Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Благодаря за новата тема! Hug

В края на предишната бях похвалила торта от "Лучиано", сега пак са пуснали ваучери и смятам да взема по една от двата вида:
http://grabo.bg/varna/torta-velikdenski-siurpriz-ili-shokoladova … odi-radost-0799fs

# 16
  • Мнения: 1
Здравейте и поздравления за новата тема.

И аз сега взех един ваучер за торта - великденска .
изглежда доста апетитно.

хубава седмица на всички

# 17
  • Варна
  • Мнения: 1 841
Благодаря за темата   bouquet
Скоро нищо не съм купувала, нищо не ми хваща окото.

# 18
  • Варна
  • Мнения: 355
Благодаря за новата тема!

Напоследък и аз не намирам интересни ваучери, надявам се да се разнообразят сега пролетта Peace

# 19
  • Варна
  • Мнения: 2 075
Чоки, колко с големи тортите? 12 или 16 парчета?

# 20
  • Варна
  • Мнения: 1 841
12, във въпроси и отговори пише Simple Smile

# 21
  • Мнения: 3
"mariana_eg
Г-жо Катя Ангелова, искам да Ви кажа, че нямам нито една причина да лъжа и в думите ми няма нито една лъжа! В интерес на истината, откакто живея във Варна не попадам на добри фризьори или ако попадна след известно време си затварят салона и им губя следите. Една от причините, поради които си взех ваучера, е защото издирвам салон, който ако ми хареса да му стана постоянен клиент. Е - това няма да е Вашия салон. И също така, мисля, че трябва сериозно да приемете критиката ми и да не претупвате последните си клиенти. От предните коментари разбирам, че има и доволни клиенти от Вас. Ок - но такова трябва да е обслужването за всички, независимо дали са взели последния час. Останете си със здраве!"
Първо се извинявам , че така цитирах, но съм още нова и не разбрах  как да стане щом е  от предишна тема
 Аз мога да ти препоръчам добър салон що се отнася до фризьорски услуги , но за съжаление не работят с ваучери, но за сметка на това пък не е идеално скъпо, а ако им станеш редовен клиент правят и отстъпки. Говоря за салон за красота "Валентина"
Намира се близо до Гюрлата ( най-старата, която е над Мебелна Палата). Там са 3 фризьорки и до колкото съм ги забелязала, и трите ти правят косата- напр. едната те мие, другата те боядисва, третата те подстригва. Много са добри момичетата и салона е винаги фраш с народ , аз като съм ходила има поне 5-6 човека да чакат. Иначе съм фен на Марияна , ако трябва да кажа коя от трите, според мен ,е най -добра и като ми направи сешоар по 5-6 дена ми издържа прическата  Embarassed

# 22
  • Варна
  • Мнения: 2 075
mari6a,  благодаря! Можеше и да го видя, ама беше по-лесно питам у форумО.  Hug

# 23
  • Варна
  • Мнения: 1 919
Здравейте и поздравления за новата тема.

И аз сега взех един ваучер за торта - великденска .
изглежда доста апетитно.

хубава седмица на всички
Гледах, гледах, но не видях. Когато грабваш ваучера, не се отбелязва коя торта .. май  newsm78

# 24
  • Варна
  • Мнения: 10 793
Мнения за този зъболекар по тази оферта?
http://grabo.bg/varna/pochistvane-na-zaben-kamak-s-ultrazvuk-i-p … na-plomba-0q9kmn3

Опитах се в нет-а да потърся инфо за него, но с тази рядкосрещана фамилия Стефанов ми излизат какви ли не невролози, ортопеди, или плевенски стоматолог.  Rolling Eyes

# 25
  • Варна
  • Мнения: 948
Не знам за този доктор, но аз днес се възползвах от този ваучер: http://grabo.bg/varna/pochistvane-na-zaben-kamak-s-ultrazvuk-ili … na-plomba-09hkmmv и останах много доволна.
Първо ми бе направен обстоен преглед  и всичко бе записано на една бланка, която остана за мен.
Второ изчисти ми зъбния камък, като най - голямо впечатление ми направи нивото на хигиена в кабинета. Като цяло всичко изглежда много добре, чакалнята, кабинета, уредите, докторката работи с ръкавици. Ей тука ме грабна. Моя стоматолог си навира пръстите в устата ми и това ме вбесява  Close.
Докторката е млада и много мила и внимателна. Абе с две думи - доволна съм. Исках да си запиша час за пломба, но момчето на рецепция ми предложи дата 7 май, а покрай празниците не знам накъде ще ме отвее вятъра и отказах.
Та изглежда всички ваучери са били закупени. Нали все пак това е целта Simple Smile

# 26
  • Мнения: 1 377
Да, хигиената е на ниво, както и стоматоложката е много учтива и внимателна, НО
както вече писах - скъпо е, а не отговаря на качеството на получената накрая услуга...
За козметични процедури предполагам няма проблем, но за лечение - внимавайте.


Влязох да питам друго аз - какво мислите за тази оферта:
http://grabo.bg/varna/spl-fotoepilatziia-na-zona-po-izbor-za-kad … ladka-koja-0dvmku

Някой правил ли си е фотоепилация във въпросното студио, доволни ли сте и т.н.  Wink

# 27
  • Мнения: 1 406
Здравейте, имате ли информация за почистване на лице в салон визия?
Дали всичко е окей Simple Smile
http://www.dalavera.bg/8-lv-za-pochistvane-na-litse-d5229

# 28
  • Варна
  • Мнения: 948
Да, хигиената е на ниво, както и стоматоложката е много учтива и внимателна, НО
както вече писах - скъпо е, а не отговаря на качеството на получената накрая услуга...
За козметични процедури предполагам няма проблем, но за лечение - внимавайте.


Влязох да питам друго аз - какво мислите за тази оферта:
http://grabo.bg/varna/spl-fotoepilatziia-na-zona-po-izbor-za-kad … ladka-koja-0dvmku

Някой правил ли си е фотоепилация във въпросното студио, доволни ли сте и т.н.  Wink
И на мен ми се стори скъпичко  Shocked. Стоматоложката ми обясни, че чрез този ваучер получавам намаление от 20% за следваща процедура - в случая пломба. Щяло да излезе към 24 лв. чрез здравна каса. Представям си ако го няма намалението и здравната каса - сигурно не ти мърдат 100 лв.  ooooh!

# 29
  • Мнения: 1 377
Ами аз съм писала и преди, по здравна каса ми беше лечението и пак дадох 220лв.
Това включваше вадене на корени на един зъб и слагане на лекарство там, както и две пломби.
"Излекуваният" зъб и сега, 2-3г. след това, продължава да ме боли и да ми създава проблеми.

Както и да е, всеки сам си решава. Simple Smile Аз по другите точки казах, че съм съгласна с теб-
жената наистина пипа изключително леко, обяснява, хигиената е на много високо ниво.
Часовете горе-долу се спазват, като мен дори ме беше вмъкнала преди часовете,
че от болки не можех да си намеря място.
Залитнахме към зъболекарската тема обаче  Peace


Кажете за салон Силви и фотоепилацията сега, че много му се точа  Whistling

Общи условия

Активация на акаунт