Дъвчеща сокоизстисквачка

  • 18 040
  • 43
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 273
Здравейте, търся дъвчеща сокоизстисквачка.
Става дума за този тип:
http://www.juice.bg/articles/view/12
Но търся по-икономични модели, защото не ми се дават такива пари.
За мен е важно да прави добри фрешове и от зеленолистни и треви. 

# 1
# 2
  • Мнения: 1 273
Мерси за отговора. Не знам дали тази си струва парите. Някой пробвал ли е от тези, които са налични в Технополис, Техномаркет и подобни магазини?

# 3
  • София
  • Мнения: 474
http://www.zdravei.org/pages/video/ Тук може да видиш някои сокоизтисквачки. Дъвчещите действат на принципа на месомелачка, много добре изтискват сока от плодове, зеленчуци, треви и най-важното - максимално запазват полезните съставки.
 Има и ръчни, които са по-евтини, но не знам доколко са ефективни . Успех!

Последна редакция: пн, 13 яну 2014, 18:05 от m a y a

# 4
  • Мнения: 2 141
Здравейте, смело гласувам с две ръце за този модел, майка ми ни го купи за Коледните и Новогодишни празници и го използвам всеки Божи ден. С марка NEO за 59.90, върши същата работа като тези от 300 лв. Дано да съм била полезна, в скрития текст съм сложила линк към сокоизстисквачката  Hug
Скрит текст:

# 5
  • Мнения: 1 273
Кръстева, много благодаря за информацията! А дали върши работа за зеленолистни? - марули, магданоз и подобни? Пробвали ли сте? Примерно, от кило моркови, колко сок вади? Пулпата колко е мокра?
Ще ти бъда много благодарна ако можеш да ми отговориш на тези въпроси!

# 6
  • Мнения: 2 141
хммм не знам за марули, аз я ползвам главно за моркови и ябълки, понеже имам цитрус преса ... но за марулки и магданоз не знам би трябвало да може. Ей сега ще ме накараш утре да купя 3 4 връзки магданоз за да пробвам  Mr. Green
Иначе на кило моркови не съм засичала, но с 5-6 средно големи моркова пълня чаша 250 мл

# 7
  • Мнения: 1 273
Да ти кажа, сигурно е добра, но мисля, че не е от дъвчещите, а от центрофужните. Дъвчещите са добри за зеленолистни. Все пак и твоята е добър вариант като съотношение цена/качество. Мен обикновено също ме вълнува дали се почистват лесно и дали стават за съдомиялна.

# 8
  • Мнения: 2 141
Да, права си... за тези пари толкова (предполагам), за миенето и на ръка и в съдомиялна съм я пускала няколко пъти - нямала съм проблем никакъв, зависи на каква програма може би се пуска, но я пускам на всекидневната, за не много мръсни посуда.
Но както казах аз исках да е главно за моркови и ябълки - това пия аз и това ми трябваше. Съжалявам,че не можах да ти помогна, пожелавам ти успех и добра покупка Hug

# 9
  • Мнения: 1 273
Благодаря!  Hug

# 10
  • Мнения: 385
Аз също съм ги харесала тези сокоизтисквачки,видях ги преди 2 год. и пих сок.За качествата и няма какво да говорим,но цената е доста висока.Може би е рентабилна за семества ,които пият целогодишно сокове,само като видях какво остава от плода и колко сок се получава.Ще чакам ,дано ги намалят,засега няма шанс,така ми казаха.

# 11
  • Мнения: 1 273
Има и по-евтини модели, около 150 лв., но търся отзиви за тях. Иначе 800 лв. за сокоизстисквачка са много пари.

# 12
  • Mladost
  • Мнения: 137
Здравейте, следя темата, защото  също търся сокоизтисквачка, чийто остатък да е  почти сух, но и на цена която мога да си позволя. С тези от 800лв  сух пулп ли се получава?

# 13
  • Мнения: 1 273
Най-добре виж какво са писали за различните машини във форума на Земя на заем
http://forum.zemianazaem.com/index.php?topic=5218.0

Днес взех една от машините препоръчани там напоследък, на промоция - за 155 лв. Дори пулпата да не е почти суха с тези машини, може да се оползотвори - да се добави към кексове, изсуши като крекери. Освен това, от това което четох, хората често пъти прекарват остатъка през машината втори път за изкарване на остатъчния сок.

# 14

Общи условия

Активация на акаунт