Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 123
 Peace Запис, пожелавам на всички майки, които все още не сме родили, всичко да мине гладко, успешно и скоро да се похвалим с малките бебчета. Успех на всички!

# 16
  • Мнения: 22
записвам се тук с пожелание към всички момичета, които още чакат  своите бебчета да бъде леко и безпроблемно раждането им Simple Smile

# 17
  • Мнения: 61
Поздравявам ви с новата ми любима песен!  Mr. Green Ах, как ми се танцуваааа  Simple Smile
http://www.youtube.com/watch?v=aT3j3lXp5bg

# 18
  • Мнения: 29
мерси, presley
Песничката е супер - лятна и изпълнена с настроение...И на мен ми се танцува, ама по-добре да не се пробвам Laughing Чувствам се тромава, тежка, извънгабаритна.... ooooh!

# 19
  • Мнения: 3
Да се запиша и аз, да не си помислите, че сьм зачезнала. Аз в сряда сутринта сьм на преглед в ОБ. Дано да има напредьк и поне минимално разкритие, да има надежда, че скоро предстои раждане.
Момичета от няколко дни ми тече коластра, направо ми мокри на петна дрехите. При вас случва ли се чак толкова да тече?

# 20
  • Мнения: 3
Zonichka ми липсва от обяд, особенно вечер се разписва обикновенно.

# 21
  • Мнения: 34
Да се запиша и аз, да не си помислите, че сьм зачезнала. Аз в сряда сутринта сьм на преглед в ОБ. Дано да има напредьк и поне минимално разкритие, да има надежда, че скоро предстои раждане.
Момичета от няколко дни ми тече коластра, направо ми мокри на петна дрехите. При вас случва ли се чак толкова да тече?
На мен нищо не ми тече,а четох,че коластрата започва някъде от 37 седмица.......но при мен все още няма нищо!Дори и капка не се е появявала.Като се върнеш от преглд задължително пиши как е минал и кой те е прегледал,какво казват за преносването и т.н.,Ти всъщност с екип ли беше?
Извинявай,но напоследък съм толкова разсеяна,че докато говоря и си загубвам мисълта.......... Embarassed

# 22
  • Мнения: 34
Zonichka ми липсва от обяд, особенно вечер се разписва обикновенно.
тук съм,бонбон

# 23
  • Мнения: 3
В сряда сьм от 8:30, като мине прегледа щк пиша. С избор на екип сьм, аз ходя при Балтаджиева, тя е нощна смяна и ме вика сутринта. Имам й пьлно доверие.

# 24
  • Мнения: 34
Тази вечер на 4 пъти имах страхотно болки и стягане ниско долу.Така ме болеше,че не  можех да си контролирам ръцете да не треперят.А аз съм мъжко момиче и болката не ме плаши.Обаче болка в кръста нямаше.ММ казва,че това си е била истинска контракция според него,ако съм могла да се видя как изглеждам.......... #Crazy
Днес сутринта и вечерта пих Спазмалгон по предписание на док,дали е възможно да е от него? newsm78

# 25
  • Мнения: 3
На мен д-рката ми каза, ако имам болки да пия 2 но шпа, или ще отминат или ще се регулират от него, за спазмалгон не сме коментирали.

# 26
  • Мнения: 34
На мен Жекова ми го изписа за изглаждане на шийката на матката.

# 27
# 28
  • Мнения: 1 350
zornichka, няма как да е от бусколизина освен нещо да не ти понася той. друг път пила ли си го?
пий едно но-шпа да те отпусне, ако още те боли.
може би получаваш разкритие и ти се изглажда шийката, затова така те е стегнало долу, утре-другиден може да усетиш и предродилните контракции, които започват от кръста и са доста регулярни. ще ги усетиш и ще ги следиш. все пак няма за 20 минути да започнат и да родиш веднага, ще ги усетиш, не се тревожи.
освен бусколизин не ти ли изписа за болки но-шпа?
аз не съм пила нито едното, нито другото, но предполагам, че и двете отпускат мускулатурата  Peace

# 29
  • Мнения: 34
Да,четох листовката на Спазмалгона и е така-отпуска гладката мускулатура.Вече не ме боли.Само дето малката си ритка вътре,нищо друго.Тя док точно затова ми го изписа-за изглаждане на шийката,ама ми беше чудно може ли толкова бързо да е дало някакъв резултат.Пила см като ученичка,но нямам проблеми с лекарството.Дано да си права и скоро да започна да имам признаци на раждане.Нищо друго не ми е изписала за болките,но ако ми даде зор,ще си взема но-шпа.

Общи условия

Активация на акаунт