"Памуковата принцеса"- Beyaz Gelincik по Диема фемили тема~7

  • 49 411
  • 747
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 36 756
Най-добре е да се усещате  Peace

Хайде пуснах новата тема. Да прескочим в 50 страница и давам линк....

# 736
  • Мнения: 4 381
Много тенденциозно се водят коментарите за Джерен и Йомер. Всеки има право да изказва мнение, така както го разбира.

...какво ще рече..."тенденциозно", Мамче???? newsm78
Как какво. "тенденциозно" = пристрастно.

Момичетата които са гледали сериала си правят своите изводи от събития, които ние все още не сме видяли. Коментираме моментната ситуация, а не колко ще се изненадаме или разочароваме от Юмер - какви ще ги свърши. И вметването на причинно следствената връзка мисля, че изобщо не е на място. Защо ще казваме на бялото черно. Той я попита дали има нещо да му каже...Е какво му отговори Джерен - не....Май не гледаме един и същи филм, колкото и шаблонно да звучи.
Права си..навярно, това ли прозира..в писанията ни?
Иначе и за тазивечершната серийка си права...не виждам, къде и какво не направи...както, трябваше..Юмер...бе с и нормално реагиращ, дори..както казва Себито, добре че не ...направи, повече...ами си взе хотел, човеку..... hahaha

# 737
  • Мнения: 5 723
Много нормално си реагира Омер ,само че събитията около Джерен и около него до някъде не са нормални...живот ,това е.....

# 738
  • Велико Търново
  • Мнения: 7


Хотел не му ходи на нашия да се връща обратно ида оправят нещата макар че ще е трудно толкова много семена да изгорят и накрая кой го направи неговата любима жена което е трудно да понесе един човек

# 739
# 740
  • Мнения: 4 381


..хайде в новата тема, докато..не ни е погнал и нас, Юмер агата.... Joy Joy Joy Joy

# 741
  • Мнения: 36 756
Много тенденциозно се водят коментарите за Джерен и Йомер. Всеки има право да изказва мнение, така както го разбира.

...какво ще рече..."тенденциозно", Мамче???? newsm78
Как какво. "тенденциозно" = пристрастно.

Момичетата които са гледали сериала си правят своите изводи от събития, които ние все още не сме видяли. Коментираме моментната ситуация, а не колко ще се изненадаме или разочароваме от Юмер - какви ще ги свърши. И вметването на причинно следствената връзка мисля, че изобщо не е на място. Защо ще казваме на бялото черно. Той я попита дали има нещо да му каже...Е какво му отговори Джерен - не....Май не гледаме един и същи филм, колкото и шаблонно да звучи.
Права си..навярно, това ли прозира..в писанията ни?
Иначе и за тазивечершната серийка си права...не виждам, къде и какво не направи...както, трябваше..Юмер...бе с и нормално реагиращ, дори..както казва Себито, добре че не ...направи, повече...ами си взе хотел, човеку..... hahaha


Аз отивам да го успокоявам в хотела  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Ади останете си със здраве....Утре като се върна ще ви пошепна какво ми е казал мамин той хубав  hahaha hahaha hahaha hahaha

# 742
  • Мнения: 167
А как се изкефих от победата на Мустафа Hug Мамин благ той Peace
Оня пръдльо пък реванш ще иска #Cussing out Простете за нецензурните
изрази, ама съм яхнала и аз метлата Thinking Praynig
А сговни ли му се на Азисчо като видя, че губи двата милиона #2gunfire

# 743
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 819
Извинявам , се ако съм засегнала някой с написаното или
Скрит текст:
съм подсказала
.Ще кажа само,че не може при всяко разногласие единия да отива на хотел....

# 744
  • Велико Търново
  • Мнения: 7
Много тенденциозно се водят коментарите за Джерен и Йомер. Всеки има право да изказва мнение, така както го разбира.

...какво ще рече..."тенденциозно", Мамче???? newsm78
Как какво. "тенденциозно" = пристрастно.

Момичетата които са гледали сериала си правят своите изводи от събития, които ние все още не сме видяли. Коментираме моментната ситуация, а не колко ще се изненадаме или разочароваме от Юмер - какви ще ги свърши. И вметването на причинно следствената връзка мисля, че изобщо не е на място. Защо ще казваме на бялото черно. Той я попита дали има нещо да му каже...Е какво му отговори Джерен - не....Май не гледаме един и същи филм, колкото и шаблонно да звучи.
Права си..навярно, това ли прозира..в писанията ни?
Иначе и за тазивечершната серийка си права...не виждам, къде и какво не направи...както, трябваше..Юмер...бе с и нормално реагиращ, дори..както казва Себито, добре че не ...направи, повече...ами си взе хотел, човеку..... hahaha


Аз отивам да го успокоявам в хотела  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Ади останете си със здраве....Утре като се върна ще ви пошепна какво ми е казал мамин той хубав  hahaha hahaha hahaha hahaha

Ани внимавай да не си останете в хотела и да забравите да се върнете  hahaha

# 745
  • Велико Търново
  • Мнения: 7
Извинявам , се ако съм засегнала някой с написаното или
Скрит текст:
съм подсказала
.Ще кажа само,че не може при всяко разногласие единия да отива на хотел....

Винаги е така в турските сериали карат се и единия обикновенно мъжът отива на хотел

# 746
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 819
Марги освободи си кутията newsm28

# 747
  • Мнения: 14 497


   МЕЛLaughing Laughing Laughing Laughing  страшно ме изкефи с този  пръдльо и сговносания Азиз Hug


Краличке Hug нали знаеш ,че много ти се радвам.

Марги Hug Гости HugРуми  Hug Ани Heart Eyes пропуснах ли някой и ,ако има такъв да затвори вратата Wink Wink Wink smile3525





Гузната Джерен. Дано е искрена с Юмер Praynig Praynig Praynig

Много суперска беше тази вечер . Благодаря на всички Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт