"Селски" номера и пинизи

  • 5 107 356
  • 49 908
  •   3
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 12 374
Еврейски смс  Twisted Evil

Да давам уроци по англ. език безплатно. Веднъж, два пъти, ама хайде холан, не съм длъжна да образовам народа про боно. Има школи, частни уроци, прочие.

Последна наглост: миналата седмица в тролей, който хващам от университета до Попа.
На слизане една мацка ми поиска билета, за да не си дупчи нейния. Паднах  Shocked

# 76
  • Мнения: 14 654
Има школи, частни уроци, прочие.

И аз това започвам да обяснявам на съседките като наближи време децата им да кандидатстват в гимназии и си направят устата "да им показвам" по математика. Едно, че вече не се занимавам с това и второ, като идиотчетата им малоумни изкарат тройките, аз ще съм виновна, че не съм ги научила.

# 77
  • Пловдив
  • Мнения: 2 495
... като идиотчетата им малоумни изкарат тройките, аз ще съм виновна, че не съм ги научила.

Това беше грубо.
Изказваш се точно като учителка по математика Wink

# 78
  • Мнения: X
И аз съм ЗА да се плаща при качване в ГТ-и който е "по служба" да има служебна карта

Тук е много отдавна така.

# 79
  • Мнения: 5 892
... като идиотчетата им малоумни изкарат тройките, аз ще съм виновна, че не съм ги научила.

Това беше грубо.
Изказваш се точно като учителка по математика Wink
То и твоето "някаква ресторантьорка" беше грубо  Wink Ама тук сме над нещата  Mr. Green

# 80
  • Мнения: 14 654
... като идиотчетата им малоумни изкарат тройките, аз ще съм виновна, че не съм ги научила.

Това беше грубо.
Изказваш се точно като учителка по математика Wink

Защо? Твоето да не е от тези с тройките?

# 81
  • Мнения: 37
Сега се сетих и още нещо- винаги ще черпи следващият път и никога няма в него стотинки за кафе от автомат.
Като прочетох това та се сетих.Имаме приятел, който когато седнем на кафе и дойде време за сметката на него все му се ходи до двете нули Mr. Green е то веднъж дваж ок ама системно.Добре, че на ресторант не сме ходили заедно Laughing

# 82
  • Мнения: 851
Имах един колега, който си купуваше скъпи цигари, дрехи, аксесоари, изобщо...Олицетворение на показност. От друга страна, всяка сутрин трябваше който си прави/купи кафе- и за него да има, който яде- също, без значение какво. Ако случайно излезем някъде, бирите се броят и плащат по равно, или в негова полза. Най- дразнещо беше, че сутрин оставял пари на нощното шкафче на приятелката си(такова някой ако ми направи, ще излети с двеста), а после мрънкаше с месеци, че впоследствие си харесала това или онова и го искала за подарък. Наскоро му се роди дете, не ми се мисли с такъв човек как се прави семейство...

В градския транспорт...Лятна жега в претъпкан 72...С последни сили стигам с билетчето си до една жена, седяща под перфоратора и питам "Може ли, ако обичате?", а тя го взима, поглежда го и "А, ама аз помислих, че ми го даваш, пък ти искаш да ти го дупча, хаха"....

И много други...

# 83
  • Мнения: 311
Приятели , познати на моя мъж , които уж между другото искат да им погледне колата .
Понеже той разбира от коли .
И нито един не каза колко ти струва , независимо каква е повредата .
Селски тарикати на които аз им казвам в прав текст че не сме фондация " Майка Тереза "- има си сервизи .
На консултации за здравословно състояние идваха при сина ми и прегледа се плащаше ВНИМАНИЕ
сланина , орехи , киви , картофи , компоти от боровинки  Joy
това имат , това дават бабите

# 84
  • София
  • Мнения: 12 374
В.Н., може би не са разполагали с пари бабите..на мен ми дожаля  Rolling Eyes

Обичам боровинки  Heart Eyes

# 85
  • Мнения: 311
Да Таис така е .
Той им казва , че нищо не струва , но те милите с празни ръце не идват .

# 86
  • София
  • Мнения: 12 374
Браво на сина ти  Hug

За да не е спам: дразня се когато някои съседи отказват да плащат за чистачка с оправданието, че те не цапат. Имахме такива мили хора в предишния блок, в Гео Милев  Twisted Evil

# 87
  • където ми харесва
  • Мнения: 4 086
... като идиотчетата им малоумни изкарат тройките, аз ще съм виновна, че не съм ги научила.

Това беше грубо.
Изказваш се точно като учителка по математика Wink

Защо? Твоето да не е от тези с тройките?
Моето е от тези с шестиците, но ако някой каже за друго дете, че е идиотче, защото изкарва тройки по математика, също бих казала, че е грубо.
Това, че едно дете не разбира от математика, не го прави идиотче. Naughty

# 88
  • Мнения: 4 120
За да не е спам: дразня се когато някои съседи отказват да плащат за чистачка с оправданието, че те не цапат. Имахме такива мили хора в предишния блок, в Гео Милев  Twisted Evil
Живеех на квартира с две приятелки в кооперация, където не се плащаше чистачка, а имаше график и чистехме живущите. Възрастните дами от кооперацията казаха, че ние трябва да чистим повече от тях, защото ни идват гости  Mr. Green
  От години работя по хотели и ни е много весело като гледаме на камерите как гостите се опитват да изнесат храна от блок масата в ресторанта (не е разрешено) или как се граби когато някоя камериерка остави безпризорна количката си с консумативи Twisted Evil Има си начини да си поискаш, но не, да не се минат Simple Smile

# 89
  • Мнения: 14 654
Като казахте хотели, много мразя бойлерът да нагрява само до 45 градуса, което е крайно недостатъчно да се изкъпеш като хората. Ако имаш да си миеш косата, ще мръзнеш. И тоалетната хартия е 1/3 ролка. И леглото да е персон и половина, а уж стаята се води двойна.

Общи условия

Активация на акаунт