Априлчето е виден акробат, тренира всеки ден шпагат :)

  • 28 884
  • 736
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 547
Добро утро момичета! Не знам къде е мрачен деня,но тук при нас едно слънце пече...разтапям се. Днес сме на преглед да видим малката и съм много притеснена,макар че нямам основания. Стискайте палци всичко да ни е наред Simple Smile

Спокойно, всичко ще е наред  Wink и аз всеки път се притеснявам, макар че нямам основание  Wink

# 721
  • Мнения: 9
Вчера минахме на консултация и всичко е наред. Мъничето е 1700гр., развива се добре, НО се спомена нещо за плацентата, че била в трета фаза на зрялост, което беше за картона ми, но един друг лекар в кабинета реагира мн странно и когато попитах дали всичко е наред ми обясниха да не се притеснявам, било нормално. Попрочетох каквото намерих в нета и не звучи много добре и сега се дразня от къде се намери този да ми вкарва разни мисли в главата  #Crazy

# 722
  • Мнения: 276
Вчера минахме на консултация и всичко е наред. Мъничето е 1700гр., развива се добре, НО се спомена нещо за плацентата, че била в трета фаза на зрялост, което беше за картона ми, но един друг лекар в кабинета реагира мн странно и когато попитах дали всичко е наред ми обясниха да не се притеснявам, било нормално. Попрочетох каквото намерих в нета и не звучи много добре и сега се дразня от къде се намери този да ми вкарва разни мисли в главата  #Crazy
И аз вчера бях и беше 1 степен
Защо не си направиш една друга консултация за да си спокойна
Сигурно няма място за притеснение но все пак Hug
Добро утро момичета! Не знам къде е мрачен деня,но тук при нас едно слънце пече...разтапям се. Днес сме на преглед да видим малката и съм много притеснена,макар че нямам основания. Стискайте палци всичко да ни е наред Simple Smile
всичко ще е наред
Ще чакаме хубавите новини Simple Smile

# 723
  • Мнения: 20
Ох, разсмях се, като се сетих, когато Калоян попита кой ми е сложил бебенцето в коремчето и аз му казвам - Тати го сложи  Blush Неговата ракция беше: Ами да сложи и на леля (сестрата на мъжа ми)  Joy hahaha , тогава му обясних, че на нея чичо ще й сложи и той остана доволен  Laughing Ама много се смяхме  Joy hahaha

Bunnie, явно сте го минали този период, разбрах аз - че е типично  Peace Хем има гъдел, да съм "Слънцето", хем малко ме товари ....и ми е мъчно за пренебрегването на таткото. Преди беше привързан към баби, лели .... сега много демонстративно ги бута с:"Махай се!", грозно мие някак и мъчно и все едно аз го уча ... Sad Та после двамата ходим да се извиняваме, но като че ли много не разбира и счита, че е прав  Confused

За болницата - отдавна съм избрала и слава Богу нямам никакви колебания Blush дори бих родила без избор на екип - който е на смяна - имам пълно и доверие  Peace

Само Дребсън да заеме правилната изходна позиция - да не режат на мама коремчето, много ми се иска всичко да е макс. естествено  Peace и както Природата го е намислила, за сега се въздържам и от упойка, с надеждата като второ раждане - да мине по-бързо, но ....да не започвам с "лозунгите" от сега, нека започне - пък ще видим  Blush

a.l.e.n.a,  и при мен се е обърнало бебето в грешната посока. Ти започна ли да правиш упражнения? Мисля, че имаме достатъчно време и ще станат нещата:)

# 724
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 448
Да ... и имаше ефект, но той се върти "постоянно"  Confused По-скоро ще гледам да опитваме да се позиционира правилно, като мине още малко време - да му отеснее и да не му се правят акробатики толкова често Simple Smile

# 725
  • София
  • Мнения: 151
Здравейте мамчета, аз отдавна не съм се включвала тук, защото следя основно групата във фейсбук. А и все още работя и нямам много време да чета и на двете места. Забелязах, че се коментират болници и мога да споделя малко инфо за МД. На 05.03 съм се записала за деня на отворените врати. Записах се преди 2-3 седмици и, ако някой има желание ви съветвам да се обадите, защото се допускат малки групи от 5-6 човека и местата се запълват за месеци напред. Аз се записах и за училището им за родители, което е безплатно и се провежда всеки понеделник.
Надявам се да съм била полезна. Аз смятам да раждам там и да съм в двойна стая след това, кой знае може с някоя от вас да сме съквартирантки Simple Smile

# 726
  • Мнения: 738
Само, аз ли и Dao останахме извън групата? Може ли да ме добавите? Аз съм Дана Венчева  bowuu

# 727
  • Мнения: 9
Здравейте момичета, отдавнааааа не съм се разписвала, но и много неща се случиха.
Полежах и 5 дни в болница, заради прокървяване- плацента превия, системи инжекции и тнт. Сега се пазя повечко и броя с нетърпение дните до появата на бебчо.
Със сигурност ще е секцио пак при това положение на плацентата, може би даже към края на март. Дано устискам до тогава, че и корема доста ми се стяга. Пия диаспорал (магнезий) и но-шпа, но усещам че с напредване на времето ми става все по-трудно. Пък и бебата така се мятка  Grinning, допълнително ме шашка. Последно на ехографа беше към 2кг.
Алена, може ли мен да ме добавите към групата, явно и аз съм на опашката - Мария Христозова, или ако трябва да пиша на лични. Лека вечер на всички мами от мен  Hug

