Коремчето вече ни издава - Априлче се задава

  • 26 523
  • 724
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 9 796

Съжалявам, но точно прочетох поредната "прекарасна" история за раждане в Майчин дом и съм под афект. Ето, за който се интересува:
http://zabliznacite.wordpress.com/2013/10/08/rajdane-na-bliznaci-maichin-dom/

Колкото до скъпото право на избор, от моя опит цената не определя качестово. Раждането ми в Токуда струваше о/о 3000 лв. Още съм бясна за това, което получих като отношение, раждане и т.н. За сравнение в ТК за 300 лв избор на акушерка + нещо на ръка, не мога да спра да се хваля. Ясно ми е, обаче, че получих препоръка за правилния човек.


Точно за това подхождам толкова педантично и с притеснение. В Токуда и аз съм раждала. По отношение на раждането не мога да кажа нищо, защото де факто нямаше лекарско присъствие и намеса. Според мен имаше момент на лекарска грешна преценка, но никой не е перфектен. Просто се случихме да раждаме две по едно и също време, а там няма условия за това. Това е и едното ми притеснение. Другото е по отношение на бебетата. Както и да е. Просто съм тотално в темата тези дни и само това ми е в главата.

И аз съм много в темата. Егати, най-голямото притеснение е да не МИ объркат раждането или след това бебето. Вместо да се насладя на момента, аз има да се чудя къде да търся някой склонен да не ми се меси. Акушерката, която ме бранеше от докторите на естественото ми раждане се пенсионира и сега съм в шок.
В Токуда относно бебетата и аз имам притеснение, не са много склонни да толерират желанието ти бебето да е с теб. Дори и ВИП стая да наемеш пак може да ти го издърпат от ръцете, ако не си склонен да викаш. Аз си реших проблема, след като говорих с главната неонатоложка, но кому беше нужно бебето ми да стои само една нощ в аквариума, а аз да вися пред него вместо да се гушкаме и да се опознаваме.

За зодиите, аз много не знам. Голямото е лъвче, малкото козле. Ако и овнето се случи рогато колкото козлето, горко ми тежко. Ще има да лежат дружно по локвите на улиците не знаейки какво всъщност искат Simple Smile))).


# 721
  • Мнения: 5
ЗДравейте бъдещи мами и от мен  Simple Smile Да се отчета и аз - Първа бременност с термин 24.04. Надявам се да си дочака термина и да е телче( и таткото и аз сме телци,но майски ) Praynig От неразположенията единствено киселините за съжаление не ме изоставят  Sad Вчера бях на БХС резултатите ще ги получа другия петък,надявам се всичко да е наред Praynig

# 722
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 440
Да се издокладвам от днес - консултация с генетик по резултатите от БХС - всичко е супер  bowuu , но ще направя и УЗИ след 15 г.с за изключване на дефекти на невралната тръба и предната коремна стена и разбира се ФМ след 19 г.с.  Heart Eyes

# 723
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 440
ЗАПОВЯДАЙТЕ  в НОВАТА ТЕМА

# 724
  • Мнения: 276
Да се издокладвам от днес - консултация с генетик по резултатите от БХС - всичко е супер  bowuu , но ще направя и УЗИ след 15 г.с за изключване на дефекти на невралната тръба и предната коремна стена и разбира се ФМ след 19 г.с.  Heart Eyes

Много хубави новини
Чудесно само така напред
Аз за зодиите мисля ,че всички е индивидуално
Аз съм рак,скорпион и везни  са моите хора ,за овен не знам двата които познавам не могат да се похвалят с честност и откритост, напротив
С телец дружа от 10 год и по честни и прекрасни хора не познавам
Но не си правя изводи смятам , че има нещо общо , но не дотам ,че да определяш човека по зодията Simple Smile всички твърдят ,че не е най-прекрасната зодия,но за мен няма значение и аз не съм от най-прекрасните зодии:)))
Хубава вечер на всички
 Dallcheto
Искрено вярвам,че утре ще ни зарадваш с прекрасни новини
Чакаме и стискаме по едно плаче :
Успех

Общи условия

Активация на акаунт