Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 71
Редактирам, защото бъгавия форум ми публикува 2 пъти мнението.
Честита нова тема и благодарности на админките Simple Smile

# 16
  • София
  • Мнения: 71
Хайде и аз да се запиша в новата тема с малко дъра-бъра Simple Smile
Тази вечер се чувствам особено. Утре започва последната ми работна седмица, от 23.05. съм в 45- дневния болнични, но реших да си изкарам до края на месеца. 9 години работя в тая фирма, сега  ми е странно, че няма да съм там година- две, като се има предвид, че работя по 11 часа 6 дни в седмицата. Освен това в петък съм на лекар и се надявам най- после да обсъдим дата за секциото. И ей така се чувствам приятно напрегната и странно пред тези промени и новости, осъзнавам, че наистина ще имам бебе скоро и живота ми ще се промени.
   bouquet   лаленца за нашето Лаленце Simple Smile

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
от 23.05. съм в 45- дневния болнични, но реших да си изкарам до края на месеца

Не си в болничен сега или си в болничен и ще работиш на черно?

# 18
  • София
  • Мнения: 71
В болничен съм и ще работя "на черно", да хаха.

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Е,няма лошо.По-добре така,отколкото да си губиш дните от 45 дневния.Затова и те питах.Защото някой бременни си мислят,че като не вземат определени дни от 45 дневния по свое желание ще им ги додадат с третия болничен.Но няма такъв филм

Последна редакция: пн, 26 май 2014, 09:45 от ♥Elfita♥

# 20
  • Мнения: 36
Запис в новата тема. Благодаря на админките   bouquet

# 21
  • Варна
  • Мнения: 483
Хоп и аз в новата тема.
За обиколниците - точно поради изброените недостатъци се отказахме да вземем. Май единственият им плюс е, че са красиви, но иначе задържат прахоляк, пречат на видимостта, спират циркулацията на въздуха (а все пак летни бебчета ще раждаме) и има вероятност бебето да се задуши от тях. Поради последната причина четох, че в някои страни дори са забранени.

И аз се присъединявам към нетърпеливите да бъдат отново себе си, макар че повече искам износено и здраво бебе, разбира се. Мен ме хванаха всички възможни странични ефекти - болки, високо кръвно, отоци, киселини, болки от падащи сводове на краката, задух, запек и се чувствам като пълен инвалид. Броя дните, тэй като до моето секцио остава само около месец.

# 22
  • Мнения: 505
Запис и от мен в новата темичка.

# 23
  • Там някъде
  • Мнения: 122
Лале в дъжда, Мимето и другите мами отговорни за прекрасно оформените теми  smile3525
Момичета, да се похваля, че най-вероятно в сряда ще ни пристигне кошарата и скрина, които вече чакам с нетърпение!!!
Имам и питане към раждалите вече мацки (и тези, които са наясно, разбира се). Аз ще раждам нормално (живот и здраве) и идеята ми е да не се изстрелвам веднага към болницата, а да си изчакам контракциите да станат регулярни и тогава. Питането ми обаче е как се засичат интервалите между контракциите  newsm78 От началото на едната до началото на другата/от края на едната до началото на другата или  newsm78 ooooh!

# 24
  • Мнения: 10 874
Лаленце   bouquet  не се притеснявай, ако има нещо ще препращаме на ЛС
Hug
  bouquet лаленца за нашето Лаленце Simple Smile
Hug

Аз сега ще се справя с промените по първия пост, ама следващия път много ще внимавам откъде пускам темата (ако ще я пускам аз), че тепърва предстоят много промени (Heart Eyes) и не е работа за един човек. Благодаря ви за разбирането и извинявайте още веднъж, че така се получи... Sad Hug

За бременността - не смея и да се оплаквам, защото при мен наистина нещата протичат (почти) безпроблемно и това много ме радва. Да, изморявам се бързо и вече малко ми тежи, но знам, че няма как да се мине без тези "екстри", така че просто съм се примирила. Та ще видим как ще изкарам и последните седмици. Но каквото и да стане, се надявам само принцесата ми да се роди жива и здрава, пък аз, каквото трябва, ще изтърпя. Praynig

# 25
  • Мнения: 208
  bouquet за новата тема
Дида добре, че си се разминала с натъртване и че бебчо е добре  Hug
Мама Сънчо аз съм с черешите, радвам се, че са ти помогнали  Wink
Krassyto_zg моя приятелка си пазарува и си поръчва от Мини Мод, но и тя не е доволна, нещо не са заинтересувани да се занимават с поръчки. Но знам, че тя за доставка не е плащала, иначе поръчаните неща ги взе на място от магазина.
alek_stz съчуствам ти за сватбата, и аз имам голямо желание да ида, ама няма на кой  Joy
Аз да се оплача преди час в опитите си да заснема братовчед ми, че е абитуриент за малко да падна и сега съм с изкълчен глезен  Sad ужасно подут и доста ме наболява.

# 26
  • Там някъде
  • Мнения: 122
bee_di, дано скоро да се почувстваш по-добре, слагай лед на глезена и се надявам да мине бързичко и да не боли много! Давай го по кротко  Peace

# 27
  • Мнения: 64
А някой виждал ли е на място в магазина на Минене какво представлява този обиколник - не мога да си представя как се поставя, изглежда доста по-различно от стандартните обиколници, може би ще отида на място да го видя -
http://minene.bg/сън/55-индивидуален-обиколник-за-креватче-4-бр-различни-десени.html#/цветове_патерни-розови_цветя

Преди време бях видяла, че като харесаш страницата им във фейсбук получаваш 15% отстъпка, аз също много харесвам техните неща.
И аз не мога да преценя какви дрешки трябва да купувам като начало - хем юли вероятно ще е много топло, хем съм чувала, че първите дни, след като се роди бебето трябва да е с дълги дрешки ...
Пристигна поръчката ми от абубу - доволна съм от тях, хубави материи и същите като на снимките от сайта.
Иначе и аз се чувствам вече доста тромава и подута, а най-топлите и тежки дни предстоят.

# 28
  • Мнения: 370
Обиколника е с велкро лепенки.

# 29
  • Ruse, Bulgaria
  • Мнения: 56
Да ни е честита новата тема и само хубави новини да се пишат в нея! bouquet

Общи условия

Активация на акаунт