Морски свинчета (тема 4)

  • 97 226
  • 1 291
  •   1
Отговори
# 45
  • Пловдив
  • Мнения: 40
az bih gi vzela no ne sam ot sofia a ot plovdiv mnogo gi obi4ame v nasheto semeistvo

# 46
  • Бургас
  • Мнения: 204
Нещо съм ви изпуснала.Отдавна не съм писала.Записвам се с една снимка Simple SmileИначе при нас всичко си е нормално.

# 47
  • Мнения: 2
Леле, това черничкото ли е онова мъниче от снимките Simple Smile Колко е пораснало само. Да са ви живи и здрави Hug

# 48
  • Бургас
  • Мнения: 204
Благодаря!В края на годината ще навърши 4 години.А по-малката ще ги навърши в началото на следващата Grinning Тя си върви по-дребничка,черната е дебеланка Mr. GreenЕто и нея навряна в сеното.


тука двете

# 49
  • Мнения: 4
Малко е оф, но бях в зоомагазина да питам за по-голяма клетка за морските ми свинчета и видях, че са пуснали в продажба медоядни опосумчета (honey possum, Tarsipes rostratus):
Скрит текст:
Приличат на мишлета, но са двуотробни. Искам да знам дали у нас са разрешени за отглеждане, че да знам да си взема ли или не?

# 50
  • Мнения: 2
denima, много са красиви, да са ти живи и здрави Heart Eyes

Иначе за тея мишчици за първи път чувам, разтърси се из гугъл, но имай в предвид, че като си вземаш екзотично животно, ще ти трябват и разбиращи лекари, каквито, знаем, рядко се намират, не че ги няма Simple Smile

# 51
  • Мнения: 342
Привет момичета. Имам две морски свинки мъжко и женско,които на 9ти юни родиха 3 малки и сега съм в приключение. Ако има желаещи за гледане на бебета да казва. Hug

# 52
  • София
  • Мнения: 397
Имам няколко дена все пак няма на кой да ги дам ако някой иска имам 2 мъжки и 2 женски а малките още не мога да разбера какъв пол са.Ако има някой които може да ги зема да ми пише веднага казах не искам да ги пускам е така а скоро избор няма да имам  Weary
Как така ще ги пускаш!? Пусни обява в Подарявам.ком, Продавалник за подаряване или просто ги дай в зоологическата градина.

# 53
  • Мнения: 77
Здравейте, писах, но в стара тема. Ще ви сследим изкъсо... Търсим си свинче да зарадваме каката.ще става първи клас.  само че ме притеснява, че ако вземем мн малко да не го уморил. Видях., че подарявате, но май сте от софия.ако някой има от варна. И има бебета моля пишете. Гледах едни обяви и зоомагазини са по 25 лв. Или някой който продава но на нормалан цена. Ще ви следим.  Лек ден

# 54
  • Мнения: 77
Аххахаххахха много смешен коментар съм оставила. Съжалявам пиша от телефон.

# 55
  • Варна
  • Мнения: 61
savina1096
Здравей, и аз живея във Варна...купих си моето свинче от зоомаркет Надя (жк. Възраждане) за 15 лв.  thumbsup ( не знам дали за Вас, ще е нормална цена)  Flushed

# 56
  • Мнения: 77
 Grinning ами като за начало не е лоша цена... като се има в предвид ,че отидох в 1 зоомагазин на пазарчето в трошево и ми искаха 25 лв за едни точно мишленца...   те нз дали имаха и 20 дни... по малки от хамстер бяха... та така-нямаха и мн мн козинка (може би защото бяха бели им се виждаше кожичката...) те като ни видяха и се изправиха на 2 краченца и се подпряха на стъклото... може би бяха гладнички... ако бяха само тези 25 лв щях да ги дам , но... клетка? поилка?хранилка? храна?сено? ето ти един петдесетак...че, няма и да ми стигне... ще търся варианти , но ще си взема едно свинчо... така съм се навила , че направо не се издържам... видях 1 мацка да ги продава по 10 лв... но пък за 10 лв да не е болничко...знам ли...не сме гледали до сега... кажете накратко кое първо да гледам освен дупето,козината и зъбите?

# 57
  • Бургас
  • Мнения: 204
В Бургас вървят по 15лв.И аз моите по толкова съм ги купувала.То първото златно ми излезе,щото болно се оказа,но не съжалявам.Можех да го върна,но си го излекувахме.Излезе ни солено,защото и малката ми дъщеря прихвана и ако говорим в суми сигурно хвана 300лв Laughingс лечението и на детето.
Та като купувате или вземете някой който разбира или веднага след покупката на доктор,не искам да ви плаша,но си отваряйте очите.Гъбички имаше нашето и не е задължително хора да прихванат,но се случва.Аз го гледах,мажех и не давах на децата да го пипат докато не се излекува,но се случи.
Второто си го огледах,беше здравичко, вече е на 3 години и няколко месеца и не е боледувало.
Иначе до момента абсолютно никакви проблеми не съм имала.Старая се да имат всичко нужно и понеже живея в къща,имам двор и зеленчуците са предимно домашни.
Всеки ден им бера листа от глухарчета.Витамин С давах в началото само.
Не знам дали има точна формула за отглеждане,но се надявам да си ги имаме още дълго.

# 58
  • Варна
  • Мнения: 61
denima много добре го е казала, като взехме Майки беше на 3 седмици уж си беше добре, но започнаха да му се оголват места от козинката... след консултация му купих едно спрейче и си го пръскам с него на 2 седмици и има подобрение  Peace
savina1096 Най-добре е да си го заведеш на преглед в клиника, преди да го вкараш у вас  Peace А относно скъпото... ние на нашето не сме му купували клетка, а взехме един панер за пране , който не е никак дълбок (за 5лв), но е  достатъчно голям, има дупки от които малкия мята талаш и ги изолирах   със тиксо  newsm47 , а Майки си се чувства прекрасно дивее си на воля   Hands Clap Храната я купувам от Алати ( има зоомагазин)  , а в нея има сушени плодове, сено, тревичка, семки, и мн др (около 3лв за 500гр) , отделно му давам зеленчуци и магданоз .... купичката му я взех за 80ст., а поилката не помня (преди имах хамстер и е останала от него).
Прилагам и снимчица, тук не се вижда целия панер...  http://lyumi.snimka.bg/animals/mayiki.766519.31100290

# 59
  • Мнения: 94
Usmivchicaaa
прасенцето ти е малко. Внимавай да не гризе пласмасата. Моите имаха иглу и пробиха прозорци на тавана преди да ги хвана. Свинчовците са си гризачи все пак.

Общи условия

Активация на акаунт