Дъвчеща сокоизстисквачка

  • 18 041
  • 43
  •   1
Отговори
# 30
  • при моите любими
  • Мнения: 2 549
Нашата е подобна - NEO и за сега сме много доволни. Мия я в миялната машина и няма проблем.
Имаме и центробежна , но сока от дъвчещата е много по-вкусен и центробежната отиде на тавана.

Кое NEO?

# 31
  • Sofia
  • Мнения: 26 553
Днес направих сок от нар - от най-едрите нарове - зърната на един и половина - направи 400 мл. сок, като не съм прекарвала остатъка втори път.
  ох,това чистене е много досадно....аз го режа наполовина и цедя на ръчните за цитруси,а остатъка в марля,но пак е бавно

# 32
# 33
  • София
  • Мнения: 1 902
Ще чакаме отзиви Peace
колко вата е?

# 34
  • Мнения: X
160, според производителя.

# 35
  • Мнения: 1 273
Ето тук една статия за различните видове сокоизстисквачки. Според тази статия вертикалните са последно поколение.
http://cookingequipment.about.com/od/reviewsrecommendations/f/Ma … ifugal-juicer.htm
Между другото, сокът от житена трева е много полезен. Препоръчвам го на хората с такива машини. С моята също го правя. Ще пробвам и с ръжена.

Лекси, надявам се, че ще ти свърши работа тази машина, прочетох това в описанието: "This product is wired with a standard UK 3-pin plug and is rated 230 volt". При нас са 220 волта и този щепсел за три дупки не е като нашите, има го на снимки в интернет. Това го пиша ако някой реши да купува такова нещо за България.

Последна редакция: чт, 13 фев 2014, 17:28 от hjkl;

# 36
  • Мнения: X
Адапторите за щепсела струват няколко лева и се продават навсякъде.

# 37
  • Мнения: 1 354
В крайна сметка тези от 60 или 200 лв. не са "дъвчещи", а просто нискооборотни или аз нещо бъркам?
Аз също мисля, че има вариант да се мине с по-малко пари, макар че блендерът и сокоизт. са моята кухня, моите печка и котлон Simple Smile

# 38
  • На черешатааа
  • Мнения: 1 012
И мен ме интересува сокоизтисквачка и реших да прочета темата. Но има само 1 линк на Lеxie   bouquet , а другите само се пише - кой доволен , кой не. Моля да споделите линк  модел или поне име. Така се губи идеята на темата поред мен  Rolling Eyes

# 39
  • София
  • Мнения: 1 902
Аз съм харесала тази,но цената и е меко казано стряскаща.....та,ще го помисля ooooh!
http://www.juice.bg/products/index/92/page:1

# 40
  • На черешатааа
  • Мнения: 1 012
Абсурд такава цена  Crazy, необоснована е за мен  Money. Нещо по- нормално ми се ще  Hug

# 41
  • Мнения: 2 708
А някой знае ли разликата между kuving и greenis, освен цената. Това, което аз прочетох е, че и двете работят на 1 и същи принцип и са тихи. Изглеждат много подобно. Не мога да намеря информация За и Против Simple Smile относно работа, почистване, качество на сока и т.н. Не искам да сравнявам само по цена Simple Smile, затова ако някой знае повечко, ще съм благодаряна да сподели впечатления от първа ръка.

Едното е почти наполовина от цената на другото, затова ще съм благодарна, ако има ползвали гринис, да споделят мнение. Реално, в нета попаднах на доста мнения за кувинг, оскар, омега и тн но за гринис поне аз не открих.

# 42
  • София
  • Мнения: 9 954
Някой доволен ли е от ръчните сокоизтисквачки?
http://shop.mikroferma.com/home/123-lexen.html

Чудя се дали да си взема, имам центробежна.  newsm78

# 43
  • Мнения: 1 273
Моята дъвчеща я взех уж за да правя сок от трева, но се оказа, че не ми се пие сок от трева. Ако бях взела модела, който си посочила, щеше да си стои неупотребявана. А дъвчещата ми излезе два пъти по-скъпо от тази, но я ползвам за всякакъв сок. И нея в момента я ползвам рядко - така че за мен беше добра идея да купя евтин модел, а не Кувингс.

Общи условия

Активация на акаунт