Моля за съвет - изневерява ми

  • 32 321
  • 445
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 1 040
Ееее, не, даже и в България - докато не станат на 18 децата,
мъжът и с танк не може да изкара бившата  жена от апартамента си.
Наскоро един братовчед на ММ се разведе, жена му - рядко срещан боклук,
го остави, сега тя с детето живее в неговия апартамент отпреди брака,
а той отиде при родителите си.

# 436
  • Мнения: 6 365
5 г. зад решетките... и 10 г. за повторно прегрешение

Само кажи каква давност ще има, щото иначе примерно може да се наложи да вкараш баба си в затвора, или дядо си за нещо отпреди 30 години:)

# 437
  • София
  • Мнения: 4 358
Темата съвсем отлетя някъде, а авторката се покри. Какво стана, Димина?

# 438
  • Мнения: 3 784
Понеже Вселена каза това, което аз имах предвид, но в пъти по-деликатно, изтривам поста си.

Последна редакция: ср, 26 ное 2014, 15:32 от Nickkie

# 439
  • На земята, която е всъщност звезда.
  • Мнения: 2 540

По- добре да се съсредоточи в/у раждането и първите дни на беборан, вместо да виси във форума.

# 440
  • Мнения: 4 291
Тя отива, пърха притеснително с фейовските си мигли, защото колкото и  да имаше вече  заучени реплики,( които повтаряше с достойнство), усети, че нито репликите помни, нито достойнството й е на ниво. Разбраха се да се видят в едно кафене и ....Феята седна тихо и се заоглежда за всичко трещящо от сексапил.Всеки път , виждайки хубава жена,  стомахът й се обръщаше и сваляше   с поне ниво самочувствието й...и....
... Първи вариант - . В този момент леко закръглено миньонче с притеснено изражение попита - вие ли сте... Гърдите и подскачаха от притеснение и на феята чак й стана мъчно... Cry
 
...за себе си, не биваше да се съгласява на тази среща, не и сега когато горчилката беше заседнала в гърлото, хиляди вариантаи как ще продължи живота си препускаха в главата и, а хормоните подсилваха цветовете. Сниши се на стола, сви рамене и почти заплака, сянката имаше лице,  дълги пръсти и тънка талия, може би и бистър ум, оръжия които тя не притежаваше.....

next pls.

# 441
  • Мнения: 3 231
5 г. зад решетките... и 10 г. за повторно прегрешение

Само кажи каква давност ще има, щото иначе примерно може да се наложи да вкараш баба си в затвора, или дядо си за нещо отпреди 30 години:)
Членството в ЕС, Съвета на Европа и няколко Хагски конвенции ни предпазват това да се случи.

Никой не може да бъде съден за деяние, което към датата на извършването не е било криминализирано.

Така че.... до влизането на закона в сила, който еб*л, еб*л. Оттам насетне.... ще е по-друго Simple Smile

# 442
  • Мнения: 2 214
хайде спрете вече ooooh!

# 443
  • Мнения: 396
Тук вече за никаква изневяра не говорим, а за желанието на едната страна да продължи живота си с друг човек без преди това мъжки да е приключил взаимоотношенията (по-скоро преди да ги е трансформирал в друг вид отношения пред вид детенцето на път) с настоящата си половинка. Това е много по-горчива бира.
А че хората по природа не са моногамни - не са, поне в масовия случай не са. Това, обаче, не им пречи да бъдат отговорни партньори във връзките, които създават, (когато са с глава на раменете, накакво ниво на възпитание и достатъчно дискретни).


Много хубаво казано!

# 444
  • Мнения: 1 267
Има мъже, като разберат, че жената е бременна и си казват:Сега каквото и да правя, тя ми е вързана. Преживяла съм същото почти. Уж искат деца, а не го показват както се предполага, че трябва. Аз не съм се молила и не съм му давала шансове и по-добре. Сега синът ми е на 10г, имам стабилна връзка, моля се никога да не срещам оня глупак. Съдът му отреди 50 лв издръжка, от които той не е платил и 1ст, в същото време има права над детето без да се е грижил за него, без да го е отглеждал и без да се е интересувал. Кофти късмет, а? Но за съжаление на боклуците не им свети неонов надпис на челото - БЯГАЙ!

# 445
  • Мнения: 11 703
dimina как си. Ако имаш възможност - пиши.

Общи условия

Активация на акаунт