Априлче, покажи на мама - дали си пич или мадама :)

  • 35 464
  • 687
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 149
Записвам се и аз в новата тема с благодарност към Алена   bouquet
За мен също син щъркел Simple Smile Можем да си сформираме футболно първенство тук с толкова младежи  Grinning

# 46
  • London
  • Мнения: 6 732
Шоколадче, според мен втора бременност таза не би трябвало да боли колкото при първата. Наистина се надявам да се намери лекар да ти изясни защо се получава така....

Аз четох, че кървави зърна се получават от неправилна позиция при кърмене. Ако човек схванел как да държи бебо, нямало проблем.

Аз в понеделник съм на преглед, но ще е само с акушерка, видеозон няма да има. Но все пак ще видим изследванията ми как са, килограми, кръвно, сърдечен ритъм на бебо, рутинните неща. Пол чак началото на декември от мен, да видим дали съня с баба ми ще се окаже верен и ще е момиче.

# 47
  • Мнения: 2 660
Днес говорих с една приятелка и тя ми каза, че с второто много я е боляло, та за това се замислих дали не е същото..

# 48
  • София
  • Мнения: 1 368
Днес говорих с една приятелка и тя ми каза, че с второто много я е боляло, та за това се замислих дали не е същото..
А с нош-па болката не е ли по-търпима?

# 49
  • Мнения: 2 660
Не. Все едно съм изпила тик так бонбонка.

# 50
  • София
  • Мнения: 1 368
Не. Все едно съм изпила тик так бонбонка.
Странно  Thinking. Стискам палци бързо да минава. Hug

# 51
  • Мнения: 2 660
Поне да знаех от какво е....  #Cussing out

# 52
  • Мнения: 567
Алена вече ме има  Laughing


06.04.2014
elipepova - Кърджали
~mademoiselle~


За мазането на зърната ще поизчакам малко. Първия път ги мазах само в 9 месец и пак ми кървяха..та сега незнам кога ще почна  newsm78 и дали изобщо ще се мажа  newsm78

maimun77 стискам палци всичко да е наред и докрая само спокойствие  Hug

Mademoiselle Chocolate  почивай си  Hug

# 53
  • Мнения: 10
Шоколадче от кога си така с кървене и болка и от кога и по колко хапчета но-шпа пиеш?
Надали ще е много успокоително за теб, но и за моето кървене двама лекари (според мен добри специалисти в София) не установиха причина. Казаха ми какви може да са евентуалните причини (отлепване, някакво "заклешване" на тъкан, което кърви и не е опасно и др., които не помня) и нито една не беше от тях. И тогава започнах с утрогестана (беше около 7/8 г.с.) + 3х2 но-шпа и все ми се повтаряше, че трябва да лежа и да почивам... ужасно ми беше. Аз не съм от хората които могат да си почиват като нормалните хора  Mr. Green не мога да не правя нищо и просто..... да си почивам  и това нещо ме побъркваше, но отмина..... тъй че ако можеш погледни малко по-отгоре и.... ако можеш се опитай да не добавяш нерви и лоши мисли към болките... дано не съм досадила   bouquet

# 54
  • Мнения: 2 660
От петък съм така. 3 х 1 ми е предписано но шпа-то, но тази вечер взех две. Просто много ме боли. Ако не бях бременна, щях да се закълна, че са яйчници, но знам ли сега? И аз трудно си почивам. Чувствам се безполезна, скучно ми е да паразитствам. А и се притеснявам. Вярно е, че кървенето не е чак толкова много, но в комбинация с болките постоянно си мисля какви ли не страхотии.

На мен не ми обясниха възможни други причини. Казаха, че няма отлепване и че ми е ниска плацентата. Искам да си взема малко отпуск от тази бременност и да се върна след една седмица.

# 55
  • Мнения: 606
Здравейте,

Записвам се и аз. И благодаря на Алена за темата.  Hug

# 56
  • Мнения: 606
Стискам палци на момичетата с неразположения! Вярвам, че всичко ще е наред.  Hug

# 57
  • London
  • Мнения: 6 732
Оу, хич не ме притеснява да бездействам и почивам. Гледам да не се натоварвам изобщо и пипам всичко с 2 пръста, ако ме разбирате. Дори повече от една чанта покупки и то лека не си позволявам да нося.  Joy Почивката и релакса винаги дава резултат, убедена съм, че спомага много да карам изключително лека бременност. Нагледах се достатъчно на отрудени жени в този период и резултатите бяха кървене, проблеми, рискове и тн. Та си взех поука и лекинката я карам, разходчици, мързелуване, сега ми е паднало. Mr. Green Та точно като стане нещо такова часовника според мен тиктака ''Много се натоварваш, бременна си все пак''.

# 58
  • Мнения: 10
Да... La Catrala права си, но "сърце.. не трае"  Laughing За пример... днес мих прозорци (около 12 крила..) и сега се чудя на коя кълка да легна, че болката в кръста не се търпи... но сама си го направих  Whistling За това и си мисля, че те разбирам Шоколадче Погледни от добрата страна - половината мина, остава по-леката половина от бременността ни, щом до сега не си взела "отпуск" няма за кога  Laughing Една приятелка беше с отлепване от 4 месец (сега, според мен няма по-прекрасно детенце от нейното  Heart Eyes)..... течението е бая обилно, така че може да изключиш подобни притеснения. Надявам се утре вече да се понатрупало обезболяващото и да не те боли вече, както и кървенето да е отминало... ще видиш всичко ще е наред  Hug

# 59

Общи условия

Активация на акаунт