Априлки 2014

  • 39 791
  • 728
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2
Здравейте, мили момичета!
Изключително се радвам, че открих тази темичка и бъдещи мами, с които ще растем заедно Simple Smile
Та да се запиша и аз с положителен тест от 28.07. Радостта е голяма, но и притеснения има, тъй като на 29.07 се събудих с лек гърлобол и леко повишена температура, а на 30.07. бях с ангина, по-висока температура и съответно доктор, антибиотик и притеснения..Сега съм вече по-добре и се опитвам да мисля положително, но няма да откажа някоя и друга укоражителна и успокоителна дума. Втора бременност ми е, но с първата не съм боледувала.
Леко бременеене!

# 16
  • Мнения: 19
И аз ви пожелавам лека и много, много щастлива бременност, дано да сте винаги усмихнати и щастливи в очакване на малките бебоци! Наистина няма по-голямо щастие от това!!!!! Всичко друго някак избледнява. Аз моите две чертички ги видях на връх рождения ми ден - най-прекрасният рожден ден на света. Пожелавам ви на всички радост от сърце!!!
По-слаба или по-плътна линия - няма значение, бебчо си расте!
Честито  Hug

# 17
  • Мнения: 923
babesD i az biah bolna i na antibiotici suvsem v na4aloto. Ne se pritesniavai, togava mi kazaha, 4e v purvite 4 sedmici ne e opasno da piesh antibiotik. 4estito na vsi4ki i leka bremennost!! Mnogo se izviniavam za latinicata , no e mnogo kusno, hrania malkia i vi 4eta i vi se radvam prez telefona.

# 18
  • Мнения: 2
denise78, благодаря за успокоителните думи!
Мен по-скоро фактът, че имах температура ме притесни, защото като се разчетох тук и там навсякъде пише, че толкова рано повишена температура представлява риск. Много се радвам, че при теб всичко се развило безпроблемно и сега като ще си ми като успокоение Simple Smile

Мили мами, групата се увеличава и дай Боже още!

# 19
  • Мнения: 2
Момичета, забравих да попитам има ли някой като мен да страда от безсъние? От както видях двете чертички спя по 3-4 часа, нещо много нетипично за мен Grinning Не знам дали е от много мислене или от много хормони?

# 20
  • Мнения: 10
Аз само в първите дни след като видях EFP спах неспокойно и малко, вече съм пак в норма и мога да спя спокойно по 7-8-9 часа  Crazy

# 21
  • Мнения: 1
     Здравейте и от мен  Hug аз също съм с термин 02.04.14г.(видно от он-лайн калкулаторите  Wink ), с положителен тест от 26.07, преди 3 дни бях при чичо доктор и видях моята "точица" с вагинален ехограф, но беше прекалено рано за сърдечна дейност  newsm78 Имам нов час за утре вечер и се надявам да чуем пулс, понеже не смея да се зарадвам истински, докато не чуя сърчицето  Praynig
      Моля някоя мама, която вече е чула сърчице да сподели, понеже чета, че сърдечната дейност започва най-рано в 5та седмица, но не мога да разбера за 5та г.с. ли става въпрос или за 5та седмица от развитието на ембриона?!
        Пожелавам безпроблемна бременност на всички и здрави бебенца  baby_neutral накрая!

# 22
  • Мнения: 571
Здравейте момичета  Grinning   bouquet
 Какви симптоми имате ? Аз имам само чувствителни гърди и често уриниране. И аз няма да съм спокойна докато не чуя сърчицето.
 

# 23
  • Мнения: 6 999
Вели пъпеш, аз отидох в точно 5гс, тогава също видяхме само точица. Две седмици по-късно, 6гс и 3 дни се видя сърчице.  В 7 гс значи Wink

# 24
  • Мнения: 0
Здравейте! Днес видях двете чертички  Simple Smile На онлайн калкулаторите ми излиза термин 5 април.
Ще се радвам да си споделяме преживяванията!
На всички пожелавам лека бременност и успешен финал със здрави бебета!

# 25
  • Мнения: 2
Veli_pupe6 и аз чакам за сърчицето, но моята гинеколожка каза чак около 15-20 август да ида за първи преглед. На този етап само един кръвен тест пуснахме за потвърждаване на бременността и да се види нивото на hCG и сега ще тръпна в очакване.

xAngelx моите симптоми са абсолютно същите плюс изморително безсъние  , за което се надявам да отшуми с времето Simple Smile

# 26
  • София
  • Мнения: 26
Привет на всички бременни коремчета, хайде и аз да се включа към темичката.
Втора бременност, термин 01.04.2014г. (някои калкулатори ми го дават 31.03, но ми харесва повече април Simple Smile
И веднага с първия въпрос - вече трети ден се влача с хрема и болно гърло. Гърлото вече поотмина, но хремата е просто  Tired не мога да дишам. Док ми предложи еуфорбиум или пиносол (или нещо подобно), но изобщо не ми помагат. Дайте идеи. Не ми тече носа, а е запушен.

# 27
  • Мнения: 10
Мисля, че обикновен спрей за нос с физиологичен разтвор ще ти свърши работа, но не съм сигурна за марка.. Thinking Най-добре питай в аптеката, такива спрейчета препоръчват и за бебета и малки деца  Peace

# 28
  • Мнения: 21
Здравейте и от мен!Аз видях 2те чертички след направен съвсем случайно и като на шега тест и дори не повярвах на резултата.Направих си теста в дена в който трябваше да ми дойде след едноседмични предменструални симптоми - болка в корема,опъпчване по лицето,нервност и т.н...Няколко дни бях по-скоро в шок и доста уплашена от ситуацията,защото си имам едно доста палаво момиченце на годинка и половина и някак си мисълта за 2ро детенце точно сега ми се струваше  Shocked ...Няколко дни дори отказвах да си правя друг тест и все си мислех че ще ми дойде,защото корема ниско долу доста си ме болеше,а и нямах напрежение в гърдите...Сега вече някак си се успокоих и започвам да приемам по-нормално ситуацията Simple Smile
От вчера имам едно доста неприятно сърцебиене на моменти,но май и с предната бременност бях така в началото.                     
Изчислих си термин-10.04 и смятам тази седмица да отида на гинеколог,дано не твърде рано.
П.С : Виждам ,че не съм единствената във форума мама на малко човече,така че да съм сама в начинанието Simple Smile

Последна редакция: вт, 06 авг 2013, 00:10 от maminka85

# 29
  • София
  • Мнения: 26
maminka85, не си, не си сама  Grinning аз също бях първите дни в тих ужас (въпреки вътрешната еуфория от положителния тест) как ще се справя, при положение, че малката все още се буди през ноща да яде  Rolling Eyes дано до момента на раждането да се откаже от това нощно похапване. Иначе при нас стана от втория месец, дори не очаквах толкова бързо, мислех си, че поне година ще откара  Blush

Общи условия

Активация на акаунт