Коремчето вече ни издава - Априлче се задава

  • 26 526
  • 724
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 276
a.l.e.n.а
Прекрасен е да ти е жив и здрав
Много красиво дете
Ами спазмолитици какво точно не знам толкова бързай първия път че не погледнах имам и пълно доверие
Ами коре ът ми става твърд и кървене за 2 седмици 4 пъти искаха да ме приемат но отказах и сега ходя всеки ден поне 3 дни и непрекъснати болки като пред цикъл
На мен ми личи но никой още не е забелязал а и нося по широки дрехи
Но имам страшно много газове и може затова но определени вече си личи по бързо от първия път:)

# 16
  • Мнения: 606

a.l.e.n.а

Много симпатично дете, да ти е здрав и да го слушате Simple Smile

Моят корем отпреди месец си личи. Заради въздуха Simple Smile
Ползвате ли вече кремове за стрии?

# 17
  • Мнения: 15
Страхотна тема  Heart Eyes  благодаря ви   bouquet
Алена синът ти е прекрасен , да ти е много щастлив !!
Коремче Simple Smile забелязва ми се вече , ако знаеш особено    Laughing
Гърбът и кръста ме болят , като се събудя сутринта ,трябва да стана за да ме успокои ...много неприятно.
За глада ,ще се побъркам ,ям през два часа иначе ми става лошо и на мен , а сутринта е нещо невероятно ,пия хапчета заради жлезата трябва да мине половин час за да мога да хапна едвам изтрайвам наистина  примъцквам  Joy
Радвам се  преминалите успешно  ФМ  нямам търпение и за моята сега в петък : ))
За всички  Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 18
  • Мнения: 571
Благодаря за темата   bouquet
Алена много е сладък малкия  Heart Eyes
pisiana чудесна новина, аз ще разбера пола чак в 20 г.с. и нямам търпение  Grinning
Днес си получих резултатите за Синдром на Даун и рискът е 1:45 837.
Аз още си нямам коремче, въобще не ми личи, може би защото ми е първа бременност  Rolling Eyes
Момичета, аз още от сега почнах да се вълнувам за Коледа, вече почнаха да продават коледни неща по магазините и ми става много мило като си помисля че тогава ще имам коремче живот и здраве  Heart Eyes

# 19
  • Варна
  • Мнения: 61
gerichka88 Радвам се, че си открила своя метод за справяне  Hug Аз си хапвам веднага щом усетя глад, ако не хапна почвам да се давя все едно ще повърна и вече се случи 2 пъти. И се чудя как да го превъзмогна това прилошаване в деня на изследванията...искат ме на гладно и ми се струва мисията невъзможна . Cry newsm78
a.l.e.n.a никакви изследвания не са ми правили, на 02.10 ме викат за изследвания на гладно и тогава ще ми правят картон и ще се записвам на ЖК.
Имате прекрасно детенце... newsm76
Имам си коремче... не съм била слабичка, но определено си личи.  newsm44

# 20
  • Мнения: 14
Здравейте и от мен  Wink
a.l.e.n.a , благодаря за хубавата темичка  smile3525
Около мен нищо ново. Чувствам се прекрасно, не ми се гади, нямам никакви оплаквания. Дано е така и за напред. Утре ще мога да разкажа повече- ще се записвам на ЖК.
Според мен леко ми личи коремчето(по-скоро е подуто), но аз винаги съм имала малко коремче.
Радвам се за всички мами с хубави новини  Wink
Лека и спокойна нощ на всички  Stop

# 21
  • Мнения: 237
Здравейте Simple Smile Списъка с термини е мн хубав хах Simple Smile Аз все още не съм ходила на никакви изследвания,казаха ми 14-та седмица,сега съм 12-та.Чувствам седобре и моя корем е по-скоро подут,качила съм 2 кила ,много ям  ooooh! ooooh! ooooh! но поне избягвам вредни храни и почти нищо не си купувам от магазина готово! И така Simple Smile Всичко е наред,надявам се и с вас и за напред!
 Heart Eyes Hug  bouquet
See Ya

# 22
# 23
  • Мнения: 567
Благодаря за темичката  Hug
Аз вчера бях на ФМ  Laughing всичко е наред ,бебчо вече е 6,7см , много шаваше  Laughing и засега е момче  Laughing
Коремчето ми личи още отначалото, просто се поду и така си остана Simple Smile , но кг засега са си същите.
Алена голям сладур си имаш - да ти е жив и здрав  Hug
За стриите- аз започнах вече да се мажа. С първата бременност на коремчето нямах нито една, само на дупето  LaughingДано и сег а да е така.

