Априлки 2013 - тема 6

  • 21 930
  • 738
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 22 508
Има ли смисъл да си блъскаш главата 2-3 дена, докато ти дойде музата за темата?  Mr. Green

Тя музата се предполага, че идва за някаква поезия, изкуство....а римуваните заглавия на теми са много далеч от това. )  Simple Smile

# 46
  • Варна
  • Мнения: 102
Малко грубо това нападане за името на темата. Първо не мисля, че някой ни е длъжен да си губи времето все да прави теми и да пуска нови, но Мирама го прави, ако не се лъжа вече за трети път, така че .... Второ, ако сте искали по-различно заглавие - предложете и то по-раничко Simple Smile
Поздрави и по-спокойно!

# 47
  • София
  • Мнения: 4 143
Благодаря ви за инфото за БХС-то.

За заглавието - аз лично съм без претенции и както другите решат. За мен е по важно да имаме тема и да си пишем - споделяме от колкото това как ще е заглавието на темата.

sladkata2 - след като ти е толкова ЗОР хайде тогава пусни ти другата тема....а не се прави на толкова важна и интересна!!! Не виждам какъв е толкова проблема за заглавието!!!

Явно на никоя от нас пишещите не ние зор как ще е заглавието след като дори не се е споменавало и никой не е дал предложение.

# 48
  • Мнения: 623
Добре тогава защо се прави анкетата,като искате да е семпло.
Много ми е чудно как само нашата тема този които я пуска не може да измисли римувано.
Пиша и в други теми там авторките не питат за заглавие, а го измислят те.

# 49
  • Мнения: 13
Mirama, и този път благодаря за новата темичка  smile3525

страшни сте, за норматив сте изписали вече 4 страници
аз малко работа докато отметна и сте изписали света
ще ви прочета набързо

успех на всички с прегледите - дано всичко мине добре Hug

# 50
  • Мнения: 13
айде стига сте зачеквали темата за заглавията
вече стана банално, айде голяма работа какво ще е заглавието
важното е в темичката да се пишат добри и позитивни неща, да споделяме случките и нещата, които ни вълнуват

# 51
  • Мнения: 21
Малко грубо това нападане за името на темата. Първо не мисля, че някой ни е длъжен да си губи времето все да прави теми и да пуска нови, но Мирама го прави, ако не се лъжа вече за трети път, така че .... Второ, ако сте искали по-различно заглавие - предложете и то по-раничко Simple Smile
Поздрави и по-спокойно!

Присъединявам се  Peace
с благодарности към Мирама   bouquet

# 52
  • Мнения: 623
Боже момичета много сте ми смешни- извинявайте.
Карайте както си искате просто е смешно как тази тема се  върти около 2-3 човека.

# 53
  • Мнения: 7 002
Сладката, извинявай, но ти пишеш тук за пръв път от 1 септември насам.
Дори не се сетих коя си, а другите общо-взето познавам вече...
Бих разбрала някоя от тях да има претенции, но не и човек, който не пише и не споделя с нас.
Съжалявам, ако съм прозвучала грубо.
Ти дойде да ни се скараш, ние помежду не сме се карали. Peace

# 54
  • Мнения: 126
С риск да бъда груба sladkata2 не виждам да си особено активна в тая тема, че да казваш около кого се върти. Около никого не се върти, просто момичетата са си активни и си споделят радостите и тревогите. Едно заглавие не прави тема........ Не е важна опаковката, важно е съдържанието  Peace

# 55
  • Мнения: 623
Не ми пука дали някои е бил груб към мен. Да не съм писала отдавна, защото нямам желание. Причината затова е,че мислите Светлинни години напред,не толкова за настоящето.

# 56
  • Мнения: 623
С риск да бъда груба sladkata2 не виждам да си особено активна в тая тема, че да казваш около кого се върти. Около никого не се върти, просто момичетата са си активни и си споделят радостите и тревогите. Едно заглавие не прави тема........ Не е важна опаковката, важно е съдържанието  Peace

Да важно е съдържанието, но от всички теми общо да се събере 1 която да е достатъчно полезна, за другите по добре да замълча.

# 57
  • София
  • Мнения: 166
Като се подхванали темата, на мен по принцип "Априлки" изобщо не ми звучи добре наистина, не държа на римувани заглавия, но "Априлски мами 2013' или "Априлски бебета/бебчета 2013" ми звучи по-мило.

# 58
  • Мнения: 126
sladkata, извинявай, ама след като не виждаш смисъл от темите, защо тогава си правиш труда да възнегодуващ срещу заглавието. Малко ми е Х как римуваното заглавие ще ти свърши работа. Пък и всеки си преценява за себе си. Който си е сметнал, че темата му помага, си стои в нея...... Все още не разбирам какъв ти е проблема с темата  newsm78

# 59
  • Мнения: 22 508
sladkata2, проблема ти точно в заглавието ли е?
Ще ме извиняваш много,но не съм длъжна да измислям римувани заглавия. Който желае такова,нека даде предложение и ще го сложа. Ти повдигна темата,дай ми заглавие и ще го сменя.

Ти какво точно полезно очакваш да прочетеш? Това е отчетна тема,а не енциклопедия. Полезна информация от специалисти има на 1ва стр.

Общи условия

Активация на акаунт