?Въпроси всякакви?

  • 5 273 172
  • 96 496
  •   1
Отговори
# 62 805
  • София
  • Мнения: 30 208
Благодаря на всички за насоките за png file. Peace

# 62 806
  • Мнения: 814
Благодаря за отговорите! bouquet Ще пробвам с Витасин,дано има ефект.

# 62 807
  • София
  • Мнения: 30 208
Какво да правя с бурканчета от детски пюрета? Предполагам, че вече няма пунктове за предаване на стъкло. Освен да ги изхвърля в контейнер за стъкло?

# 62 808
  • Мнения: 1 822
май май само това остана.

# 62 809
  • Мнения: 2 761
счупи се приетавката на прахосмукачката ни, тази стандарстната (накрайникът, с който си почистваме праха по килима). Май бях чувала, че с епродава само тази част. Така ли е и къде да търся? Благодаря ви предварително.

# 62 810
  • Rock & Roll feeling ...
  • Мнения: 6 691
счупи се приетавката на прахосмукачката ни, тази стандарстната (накрайникът, с който си почистваме праха по килима). Май бях чувала, че с епродава само тази част. Така ли е и къде да търся? Благодаря ви предварително.

Виж тук https://www.emag.bg/aksesoari-za-prahosmukachki-i-iutii/brand/ni … ;pc=40&ref=bc

# 62 811
  • Мнения: 1 822
Чудно ми е кои тръби биха станали или всичко е еднакво. M87 или M97 Laughing

# 62 812
  • Мнения: 3 957
Купих си нов хладилник, разопаковах го от всички лепенки и стиропори и като го наклних леко да го преместя, видях, че отдолу, къде са му крачетата, точно в средата има една дупка, от която излиза найлон и вътре има нещо твърдо като стиропор, но не точно. Пробвах да го извадя, но не иска да излезе. Включих хладилника и си работи, но се притеснявам това нещо отдолу дали трябва да е там или трябва да го махам. Двама човека опитахме, но не се вади  Naughty На някой да му се е случвало?

# 62 813
  • Мнения: 6 014
Какво да правя с бурканчета от детски пюрета?
Можеш да си съхраняваш разни подправки вътре. На една позната майка ѝ правеше пюренца на детето и ги съхраняваше в бурканчетата.

# 62 814
  • Мнения: 35 161
Благодаря за отговорите! bouquet Ще пробвам с Витасин,дано има ефект.
И аз силно ти го препоръчвам!!

# 62 815
  • Мнения: X
Как перете възглавници от мемори пяна? Взех някаква с охлаждащ гел, никакви инструкции как се пере възглавницата, само за калъфката има newsm78

# 62 816
  • Мнения: 69 138
Не се перат, да не я намокриш, че край... Naughty

# 62 817
  • Мнения: 35 161
Имаме страшно много  ( цял голям шкаф ) с книги на руски език. Предложете какво да ги направим? Вече няма къде да ги държим, а трябва да освободим шкафа. Не ни се изхвърлят.

# 62 818
  • Мнения: 11 712
Дарете ги на някоя библиотека.

# 62 819
  • Мнения: X
Не се перат, да не я намокриш, че край... Naughty



Уф, чак ме е яд, че я купих Sad Как се поддържа чиста тогава? Гадно ми е да ползвам нещо преди да съм го изпрала, а и тя мирише на някаква химия. Другите извъртам на 60 като ги купя и после на няколко месеца.

По-големите бибилиотеки не взимат вече от старите книги, от които имат наличност - няма къде да ги съхраняват, а и никой не ги заема.

Общи условия

Активация на акаунт