?Въпроси всякакви?

  • 5 270 722
  • 96 496
  •   3
Отговори
# 62 820
  • Мнения: 68 911
Ми и аз не знам как се поддържат Rolling Eyes Имаме две, така си ги таралянкаме. Може да се напече на слънце яко, например. Преди време разпитвах за тях в темата за перилните препарати, казаха - не се перат Naughty Чак ме сърбят ръцете да ги пробвам Mr. Green

# 62 821
  • София
  • Мнения: 4 548
счупи се приетавката на прахосмукачката ни, тази стандарстната (накрайникът, с който си почистваме праха по килима). Май бях чувала, че с епродава само тази част. Така ли е и къде да търся? Благодаря ви предварително.
Технополис имат със сигурност. Провери в сайтовете и на другите вериги за техника. И ето тук: http://nikelectric.com/index.php?cPath=42_43

# 62 822
  • Мнения: 2 579
Чак ме сърбят ръцете да ги пробвам Mr. Green

Недей! Mr. Green
После ще трябва и пералнята да чистиш. Изпробвано.

Да попитам от къде мога да поръчам или какво да използвам за цедене на мляко, повече ще го използвам да изцеждам тиквички и задушен карфиол? Нещо като тензух или марля? (почесващо се човече) (ми много е тъпо без старите емоти)

# 62 823
  • Мнения: 1 271
Не се перат, да не я намокриш, че край... Naughty



Уф, чак ме е яд, че я купих Sad Как се поддържа чиста тогава? Гадно ми е да ползвам нещо преди да съм го изпрала, а и тя мирише на някаква химия. Другите извъртам на 60 като ги купя и после на няколко месеца.

Дай я на химическо.

# 62 824
  • Sofia
  • Мнения: 26 467
Не се пере латекс и мемори пяна Naughty
Слагайте по няколко калъфки и тях перете

# 62 825
  • Мнения: X
Да попитам от къде мога да поръчам или какво да използвам за цедене на мляко, повече ще го използвам да изцеждам тиквички и задушен карфиол? Нещо като тензух или марля? (почесващо се човече) (ми много е тъпо без старите емоти)
Аз използвам най-обикновен гивгир, върху който слагам парче тензух. Марлята е много рехава и няма да ти свърши работа.

# 62 826
  • Sofia
  • Мнения: 26 467
В био магазините продават специални текстилни торбички за цедене

# 62 827
  • Мнения: 10 073
За цедене тензух или двойна марля.

# 62 828
  • Мнения: X
И аз използвам няколко марли или нарязвам ако имам нещо бракувано - калъфка или тениска.

# 62 829
  • Мнения: 31
искам да попитам- мога ли да внасям пари по дебитна карта (личната ми) ? или трябва да си направя друга сметка?

# 62 830
  • ту тук, ту там
  • Мнения: 7 411
Пари внасяш по сметката, не по картата. Разбира се, че можеш!

# 62 831
  • Мнения: 31
мерси, Elleni Simple Smile

# 62 832
  • София (Възраждане)
  • Мнения: 2 299
В какво състояние е Плевенската панорама към днешна дата, поддържа ли се?

# 62 833
  • Мнения: X
В какво състояние е Плевенската панорама към днешна дата, поддържа ли се?

Поддържа се, наскоро правиха цялостна рехабилитация.

# 62 834
  • Мнения: 6 567
Как да си свържа селфистика с телефона? Очевидно не става само с кабелчето, а ще трябва и приложение. (Нямам настройки на камерата за снимане с усилване/намаляне на звука).
Пробвах с Camera 360 - не става. Сега пробвах и с SelfishopCamera като следвах много внимателно този клип, но на 2.46 м. (където трябва да се настрои да снима с бутона от селфи стика) при мен не го открива. Crossing Arms
Някакви идеи? Rolling Eyes Андроидът е 5.1, ако има значение.

Общи условия

Активация на акаунт