Да се оплачем...

  • 7 258 391
  • 65 224
  •   1
Отговори
# 31 650
  • Мнения: 2
Здравейте,
много съм разочарована от лечението и прегледите на д-р Валя Градинарова- гастроентеролог- ДКЦ 4 гр. Варна. Оказа се , че имам остър гастрит , причинен от завишен хеликобактер пилори, на прегледите не ми се обясняваше нищо, държеше се подигравателно, изписа ми 6 различни лекарства , от които 4 антибиотика , които трябваше да се приемат за 1 месец, имах назначено безмислено рентгеново излесдване, облъчих се напразно, като проблемът се видя ясно още на кръвните изследвания! Тази комуникация "Здравейте@ ето ви рецепта! Довиждане!" трябва да спре вече от страна на лекарите!

# 31 651
  • София
  • Мнения: 11 495
Имате право да сте ядосана за държанието на докторката, но диагноза гастрит не може да се постави или да се види от кръвни изследвания. Трябва си снимка или гастроскопия.

# 31 652
  • Варна
  • Мнения: 854
Здравейте,
много съм разочарована от лечението и прегледите на д-р Валя Градинарова- гастроентеролог- ДКЦ 4 гр. Варна. Оказа се , че имам остър гастрит , причинен от завишен хеликобактер пилори, на прегледите не ми се обясняваше нищо, държеше се подигравателно, изписа ми 6 различни лекарства , от които 4 антибиотика , които трябваше да се приемат за 1 месец, имах назначено безмислено рентгеново излесдване, облъчих се напразно, като проблемът се видя ясно още на кръвните изследвания! Тази комуникация "Здравейте@ ето ви рецепта! Довиждане!" трябва да спре вече от страна на лекарите!
И при мен се получи така. След направена гастроскопия, гастроентерологът ми каза само „имаш хеликобактер пилори,трябва  да се изследва и приятеля ти”, предписа ми хапчета /антибиотици и др./  и по живо по здраво. Нямаше обяснения....затова добре, че  е гугъл. Да чукна на дърво, но от тогава /2013г./ ,нямам проблем с гастрита.
Да се оплача от главоболие ...

# 31 653
  • Мнения: 35 140
Аз пък такъв страх изпитвах от нормално раждане, че секциото го приех като дар божи. То при мен се налагаше и по други причини де. И не беше чак толкова непоносима болката после.
Точно така се чувствам и аз.
Три седмици ревах от страх от нормалното раждане. Накрая минахме на спешно секцио. Сега ме боли повече дупето, където ми слагаха обезболяващи, отколкото самата операция.

# 31 654
  • Мнения: X
Не е нормално да е насаден такъв страх от нормалното раждане. Много се ядосвам, не на вас момичета, а на това че се насажда някакъв излишен страх от който пък АГ-тата се възползват на макс.

# 31 655
  • Мнения: 1 557
Кой го насажда този страх? Аз само на успокоителни статии попадах, агитации за нормално раждане и т.н. Въпреки това ме беше много страх и не бих родила нормално.

# 31 656
  • Варна
  • Мнения: 36 669
След секциото, докато се събуждах от упойката, една в отделението раждаше нормално. Ами, хора, крещя, пищя и рева до сутринта. Накрая всички от нашата стая и съседните вкупом дадохме съвет на акушерката, която минаваше да ни наглежда, да вземат да й сложат някаква упойка, барем й олекне и роди. Жената каза - вече отдавна сме й сложили.

Аз на второ не се навих, но и да бях, щях пак да си гоня секциото, дори и да имах шанс да родя нормално.

# 31 657
  • Мнения: 6 200
Първото раждах нормално -това е ужасен ужас и неискам да си спомням ooooh! .Ноо второто със секцио си беше песен направо ,няма болки няма нищо  newsm10

# 31 658
  • Монтана
  • Мнения: 1 010
Явно всичко зависи от прага на болка, която понася всяка жена. Аз родих нормално и двете за отрицателно време едното 3600, другото 3900.
Аз пък умирах от ужас да не се наложи секцио, че ме е много страх от упойката.

# 31 659
  • Мнения: 47 998
Кажете с какво морите хеликобактер пилори? Режим, хапове?

# 31 660
  • София
  • Мнения: 18 719
Вегетарианство и био баланс.

# 31 661
  • Варна
  • Мнения: 2 268
Аз пих прополис и се оправих май (не си пуснах изследвания) и сега след много стрес в работата пак пия, но като че ли няма чак такъв ефект.

# 31 662
  • Мнения: 6 007
Мернах хлебарка в банята #2gunfire

# 31 663
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 099
възхищавам се на жените, които успяват да се боядисат сами.
използвах шампоан оцветител, уж най-лесен, а в банята е като след клане. Sad Sad Sad

# 31 664
  • София
  • Мнения: 1 907
Явно съм олепила чревния вирус, много ми е зле, а на всичкото отгоре ядох и сега ми е още по зле!

Общи условия

Активация на акаунт