# 24
  • Nova Zagora
  • Мнения: 69
Момичета тази настинка ще ми излезе през носа...по принцип винаги ме удря в ушите и този път без лекарства направо не знам как ще се оправя. Много боли Sad((

# 25
  • Мнения: 15
Алена, благодаря за новата тема. Прочетох доста интересни неща от линковете:)
Usmivchica, аз като ходя за изследвания на гладно си нося солети или сурови ядки, веднага след кръвта ям. Аз не повръщах, но адски ми се гадеше... сега съм ок. Лекувам гаденето с тик-так портокал Simple Smile При първата ми бременност много бързо отмина този период сега ми се стори цяла вечност. Другото интересно е, че каквото видя ми се прияжда, такова нещо при първата ми бременност нямаше:)

P.S. Четох някъде, че сурови бадеми помагат при гадене, на мен ми помагаха (белени обаче). Simple Smile

# 26
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 440
Благодаря момичета  Hug и аз започнах мазане на корема, до сега мажех само гърдите, но вече и коремчето расте и се вижда, без дрехи или с плътни такива  Blush

Sisinka87  Blush няма такова нещо без лекарства, само трябва да а съобразени с бременността, най-добре и ефективно е да се започне терапия в първите 24 часа  Peace

Приемаш ли имуностимуланти? Напр. коластра? Отиди на интернист или УНГ при първа възможност и най-добре да си го излежиш, поне аз - когато карам нещо на крак ..... по-бавно минава  Peace

Бързо оздравяване  Blush

# 27
  • Мнения: 23
Здравейте мами,да ни е честита новата тема и целувки на майсторките й  Hug

Алена много сладичък е малкия,жив и здрав да е!

Момичета ще се побъркам вече с това ядене,днес по термин влизам в 3-я месец,а още ми е лошо по цял ден!Голям проблем ми е това,че нищо не ми се яде,няма и едно нещо което да ми се заяде,всичко което обичам,сега го мразя-не мога да пия вода(а по принцип си пиех по 2 л. най малко),да ям салатка,сиренце,зеленчуци като цяло,от всичко ми се повдига.Не повръщам но имам гаден вкус в устата и все едно нямам вкусови рецептори,всичко ми е безвкусно,сладко не мога(това е добре де).Вие какво си хапвате,ям само някакви работи колкото да ми се запълни стомаха и да не ми е лошо,ама все са калорични,а пък не искам. Rolling Eyes

# 28
  • Sofia
  • Мнения: 2
Да се запиша и аз  Laughing
a.l.e.n.a. страхотна работа по темата Hug  bouquet

Аз съм на ФМ и БХС на 01.10, вече нямам търпение. Стискам палци на всички ни  Praynig

# 29
  • Мнения: 154
...И се чудя как да го превъзмогна това прилошаване в деня на изследванията...искат ме на гладно и ми се струва мисията невъзможна . Cry newsm78
Usmivchicaaa, хич не ми се иска да развалям дисциплината:), нооо аз ставам много рано по принцип, към 5-6 часа и винаги е било абсурд да избутам без кафе и закуска до 8, 8 и нещо, когато обикновено ходя да ми вземат кръв (това и без да съм бременна, сега дори не ми хрумва да си правя експерименти:)). Та от лаборантки знам, че няма никаква драма да изпиеш едно кафе и да хапнеш нещо малко солено 2 часа преди изследването, стига да не се натъпчеш със захар. По принцип кафе и малко храна (несладка) не се отразява върху нивото на кръвна захар, или ако се отрази, ще е съвсем малко и това няма принципно да промени резултатите на здрав човек. Така че аз си хапвам и нося някакъв плод с мен за по-късно. Разбира се, ако имаш някакъв проблем и е важно да се следи нивото на кръвна захар, по-добре е да прескочиш яденето и да отидеш на изследване максимално рано:)
Алена, много готин и лъчезарен младеж си отглеждате в къщи:) Благодаря за темата:)

Стискам палци и резултатите от бъдещите прегледи да са все така добри!

Общи условия

Активация на акаунт