгарската пекарна на Чаталджа ли е?

# 38
  • Varna
  • Мнения: 2 596
До училище "Димчо Дебелянов " е тази пекарна.

# 39
  • Мнения: 399
Запис! Ако някой срещне оферта за шофьорски курсове кат. В, моля да пише  Praynig

# 40
  • Мнения: 4 422
До училище "Димчо Дебелянов " е тази пекарна.
Не съм от Варна ,може ли жокер.

# 41
  • Мнения: 0
Запис! Ако някой срещне оферта за шофьорски курсове кат. В, моля да пише  Praynig
Трябва да се внимава с тия оферти,че вси изкачат с некви 300лв и накрая трябва още толкова да доплатиш за разни допалнителни работи...

# 42
  • Мнения: 44
До училище "Димчо Дебелянов " е тази пекарна.
Не съм от Варна ,може ли жокер.

В самата оферта има карта, на която е показан адресът. Можеш също така да влезеш в бг мапс или гугъл мапс и да напишеш адреса, а защо не и маршрут да зададеш!

# 43
  • Варна
  • Мнения: 433
Здравейте, много приятна темичка!

И аз много се замислям за Aqua Fun Rolba, но май ще ме откажете. Изглежда ми приятно и забавно местенце, но дъщеря ми е на 4 г, висока към 110 см. И аз мислих, че ще може някой да се спуска с нея, но според предните коментари май не е много удачен вариант...  Cry А в тази цена може ли да се ползва плажа със собствен чадър? До колкото знам пред някои хотели не дават, особено които са All inclusive  Cry

Ходи ми се на чист плаж със ситен и чист пясък и плитко чисто море, но.... вече десет бани не съм попаднала на такъв  #Cussing out #Cussing out #Cussing out

# 44
  • Мнения: 759
Вчера ходих на почистване на лице по стара оферта на грабо : http://grabo.bg/varna/pochistvane-na-litze-s-produkti-na-rooibos-za-990lv-0uw8u
Там всеки месец ли сменят козметичката? И друг път съм ходила и за няколко месеца са все различни и по различен начин ми правят процедурата. Ходих там заради ултразвука и че не боли, не остава червено лицето, а тази така ме настиска... Беше една много странна жена, която не спря да говори къде била учила, къде била живяла, и че сега била пуснала ваучерите за вежди с косъм... А изглеждаше покъртително зле. Имаше и странно име, нещо Париси май беше... Май не бих повторила въобще в салона, ако таиз продължава да е там. Другото, което всеки път ми прави впечатление докато чакам за някоя процедура там, е че фризьорите или там другите работещи в салона, не спират да сплетничат за колегите си.  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт