АПРИЛКИ 2013 - последна от 23-те теми и после всички в "РОДЕНИ"

  • 25 768
  • 731
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 874
Моята беба я увещавам да излиза сега в петък, хем да вземе таткото парички, хем да имат време събота и неделя да се почерпят за наше здраве  Joy пък да видим тя кога ще реши  newsm78

Ние пък правим уговорки за четвъртък (11ти), защото и аз и таткото сме на тази дата (други месеци) Grinning , но ще видим какво ще реши малчо Simple Smile  hahaha

# 16
  • Мнения: 22
Благодарим за темичката! Хайде да продължаваме с бебевалежа, пожелавам ви пролетно настроение, въпреки мрачното време навън!

# 17
  • Мнения: 3 181
И  bouquet аз в новата тема

# 18
  • Мнения: 1 080
И аз се записвам в новата темичка Simple Smile

Реших, че от днес няма да се тъпча като ламя, въпреки жестокия си апетит.
След като вчера не се спрях и в края на деня ми беше тежко и лошо няма как
да продължа, а само храна ми е в главата ooooh!

Приятен следобед на всички  Hug

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 465
ЩЪРКЕЛЧЕЕЕЕЕ

Днеска Ася20 роди малкия прекрасен Марин. Hug Да е живичък и здравичък и многоооо да радва мама, тати и кака. Малкият мъж е голям 3 кг и 130 гр. и е висок 47 см. Мъжлето на мама е пропракал в 12 ч. и 40 мин. Да са живи здрави цялото семейство. Heart Eyes

# 20
  • Мнения: 13
Честито на Ася   bouquet Здраве, щастие, късмет на малкия мъж и бързо възстановяване на мама  smile3525

# 21
  • Мнения: 34
Честито на новите мами,да са им живи и здрави бебоците!А новата ни темичка,нека е изпълнена с много положителни емоции!!!И ние все още сме 2 в 1,а така ми се иска вече да си гушкам малката!!!
Момичета,аз имам един въпрос,може и да ви се стори глупав,но....... newsm78
Ако си вземам душ,ще разбера ли ако водите ми изтекат?Усеща ли се по някакъв начин?Има ли някаква индикация?

# 22
  • Мнения: 520
честито за новите бебоци Hug

надявам се тази седмица и аз да се разпиша с бебче, но ще видим то какво ще реши. утре сме на преглед и ще видим как е положението. признаци - никакви (за мое съжаление)

# 23
  • Мнения: 1 146
Честита нова тема! Едва ли всички ще родят в тази тема, все пак ще е само средата на месеца Simple Smile Е надявам се до седмица да съм родила Simple Smile))
Честито на всички мами, които вече гушкат своите бебчета!

# 24
  • Мнения: 28
Мами да се консултирам и с вас,каква козметика мислите да използвате,защото аз съм се ориентирала за мазане с преварен зехтин,според вас  Thinking чувала съм че повечето козметики има опасност от излизане на пъпчици знам ли... ooooh!

# 25
  • София
  • Мнения: 4 143
hop i az za da ne vi izpusna.

# 26
  • Мнения: 34
Мами да се консултирам и с вас,каква козметика мислите да използвате,защото аз съм се ориентирала за мазане с преварен зехтин,според вас  Thinking чувала съм че повечето козметики има опасност от излизане на пъпчици знам ли... ooooh!
Всичко си зависи от бебето.Няма гаранция с какво ще го мажеш и ,че няма да му понесе.Аз съм си взела БГ козметика-Здраве и Бочко.Ако не и понася на кожата,сменям.Подготвила съм и малко мас с ябълка,и него ще пробвам,пък да видим.Чувала съм,че повечето ми познати са пробвали метода с изваряването на зехтин,но имало същият ефект,като да мажеш детето с бебешко олио.Някои казват,че за топло време е по-добре с мляко,а не с олио,но пак казвам,всяко бебе си е различно.Затова моят съвет е да пробваш,ако не понася на бебо,сменяш и готово.А и педи би могла да ти даде съвет.Дано съм била полезна. Hug

# 27
  • Мнения: 13
Аз също съм заложила на Бочко, пък ще видим как ще се чувства малката от нея, ако не и е добре ще я подменя. Най-хубаво е ако в магазините от които пазаруваш има мостри, така хем няма да се набутваш, хем ще избереш най-подходящото. Аз понеже пазарувах от малки магазини нямаше такива екстри и за това взех Бочко, защото моя приятелка е много доволна.

# 28
  • Мнения: 1 350
да се отчета, връщам се сега от ЖК, дадоха ми обменната карта, направленията за изследванията и алерголог, за МБ ще чакам  резултати.
бебо е ок. странно и с док за раждането се уговорихме за 22ри, и с док от ЖК да се видим 22ри, освен, че ще ходя на запис на тоновете де при него.
май докторите с бебо са се наговорили нещо  Mr. Green

Devil, повечето козметики се понасят добре.
каквото избереш, не се знае бебо на кое ще се спре, ще видите.
аз лично съм избрала пак на Бюбхен за новородено, пък ако не понесе, друго ще търся.

Алекс,  Hug браво на теб, герой си!

# 29
  • Мнения: 1 350
Аз също съм заложила на Бочко, пък ще видим как ще се чувства малката от нея, ако не и е добре ще я подменя. Най-хубаво е ако в магазините от които пазаруваш има мостри, така хем няма да се набутваш, хем ще избереш най-подходящото. Аз понеже пазарувах от малки магазини нямаше такива екстри и за това взех Бочко, защото моя приятелка е много доволна.
бочко не е точно за новородено, а за след половин годинка някъде, или поне не за първия месец, много е силен за бебешката кожа. п.п. аз съм ползвала продуктите им след 1г де, но както решиш.  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт