Априлки 2014

  • 39 792
  • 728
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 21
Pisiana С теб задочно се познаваме от едно друго форумче Wink Много се радвам за теб!Желая ти леко бременеене!!!

# 31
  • Мнения: 43
Здравейте на всички момичета!Аз преди броени часове видях    EFPи съм много предпазливо щастлива както и таткото,защото това ми е втора бременност...първата завърши с "Кухо яйце" декември месец и сега след 7 месеца нетърпеливо очакване чудото се случи...моля се с цялата си душа и сърце този път всичко да е наред...Имам запитване:средата на юли си купих тест за овулация и нито веднъж не беше положителен...трябваше на 02.08.2013 да ми дойде и реших да си направя тест,но беше отрицателен,а днес направих 3 теста и всичките + възможно ли е да е било късна овулация или калпав тест?Пожелавам леко и успешно бременеене на всички ни!

# 32
  • Мнения: 0
Tonita.80 опитай с пчелен мед. Намазваш с клечка за уши във всяка ноздра. Помагаше ми много като бях бременна с първото ми дете. Което е на година и седем месеца Simple Smile

# 33
  • Мнения: 2
Asya80 това с меда звучи доста добре! Аз имам един противен хроничен синузит, който се проявява при промяна на климата и се измъчвам със запушен нос. Ти си вторият човек от който го научавам, но твоят метод на приложение звучи доста по-лесно, затова другия път непременно ще го изпробвам Simple Smile

# 34
  • Мнения: 21
Я споделете как се чувствате,появиха ли се неприятните симптоми,като гадене и умора и т.н.При мен гадене още не се е появило и дано да не се появи де Simple Smile имах доста неприятни киселини миналата седмица,но и това отмина.На моменти все още ме наболява корема ниско долу...
А мамите с пораснали бебоци,как процедирате,вдигате ли ги или се ограничавате в това отношение.Аз си я разнасям моята госпожица,но тя за щастие е манекенка-само 8 кг и поне за сега не ми е проблем.Не си спомням от кой месец се избягваше вдигането на тежко

# 35
  • Мнения: 182
Pisiana С теб задочно се познаваме от едно друго форумче Wink Много се радвам за теб!Желая ти леко бременеене!!!
   Благодаря ти много!И на теб леко бременеене! Тука ще се срещаме по-често! Simple Smile
    Иначе аз моя си го вдигам,но като се налага понякога няма какво да правя.От седмица някъде имам сутрин леко гадене,но като хапна нещо минава ми,и също така много ми се спи,и постоянно съм отпаднала.

# 36
  • Мнения: 43
Първата ми(неуспешна)бременност имах симптоми още преди да разбера,че съм бременна...гърдите започнаха да ме болят малко след овулацията,миризми,а в деня на цикъла много ме болеше ниско долу и кръста....сега обаче понеже минаха 7 месеца в опити и очаквах какви ли не признаци...е нямах нито един симптом...гърдите започнаха вече да ме наболяват,но не са се втвърдили и може да се каже,че пишкам по-често и нямам гадене(първата бременност беше ужасно гадене и повръщане)Бях ви попитала понеже на 2ри,когато трябваше да ми дойде теста беше -,а на 5ти три + теста и днес още един + тест....дали е заради хормона или късна овулация или теста(Престо е кофти)Извинете за въпросите малко са досадни Simple Smile

# 37
  • Мнения: 571
 Pinkaaa, явно на 2ри е било твърде рано да се отчете на теста, важното е че след това имаш положителен тест  Hug
 На мен апетита ми намаля, не ми се яде много, не ми се гади, но имам странно усещане в стомаха. Гледам веднага като стана сутрин да хапна нещо иначе ми става лошо. 
 Вие казахте ли на някой още ? Аз мисля да изчакам преди да кажа на родителите ми и без това живеем в различни държави, няма как да заподозрят нещо  Mr. Green

# 38
  • Мнения: 43
Аз казах само на наистина най-близките си хора(майка ми,баща ми и сестрите ми и мъжо разбира се знае)ще бъда внимателна и ще чакам 3тия месец и тогава ще съобщя Simple Smile много съм сънлива и като хапна след 30мин пак ми къркори корема...дано успея да се запазя до колкото е възможно Simple Smile с пишкането как сте?

# 39
  • Мнения: 2
И при мен гадене няма. С първата бременност ми се гадеше само ако прегладнеех, но имах едно постоянно чувство на дискомфорт като омаяност и само ми се лежеше и не ми се говореше с никой. Сега освен чувствителни гърди и чести разходки до WC-то други симптоми нямам. Нямам търпение до първия преглед.

# 40
  • Мнения: 43
Да определено и аз чакам първия преглед,но мисля да изчакам до 20ти ден от закъснението Simple Smile а вие кога смятате да посетите чичо док?

# 41
  • Мнения: 21
И аз нямам търпение вече.Закъснява ми само седмица и ще се опитам да изчакам поне още толкова

# 42
  • Мнения: 0
При мен единствения симптом е отпадналост. Като ми закъсня с 5-6 дена се усъмних и направих тест, който веднага даде положителен резултат. На лекар ще ходя другата седмица. Засега само мъжа ми знае, докато не мине прегледа няма да казваме на родата.

# 43
  • София
  • Мнения: 4 143
Момичетаааа,

Честито! Пожелавам ви да изкарате една лека и безпроблемна бременност до края. Радвайте се на всички тези моменти до края, защото те отлитат бързо и неусетно.
За преглед ви съветвам да отидете най рано поне след 2 - 3 седмици за да може да се види евентуално и сърдечен ритъм, а не да се разкарвате 2 пъти...а и да не се притеснявате като ви каже АГ-то ела след 1 или 2 седмици евентуално за сърдечна дейност.

# 44
  • Мнения: 7
Здравейте! Моите две черти видях на 28.07  EFP (термин 06.04.2014) за сега знаят само мъжо и родителите ми. Следващата седмица съм на преглед. Чувствам се много по-различно от първата ми бременност. За сега само ми се спи постоянно и често посещавам WC, дано да е така и занапред. Успех на всички бременелки!

Общи условия

Активация на акаунт