Отговори
# 30
  • Мнения: 1 350
zornichka, скоро ще е, а ако от но-шпа не ти мине, идват предродилните контракции тогава, нищо не помага освен раждането  Mr. Green  Hug
ще се справиш. просто не си мисли за болката, приготви си личната карта, багажа и така.

# 31
  • Мнения: 34
Благодаря за подкрепата,jos !Решила съм да се изтощя от движение тези няколко дни,за да мога да помогна на беболинка да излезе.Ако не съм навън на разходка,то съм на пътеката у дома.Преди се пазех,да не стане нещо,а сега док каза движи се повече....ок,веднага.И днес бях доста активна,цял ден съм на някъде и може и от това да ме боли.Но важното е да се почне вече.Ще се мобилизирам,събирам всичкият кураж,който го имам и отивам.......а до тогава,ще си мисля колко слакда е моята малка-голяма бебка! Grinning

# 32
  • Мнения: 1 350
zornichka, само така, няма да се даваш!
гледай да не се преуморяваш само, умерено, без да се претоварваш, кръстът ти е за цял живот.  Hug
ще родиш, няма къде да ходиш  Hug
аз ще се хоризонтирам, че станах да изпишкам малката и се замотах малко.
лека  Hug

# 33
  • Мнения: 34
лека и спокойна!!! Hug

# 34
  • Мнения: 11
И тази вечер няма заспиване  Shocked Утре ми е термина,изгледи за раждане-нулеви !! Следобяд съм на преглед да видя какво става с този мързелан-прекалява с гостоприемството  Joy Иначе да ви се похваля утре ще ни докарат креватчето с матрака-мн съм щастлива само то и сп комплект ни беше останало от покупките (е и малко козметика ама тя е лесна Wink )

# 35
  • Мнения: 1 350
привет Simple Smile
стискам палци, placa, да имате вече развитие за раждане  Hug
то и други мами чакат и за тях  Hug
вчера говорих с една приятелка, която скоро роди второ детенце и вика, оох, аз чаках уж като второ - по-рано да се роди, а 2 дни след термин родих  Crazy
то и на термин излизат бебоци, ама знае ли човек кога ще тръгне  Wink
хубав и спокоен ден на всички

# 36
  • Мнения: 34
Добро утро,момичета!Как изкарахте нощта?Аз спах 4 часа и съм много доволна! Rolling Eyes
Днес,наред с тренировките на пътеката съм решила и да омеся.....едно нещо,пък да видим какво ще стане.Стискайте ми палци!Сега отивам да си направя една закусчица и да подготвя заготовките за месенето!После ще се отчета!Хубав слънчев ден на всички,мами! Hug

# 37
  • Мнения: 1 350
zornichka, сполай ти както се казва Simple Smile
аз откакто сме взели хлебопекарната нищо не съм месила освен сладки като правим с малката, че е голяма мацаница и игра на масата, голям мързел за месене, ама машината толкова добре го прави и хич не се цапам  Joy
и аз си спах с обичайните пробуждания, ама контракции нямам, утре може да ме види док и да се уговорим кога пак да се видим. ако е по празниците - отивам за без избор сигурно.  Hug

# 38
  • Мнения: 356
И на мен ми се танцува, ама по-добре да не се пробвам Laughing Чувствам се тромава, тежка, извънгабаритна.... ooooh!

М/у другото и двете ми раждания тръгнаха след малко танци  Crazy
Хайде всички преносващи и с наближаващи термини на танците Wink

Честити да са новите бебоци, бързо възстановяване на майките!

# 39
  • Мнения: 21
Здравейте Момичета,
Аз съм от Августинките.
Искам да ви попитам колко пари ви излезе раждането до изписването от болницата?

# 40
  • Мнения: 34
Ако си без екип и без упойка не би трябвало да ти искат и една стотинка.А ти за коя болница питаш?

# 41
  • Мнения: 61
Здравейте Момичета,
Аз съм от Августинките.
Искам да ви попитам колко пари ви излезе раждането до изписването от болницата?
Трябваше да съм с екип, но в последния момент ми съобщиха, че докторката ми е на остров Бали...без коментар за това. Родих при дежурните и не са ми взимали пари. После само за нощувките си платихме по 40 лв на вечер, защото исках да съм в стая за двама. Става дума за Тина Киркова.

# 42
  • Мнения: 21
Не питам за някоя конкретна, просто исках малко личен опит.
За момента сме се спрели за МБАЛ Надежда - 1400лв всичко.

# 43
  • Мнения: 3
Злати7,за избор на екип платих 900лв и отделно по 40лв на вечер,че и аз исках 2на стая,както presley.И аз говоря за Тина Киркова,че там си ми беше лекаря,който избрах.
Отделно се плащат припознаване на детето 50лв,ако не сте женени и документа на таткото,за болничния 30лв.
Успех и леко бременеене на теб Злати7 и реъултата да е пухкав и красив.Леко раждане ти желая.
Мами,които още не сте родили,желая ви успех и всичко да мине като по вода.Чакаме ви в родени. Hug

# 44
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 15
И аз да се разпиша в страхотната темичка Simple SmileSimple SmileSimple Smile:* С идея да съм по-редовна,че напоследък нещо му изпуснах края покрай бебка Simple Smile))

Общи условия

Активация на акаунт