# 728
  • Мнения: 9
И един малко глупав въпрос може би - само аз ли не си виждам лентичката  newsm78

# 729
  • Мнения: 738
mariavilka- да, аз ти я виждам  Mr. Green. В профил, настройки  се отмята какво да виждаш и какво не, провери там  Peace
Стискам палци всичко да се нормализира. Това винаги ли предполага секцио? Не знаех  newsm78

# 730
  • Nova Zagora
  • Мнения: 69
Момичета отчет от мен. Малката Даная тежи 1,400кг ,но е решила че от много хвалене задето се беше обърнала главично сега ще прави на пук,та ни така ни иначе,а напречно се е разположила гадинката. Главичката и е точно под ребрата ми и  явно на това се дължи болката която изпитвам там. Сега ще се убеждаваме да се обърне както трябва та да може мама да се опита по нормален начин да я роди. Иначе и двете сме добре само където доки ми изписа Гино-Певарил заради бялото течение,което ми се появи. Вие слагали ли сте някакви глобули по време на бременноста???

# 731
  • Мнения: 276
Здравейте момичета, отдавнааааа не съм се разписвала, но и много неща се случиха.
Полежах и 5 дни в болница, заради прокървяване- плацента превия, системи инжекции и тнт. Сега се пазя повечко и броя с нетърпение дните до появата на бебчо.
Със сигурност ще е секцио пак при това положение на плацентата, може би даже към края на март. Дано устискам до тогава, че и корема доста ми се стяга. Пия диаспорал (магнезий) и но-шпа, но усещам че с напредване на времето ми става все по-трудно. Пък и бебата така се мятка  Grinning, допълнително ме шашка. Последно на ехографа беше към 2кг.
Алена, може ли мен да ме добавите към групата, явно и аз съм на опашката - Мария Христозова, или ако трябва да пиша на лични. Лека вечер на всички мами от мен  Hug

Всичко ще наред ще устискаме и аз като теб броя дните че и ние трябва да удържане положението
Ще се справим
Всяка седмица е плюс:)) дано при теб всичко се нормализира
Sidinka
Аз слагах еднократно  и мажа външно
Но като четох много мами са слагали
Няма опасност за бебчо по опасно е да има инфекция
Браво ,че сте добре  Hug

# 732
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 448
...Вие слагали ли сте някакви глобули по време на бременноста???

Да, всеки месец - профилактично един курс с различни продукти - заради серклажния конец, около който има риск от  "недоброжелатели"  Peace



И един малко глупав въпрос може би - само аз ли не си виждам лентичката  newsm78

За подписите:

За по-голям изглед - можеш да отвориш линка, че като вградя картинката се смалява https://www.bg-mamma.com/assets/vessur/img/not_found.png



1. От профила - горе в дясно ти се отваря падащо меню и избираш профил (означено с 1, оградено в червено)

Отваря ти се снимката на профила и базовите настройки  Peace

2. В десния панел (с оранжево и номер 2) - избираш "Настройки Изглед и Подредба" и ще ти се отвори това меню, като на снимката  Peace

3. От опциите за избор - по подразбиране има отметка на "Не показвай подписите на другите потребители." - в зелено с "3" на снимката - махни тикчето

И долу в дясно натисни бутона "Промени профила"

И аз очаквах, че като ползвам стария облик на форума - ще се върнат и старите ми настройки, но не .... това го наптрапват навсякъде  Mr. Green

# 733
  • Мнения: 10
Zvezdichka_, благодаря за инфото   bouquet
Елфи, много се радвам, че нещата се стабилизират, сигурна съм, че удържите до финала  Party
Писана, и аз ще раждам там. Малко бях шокирана от условията (според мен всичко плаче за ремонт), даже ММ ме навиваше да не раждам там.... но мисля, че по-разумно е да избера лекар, на когото вярвам (и ще ме изражда там), а не условия "на настаняване" + чувам, че и неонтолозите били едни от най-добрите....ще видим.
Sisinka87, аз слагах една "инжекция" Гиназол и после Клион Д. Последното успях да го сложа само 5 вечери (от 10)... сега към рая на месеца може би пак ще слагам, че течението си стои (а предполагам с него и гадинките).
И мен ме няма в групата във ФБ  Rolling Eyes как става присъединяването? Whistling
А и да ви споделя, днес и аз минах през ЖК - мерихме кръвно и килограми и лекарката и акушерката така ми се смяха... питаха ме дали усещам малката... а аз я усещам навсякъде, освен в петите, може би... та казах им, че я усещам в слънчевия сплит (в тази зона) и .......отстрани , под ръката един вид... ей голяма шега падна... за другия преглед ще чакат да видят дали не е стигнала до гърба...  Laughing

# 734
  • Мнения: 218
И аз не съм в групата във Фейсбук, може и мен да добавите

Общи условия

Активация на акаунт