Отговори
# 45
  • Мнения: 4 595
 Този салон лежи на някакво старо реноме, аз съм ходила там на фризьор при едно момче не бих повторила, козметичката беше любезна една пълничка с къса черна коса, но не ме впечатли да и стана клиент.
И не по темата - много ме дразнят козметички с лоша акнеична кожа който възмутено казват ; аууу лицето ти има нужда от почистване....или фризьори които почват да ми дават отценка на косъма .....
и за други два фрапиращи случаи се сетих докато пиша
една почиства лице и вика - аз съм шивачка по професия , но неблагодарна работа реших да стана козметичка , а друга която между другото на мен ми прави почистване което продължи 2 часа и половина казва ''Аз съм акушерка , ама вместо да гледам деца  след работа предпочитам да работя в този салон...." newsm78
внимавайте с ваучери за лице , не е майтап работа това

# 46
  • Мнения: 759
Помня я пълничката с късата коса. От нея като че ли бях доволна. Иначе отделно, че чаках 20мин. за процедурата, в случая не ми беше проблем, защото за никъде не бързах, но... И в самата оферта пишеше с продуктИ на Ройбос, а всъщност беше само един крем овлажняващ накрая... Тоникът и маската определено бяха други.

# 47
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 030
Чудих се, чудих се, но накрая ще пиша относно тази оферта:
http://zapazeno.bg/offer/view/1187/
Ноктите станаха що-годе добре, но отношението е под всякаква критика.Явно като видят ваучер и решават да действа през пръсти.Та въпросната маникюристка докато ми оправяше ноктите успя да се лакира и да проведе интервю за работа навън...аз поне не съм свикнала на такова отношение като си плащам.Накрая като видя че се изнервих да й чакам кефа и ми се прегориха кожички и всичко реши цитирам "На това момиче понеже му се прегориха ноктите ще му направя безплатно една сребърна лента и ще му направя ноктите като хората" ей това ако е приказка здраве му кажи...
Поне аз не останах очарована...

# 48
  • Мнения: 1 432
Ужас. Добре е, че сподели:)

# 49
  • Мнения: 43
Беше една много странна жена, която не спря да говори къде била учила, къде била живяла, и че сега била пуснала ваучерите за вежди с косъм... А изглеждаше покъртително зле. Имаше и странно име, нещо Париси май беше...

Диана Париси? Някъде по чужбина работила?
Не съм се сблъсвала с нея лично аз, но много я форсират. Уж че била експерт по техниките с конец. Ама нейнсе...

# 50
  • Мнения: 759
Точно тя. Била в Гърция ли , Кипър ли? После не знам си къде в Лондон, бля бля... Нещо анти имаше в нея, не ми хареса. А за тоя конец ми наду главата...

# 51
  • Мнения: 0
Точно тя. Била в Гърция ли , Кипър ли? После не знам си къде в Лондон, бля бля... Нещо анти имаше в нея, не ми хареса. А за тоя конец ми наду главата...

И аз ходих скоро по същата оферта. Споделям казаното от всички, същите впечатления имам. За въпросния конец...Нали съм си любопитна и реших да го пробвам. Много доволна останах. Направи ми много красиво оформени и симетрични вежди. Правила съм си ги с конец и друг път, но този път боля много по-малко и някак по-различна беше техниката. Бих повторила, но цената е 2 пъти по-висока от стандартната.

# 52
  • Мнения: 6
Аз също ходих на козметик по тази оферта и не останах много очарована.Първия път си записах час и отивам -какво да ви кажа- някой не бил прехвърлил часовете за следващата седмица и ме нямаше в графика.Както и да е,преглътнах го,хора сме случва се.Отивам втори път отново с уговорен час(този път ги накарах да го запишат пред мен в графика)наложи ми се да чакам може би около час,защото някой преди мен си бил закъснял за часа.Не бях особенно очарована от почистването,единствено приказките и хвалебствията бяха много.Няма да посетя това студио повече дори и без пари.

# 53
  • Мнения: 5 251
Беше една много странна жена, която не спря да говори къде била учила, къде била живяла, и че сега била пуснала ваучерите за вежди с косъм... А изглеждаше покъртително зле. Имаше и странно име, нещо Париси май беше...

Диана Париси? Някъде по чужбина работила?
Не съм се сблъсвала с нея лично аз, но много я форсират. Уж че била експерт по техниките с конец. Ама нейнсе...

Аз си правих веждите при нея с конец (редовна цена 10 лв). И съм доволна да ви кажа. Братовчедка ми ходи на почистване при нея от много време. Няма оплаквания.

# 54
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 052
Имах най-благополучно използваните ваучери :
1.рожден ден в детски кът http://grabo.bg/rojden-den-v-detski-kat-varna-parti-za-10-detza- … aktzionite-0d4zvm - оценка 10-украса ,анимация, обслужване , цени-качество  Peace Страхотен,невероятен рожден ден . За мен това е най-подходящото място за летен РД, а с ваучерите ни беше най-изгодния празнуван досега .
2. За родителите поръчах суши сет:  http://www.ozo.bg/offer_2284  доставиха го точно навреме -аз си носех специален поднос
3. За да нямам грижа за снимките купих ваучер за фотосесия  http://grabo.bg/varna/shtrakshtrak-profesionalna-fotosesiia-na-otkrito-0uftb8  -много мило и усмихнато момиче ,дойде точно в подходящия момент и не спря да снима  Peace
4. последва продължение в двора - доотпразнувахме с тортите на Сладко изкушение - много вкусни , леки , с качествени продукти : http://www.rio.bg/front/offers/viewOffer/offerId/128  

Днес ще доотпразнуваме с бабите в  ресторант Варна : ваучери за Салата и основно ястие, плюс десерт или сангрия, от Ресторант Варна

Извод: Пазаруването с ваучери може да е много приятно и без разочарования ,ако човек умее сам да отсее от многобройните оферти качествените -то си личи къде ваучерите бързо се разграбват , не стоят 5-6 продадени . Аз лично засега нямам разочарования - явно имам нюх  bowuu

# 55
  • Варна
  • Мнения: 2 097
Изпуснах ви напоследък.  Hug

# 56
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 030
marianik , много се радвам на такива постове като твоя и ми дават надежда че има и качествени ваучери.
Продължавай в същия дух и успех!
   Peace

# 57
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 052
В търсене съм на оферта за хубава почивка в планински курорт за баба,дядо и внуче

# 58
  • Мнения: 5 251
marianik, по напред в темата похвалих хотел Екстрийм - Пампорово. Сега гледам, че пак има оферта:   Peace

# 59
  • Варна
  • Мнения: 433
Моля за отзиви за този тип ваучер, звучи впечатляващо

http://grabo.bg/varna/namali-santimetrite-kavitatziia-masaj-s-fi … en-drenaj-0du3gdf

Общи условия

Активация на акаунт