"Памуковата принцеса"- Beyaz Gelincik по Диема фемили тема~7

  • 49 420
  • 747
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 5 723
Човешко е да реагира "различно", но наистина ще се види истинският Омер при създалата се ситуация ....човек е със всички За и ПРОТИВ...нормална е реакцията му

# 691
  • Мнения: 4 381
Айде, да го видим сега...голям на приказки, дали ще е голям и на дела... Rage

Все е едно е друг Юмер...  #Crazy ooooh! Crossing Arms
Какво искаш да кажеш???? newsm78
С кое? newsm78


...с това, че е голям на приказки, имах предвид.. newsm78

# 692
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 839
Малии как  се ядоса Йомер
Ама и Джерен продължава да мълчи и да лъже
Сега беше момента да застане пред него и по примера на Мериемдже да си излее душата ,да му разкаже всичко,как е започнала и защо се е отказала.
Сигурна съм че Йомер щеше да я разбере или щеш да му е по малко болно
Аз си мисля, че Юмер не я предразположи за откровение.....

# 693
  • Мнения: 4 381
Човешко е да реагира "различно", но наистина ще се види истинският Омер при създалата се ситуация ....човек е със всички За и ПРОТИВ...нормална е реакцията му
Даже е прекалено, нормална..тя, сега бе момента..да си признае..не отново да се опитва да го лъже и отрича...... newsm78 newsm78 newsm78

# 694
  • Мнения: 2 116
Май няма нужда от обяснения за снимките? newsm78

Джоли, браво! Peace
gostenka68, стискам палци, ще успееш! Peace

Вместо да ходи като муха без глава, да беше говорил с нея...
ама, не ...той всичко разбрал вече, че и от раз... hahaha Joy

# 695
  • Велико Търново
  • Мнения: 7
Е сега стана тя каквато стана..няма меден месец...Юмер в хотела ли ще остане......дали ше и прости...много въпроси без отговори....

# 696
  • Мнения: 36 766
Джемал не умее да губи...Много е амбициозен....На всяка цена трябва да бъде победител...Погледа, начина на говорене всичко показва това....

# 697
  • Мнения: 2 116
Човешко е да реагира "различно", но наистина ще се види истинският Омер при създалата се ситуация ....човек е със всички За и ПРОТИВ...нормална е реакцията му
Даже е прекалено, нормална..тя, сега бе момента..да си признае..не отново да се опитва да го лъже и отрича...... newsm78 newsm78 newsm78

Ами той я уплаши с поведението си...тя се обърка повече от всякога... Rolling Eyes

# 698
  • Мнения: 4 381
Малии как  се ядоса Йомер
Ама и Джерен продължава да мълчи и да лъже
Сега беше момента да застане пред него и по примера на Мериемдже да си излее душата ,да му разкаже всичко,как е започнала и защо се е отказала.
Сигурна съм че Йомер щеше да я разбере или щеш да му е по малко болно
Аз си мисля, че Юмер не я предразположи за откровение.....
Той е повече изненадан от нея...как..трябваше да я попита, моля...и свърши...много малко, беше бееееееееее...
...и нейното държание, на него пък...как му беше от него, него кой да го..предразположи...за друго, евентуално..отношение...тя се гипсира, той видя..това, издаде..че е виновна, ама се опитва да се ..измъкне, някак си...
Това му бе..достатъчно.....ти, знаеш ли ..демек, има ли престава..какво ми причини, питаше....и с право! hahaha

# 699
  • Велико Търново
  • Мнения: 7
Както е насочил пръстче срещу нея няма да и прости скоро...

# 700
  • Мнения: 2 116
О, той на себе си ще има да прощава с това си поведение, не на нея... hahaha Joy
Какво му била направила, той какво си направи сам, че и на тях двамата... ooooh! Crossing Arms

# 701
  • Мнения: 36 766
Човешко е да реагира "различно", но наистина ще се види истинският Омер при създалата се ситуация ....човек е със всички За и ПРОТИВ...нормална е реакцията му
Даже е прекалено, нормална..тя, сега бе момента..да си признае..не отново да се опитва да го лъже и отрича...... newsm78 newsm78 newsm78

Ами той я уплаши с поведението си...тя се обърка повече от всякога... Rolling Eyes

С кое я изплаши. Че попита има ли нещо да му каже от пожара насам...не запомних точните думи. Сега беше момента, Джерен да му разкаже всичко. Тя го гледа в очите и .......

# 702
  • Мнения: 5 723
Болка ,много болка ....като нейната ,която тя реши ,че ще забрави ,но уви отново се върна всичко....Съдба!!!

# 703
  • Мнения: 2 116
Болка ,много болка ....като нейната ,която тя реши ,че ще забрави ,но уви отново се върна всичко....Съдба!!!

Уви-да... Rolling Eyes

# 704
  • Мнения: 2 116
Човешко е да реагира "различно", но наистина ще се види истинският Омер при създалата се ситуация ....човек е със всички За и ПРОТИВ...нормална е реакцията му
Даже е прекалено, нормална..тя, сега бе момента..да си признае..не отново да се опитва да го лъже и отрича...... newsm78 newsm78 newsm78

Ами той я уплаши с поведението си...тя се обърка повече от всякога... Rolling Eyes

С кое я изплаши. Че попита има ли нещо да му каже от пожара насам...не запомних точните думи. Сега беше момента, Джерен да му разкаже всичко. Тя го гледа в очите и .......
Разказва се някой който иска да чуе, той имаше нужда да бъде прав в случая, а не да я разбере... Crossing Arms
Да, тя беше, но какво, защо и как...не му беше нужно това, е...избора е негов...после причинно-следствените връзки пак ще са у неговият избор-сега... hahaha Joy
А не в нейната вина. Naughty

Общи условия

Активация на акаунт