Априлки 2013 - тема 6

  • 21 911
  • 738
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 102
Хайде и аз да се включа в тази тема, че предната направо си я изпуснах Simple Smile Досега я дочитах. Причината е, че се поразболях (в понеделник се събудих с разтройство и повръщане, вдигнах температура-не много но на 37.9 вечерта все пак взех 1 парацетамол, на следващата вечер също. От вчера вече съм по-добре. Надявам се, че нищо не съм направила на бебчо! Иска ми се да отида май да видя дали всичко е наред, въпреки че нямам оплаквания....не знам, може и да се стърпя.
Като пишете все за този МЦ Фемина, гледам, че на 03-05.11 ще съм в София и може и аз да се пробвам там, тогава ще приключвам 19-та седмица и ще е ОК. Та кой лекар ще препоръчате, аз още по телефона ли трябва да го избера и колко ще ми струва?
Поздрави!

# 31
  • Мнения: 6 999
Алекс, на мен ми казаха, че няма проблем да съм яла и пила за кръвта за БХС Peace

# 32
  • Мнения: 22 475
 Sunny:), е аз още от вратата и казах, че искам да знам. )

˙·٠• АлЕкС •٠·˙, може да си яла, но да не си пила кафе.

Nadeto!, бързо оздравяване. Записва се лекар още при обаждането, когато си записваш час.

# 33
  • Мнения: 355
Някоя беше ми казала в предната тема, че има БХС в Токуда. Е, грешка - нямат. Единственото място в София е Майчин дом.  Peace

# 34
  • Мнения: 622
Здравейте.
Искам да се обърна към Мирама,понеже си прави каквото поиска.
Бяхме се разбрали,че ще се редуват темите,но ти се правиш на ударена,което на мен лично не ми е приятно

# 35
  • Мнения: 355
Сладка, наистина ли ти е важно как ще се казва темата? Не е ли важно какво пишем вътре Simple Smile

Дай по-спокич, не е толкова важно.  Peace

# 36
  • София
  • Мнения: 4 143
Благодаря ви момичета Simple Smile Това беше важно, защото сутрин съм на моменти с гадене и за по сигурно е по добре да съм хапнала нещо, а и часа ми е в 9 ч. и със сигурност ако не съм хапнала ще ми стане лошо.
А някой дали има актуална информация колко струва към момента БХС-то?

# 37
  • Мнения: 22 475
Здравейте.
Искам да се обърна към Мирама,понеже си прави каквото поиска.
Бяхме се разбрали,че ще се редуват темите,но ти се правиш на ударена,което на мен лично не ми е приятно

Ами без предложения за заглавия аз какво точно да сложа според теб?
Вижда се много добре към коя страница е темата и няколко стр. преди това могат да се дават предложения за такова.
И не, не се правя на ударена, а заглавието може да се промени винаги.

˙·٠• АлЕкС •٠·˙, доколкото чета от момичетата е различно. Зависи дали ще правиш и прегледа и БХС на едно място, или само БХС.
На мен в Плевен ми взеха 42лв. само за изследването.

# 38
  • Мнения: 622
Попинцип като си се хванала да я пускаш да си помислила за заглавия. А и никъде не съм видяла да питаш някого за идея за заглавие, директно я пускаш.

# 39
  • София
  • Мнения: 4 143

˙·٠• АлЕкС •٠·˙, доколкото чета от момичетата е различно. Зависи дали ще правиш и прегледа и БХС на едно място, или само БХС.
На мен в Плевен ми взеха 42лв. само за изследването.

Ами аз искам и двете - ехографското и вземането на кръв. Предполагам, че няма да е повече от 100 лв. ( 80 - 90 до макс 100 лв. )

# 40
  • София
  • Мнения: 166

˙·٠• АлЕкС •٠·˙, доколкото чета от момичетата е различно. Зависи дали ще правиш и прегледа и БХС на едно място, или само БХС.
На мен в Плевен ми взеха 42лв. само за изследването.

Ами аз искам и двете - ехографското и вземането на кръв. Предполагам, че няма да е повече от 100 лв. ( 80 - 90 до макс 100 лв. )

Аз като се записах за Скрининг 11-13г.с. ми казаха, че цената е 70лв и като прибавиш 40лв за БХС стават 110лв, аз лично БХС ще отида директно в МД да ми вземат кръв, така или иначе тогава съм на ЖК там.

# 41
  • София
  • Мнения: 983
алекс,
в МД София е 28 лв. взимането на кръв и 35 лв. ехографска снимка + 1-2 банкова такса.

# 42
  • Мнения: 22 475
sladkata2, не съм видяла друг да е изявил желание да пуска темата. А всички много добре виждат до къде е и че е време да се прави нова. Лично аз нямам зор, нито мания да пускам теми, или нещо от сорта.
И не мисля, че аз трябва да съм човека, който да подканва останалите да дават предложения за заглавия. Всички пишат тук в крайна сметка и мисля могат да си защитават мнението и интересите.

След като ти пречи заглавието, хайде дай ти предложение за римувано заглавие, което ще сложа.

# 43
  • Мнения: 356
Понеже вчера ми взимаха кръв за БХС се включвам с "прясна" информация - цената е 28лв (става въпрос на Майчин дом), а за ехото зависи от лекаря колко ще вземе. Не знам в МД как са цените на ехографа.

# 44
  • Мнения: 126
Лично според мен няма никакво значение дали ще е римувано или не
Моето лично мнение е че колкото по-семпло толкова по-добре
Има ли смисъл да си блъскаш главата 2-3 дена, докато ти дойде музата за темата?  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт