Новата Година весело да отпразнуваме,че с ЮЛСКИТЕ бебоци на лято ще будуваме

  • 34 967
  • 729
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 446
Записвам се
Или, направо си професионалист! Чудна тема.

# 16
  • Мнения: 1 220
Запис и от мен. Чудна тема Simple Smile
Или, би ли ме записала в началото - термин 04.07.15, първа бременност, инвитро, 29 години, София. Мерсиии! Hug

# 17
  • Мнения: 341


Между другото да Ви попитам чувствате ли отпадналост? Днес бях цял ден като дроб. Някакви лекове.


Аз от самото начало съм така. Всеки божи ден. Аз се лекувам на леглото хихи Simple Smile
Мдаааа, излюпвам се към обяд, пък то станало време за следобедна дрямка и така.. Аз удрям по 12-14 часа сън на ден. Embarassed Болнични съм, лежа по цял ден и пак съм изморена.. Разкошотия   superuu

# 18
  • Мнения: 114
И на мен ми се събират горе-долу 12 часа сън, но това си беше нормално за мен (като изключим работните дни) и преди бременността   Joy А иначе умората  е наистина досадна  Close

# 19
  • до едно тепе
  • Мнения: 6 623
Запис. Да не ви изтърва Simple Smile
Или страхотно си се справила. Благодаря  bouquet
С умората се справям с почивка Laughing Друг начин няма. Скоро се надявам да поотмине и да живна малко Whistling

# 20
  • Мнения: 1 792
Супер темичка, Или  Peace

# 21
  • Мнения: 31
Запис и от мен  Hug

# 22
  • Мнения: 624
Момичета, благодаря за поздравленията, аз предимно съвсем професионално откраднах от Майките, от Ноемврийките... Whistling но не казвайте на никого.

zara_s, благодаря за помощта!  bouquet

# 23
  • Мнения: 712
Записвам се и аз
Или, отлично си се справила! А обясняваше, че не знаеш как Simple Smile Можеш ли да добавиш, че съм от Варна и съм на 28? Термина ми е на 24 - да не ме търсиш много Simple Smile
В тази връзка - гледам, че има мами от Варна и Аксаково. По празниците е ясно, че няма да се организираме, защото ще ни е лудница, но може след това да се запознаем Simple Smile
Днес следобяд съм на преглед newsm44 Най-после ще видя пак бебока. Този път таткото каза, че ако не го юрнат нещо в работата ще дойде с мен. И трябва много сериозно да помисля за БХС и ФМ, че им идва времето Crazy

# 24
  • Мнения: 231


Между другото да Ви попитам чувствате ли отпадналост? Днес бях цял ден като дроб. Някакви лекове.


Аз от самото начало съм така. Всеки божи ден. Аз се лекувам на леглото хихи Simple Smile
Мдаааа, излюпвам се към обяд, пък то станало време за следобедна дрямка и така.. Аз удрям по 12-14 часа сън на ден. Embarassed Болнични съм, лежа по цял ден и пак съм изморена.. Разкошотия   superuu

Такива дни са ми рядкост и си ходя на работа все още. Ще видя докога.

# 25
  • Мнения: 39
Искам да попитам най- вече настиналите майки каква температура потдържат, особено следобяд?

Αз за втори път се разболявам в рамките на 1 месец-щерката ми носи подаръчета по някой и друг вирус от градината. Този път съм много зле-снощи си мислех, че умирам от задушаване. Температурата ми, слава Богу, стига максимум до 37,8. Пия само чист парацетамол и морска вода за носа, от която няма никакъв ефект. Днес съм на лекар и хич не ми се мисли как ще е като се разкихам и разсополивя там...

# 26
  • Мнения: 76
Здравейте и от мен

# 27
  • Мнения: 148
аз за отпадналостта да кажа, че за себе си открих лек - мандаринки и леща Grinning
Никога не съм предполагала, че лещата може да ми влияе толкова тонизиращо

# 28
  • Мнения: 30
Или, поздравления да хубавата темичка. Ако е възможно добави и мен на първата страница. На 29 години съм, от гр. Сливен, първа бременност, термин 26.07.15.
Момичета, можете ли да ме посъветвате как да реша проблема с нередовния стомах. Отразява ми се доста зле на общото състояние и в момента пия едни прахчета, които засега не дават никакъв резултат.... ooooh!

# 29
  • София
  • Мнения: 3 572
Преминавам набързо да се чекна. Или, страхотна тема!

Надявам се след Нова година да имам повече време за форума, а и за други неща.

Общи условия

Активация на акаунт