Априлска Мама бременее, щастие в очите грее :)

  • 30 214
  • 738
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 22
Здравейте момичета,
и аз се присъединявам към вас. В понеделник правих тест и опааа - 2 чертички Simple Smile. Очакван термин 22.04.2014. Първия път термина ми беше на 23.04, а родих на 19.04. Да видим сега какво ще излезе. Днеска отивам на преглед при АГ, обаче съм без час и ще си повися малко, но какво да се прави като нямам търпение да ми се потвърди информацията.

# 31
  • Мнения: 9 833
Aз току що говорих с моя лекар, та във вторник ще се гледаме с бебо  Laughing

Да попитам колко ви струва прегледа, аз до сега не съм плащала като ходех, защото една позната ме уреждаше, но останах с лош спомен от лекаря ( въпреки, че го водят най добрия в Плевен) та сега направо звъннах на човека, който си избрах да ме следи, ама пък като ми каза 40 лв. за УЗ и свят ми се зави  Mr. Green, но пък поне тя ми обяснява и ми харесва  Simple Smile

Лелелел колко хора сме на линия и следим форума за априлки  Joy

По здравна каса нищо не плащам, освен за тонове накрая, ако стигнем дотам.

# 32
  • Мнения: 0
Zaharcheto Термина ми е на 24.04.2014 според моята лекарка Simple Smile

# 33
  • Мнения: 2
Записвам се да ви чета.
Засега предпочитам да не бъда включвана в списъка на първа страница.

# 34
  • Мнения: 18
a.l.e.n.a, благодаря за новата темичка   bouquet

Днес си купих дънки за бременни...нямам идея защо толкова рано, но така го почувствах. Моят номер са, макар да са лееееко по-широки, като се поносят сигурно още ще отпуснат. Този път не ми е разрешено да качвам много кг, забранявам си, заради дънките!

Какво ще кажете за китайското? Днес ужасно ми се прияде, купих си зеленчуци с ориз, макар да е пържено всичко там, просто .... като на бременна ми се прияде Simple Smile Избягвах водорасли и гъби, но то пък не може съвсем Simple Smile

Хубав четвъртък  Hug

# 35
  • Мнения: 361
Zaharcheto Термина ми е на 24.04.2014 според моята лекарка Simple Smile
Здравей, промених те, но според лентичката ти, термина е 26.04.2014, а в първия пост си написала 29.04.2014.  Извинявай, не съм го направила нарочно. Hug

# 36
  • Мнения: 103
Здравейте, мили момичета, не съм писала отдавна, но редовно ви следя. Днес бях на преглед, имаме си ембрионче с тупкащо сърчице и всички екстри, термина се потвърди - 12.04, за сега се чувствам отлично, надявам се при тези от вас, които имат неразположения бързо да отшумят, за да се насладите на спокойна бременност. Браво за новата темичка  Hug

# 37
  • Мнения: 0
Zaharcheto Термина ми е на 24.04.2014 според моята лекарка Simple Smile
Здравей, промених те, но според лентичката ти, термина е 26.04.2014, а в първия пост си написала 29.04.2014.  Извинявай, не съм го направила нарочно. Hug

Това вече е официалното становище Simple Smile

# 38
  • Мнения: 64
моят термин правилно сте го изчистлили, newsm10 , но също като първото едва ли ще устискам до термин, не ми се вярва да е телец, по скоро овне. newsm03

въй, ни щъ телец .... по добре овне ....... с телеца все се дракаме

# 39
  • До Балкана
  • Мнения: 100
Здрaвейте, дaми! Следя изкъсо темaтa от сaмото й нaчaло, но си кротувaх. Реших, че ще ви изпуснa и зaтовa се вмъквaм зa едно "здрaвейте". Последният ми цикъл беше нa 11.07 и по кaлкулaтор трябвa дa съм 7 г.с., но ехогрaфa покaзвa съвсем друго, около 5-тa. Зaтовa съм се и снишилa и чaкaм дaли ще зaтупти сърчице. Вероятно ову. е билa по-късно, което ме изненaдвa, зaщото обикновено съм швейцaрски точнa. Кaквото Вселенaтa кaже ще е и, респективно, ехогрaфa нa 10.09 Flutter
Чудеснa рaботa сa свършили дaмите, зaели се с оформлението   bouquet. Успех нa всички с неясноти и по-мaлко нерaзположения ви пожелaвaм.

# 40
  • Мнения: 64
пак каня мами във фейсбук тайната ни група/ https://www.facebook.com/diana.k.doneva това ми е профила. https://www.facebook.com/veronika.masleva?fref=ts това е на админа. който иска да заповяда./

моля мамите от варна да ми пишат - ще се радвам да се запознаем

# 41
  • Мнения: 18
въй, ни щъ телец .... по добре овне ....... с телеца все се дракаме

Аз пък предпочитам телец, защото имам доста познати и са все прекрасни хора, овни не познавам никакви....пък и ми звучи като зодия "овца" ако е момиче, ама....както дойде Simple Smile това да е проблемът Simple Smile

# 42
  • Мнения: 64
не са лоши телците, ама все нещо не се погаждаме, все спорим. и все се доказваме кой прав кой крив - бившия ми /8г/ беше телец ... имам приятелка телец .... повече познати телци имам отколкоо овнета.  имам една само овен. не беше лошо момиче. сега не поддържаме връзка много много . не че е важно де

# 43
  • Мнения: 10
Мога ли да Ви попитам какво трябва да се пие освен фолиева киселина, защото генеколога нищо не ми каза Simple Smile

# 44
  • До Балкана
  • Мнения: 100
Аз пък предпочитам телец, защото имам доста познати и са все прекрасни хора, овни не познавам никакви....пък и ми звучи като зодия "овца" ако е момиче, ама....както дойде Simple Smile това да е проблемът Simple Smile
Чистокръвнa зодия "овцa" съм, прекрaсно ми звучи и също тaкa се чувствaм. Кaто носител нa тaзи титлa могa дa свидетелствaм, че не съм се чувствaлa зле от фaктa - товa в опит дa вдъхнa спокойствие. Кaк сaмо ще изпълни сърцето ми еднa мaлкa по овенски рогaткa..... Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт