Имам новина голяма - през СЕПТЕМВРИ 2015 г. ставам мама!

  • 36 086
  • 724
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 178
Добре дошли, бъдещи септемврийски мамчета!




30 АВГУСТ
vesi_mir
гр. Варна


1 СЕПТЕМВРИ
D_D_D
гр. София, 29 год., втора бременност
paulina7
Happy_ji
Бургас, 30 г., втора бременност

Вечната Амбър

mikka_


2 СЕПТЕМВРИ
KVH


3 СЕПТЕМВРИ
besyto
Бургас, 27 год., втора бременност
Maidenly

4 СЕПТЕМВРИ
HKl

5 СЕПТЕМВРИ
ann79, Gercy
Ninnie
гр. София, 27 год, първа бременност


6 СЕПТЕМВРИ
xristi_na
miteva80
гр. Хасково, 34 год., първа бременност


7 СЕПТЕМВРИ
Цвети_Стара Загора

8 СЕПТЕМВРИ
kriska1702, Alyona, verano

9 СЕПТЕМВРИ
_Мама_
гр. Ботевград, 23 год., трета бременност
 
ro87  
manince
Бургас, 35г., втора бременност


10 СЕПТЕМВРИ
Yaroslavche
гр. Поморие, 29 год., втора бременност
cvetival
гр. Перник, 29 г., втора бременност

11 СЕПТЕМВРИ
K.Hristova
Катерина Христова  23 години, гр. Варна, първа бременност


12 СЕПТЕМВРИ
purple_spring
гр. Варна, 22 г., първа бременност
Milena_10
 гр. София, 26 год.
divaya
 гр. Варна, 37 год, втора бременност

13 СЕПТЕМВРИ
allana
cvete26
гр. София, 27 год.

14 СЕПТЕМВРИ

15 СЕПТЕМВРИ
Sl.Stoyanova
гр. Варна


16 СЕПТЕМВРИ
mishell87
гр. Раковски, 27 год., първа бременност

Ellina.Georgieva
гр. Стара Загора, 36 год., трета бременност


17 СЕПТЕМВРИ
derelli
гр. София, 34 год., втора бременност

veronika_v
гр. София, 27 г. ,първа бременност

Vanina_87
гр. Варна, 27 год, втора бременност


18 СЕПТЕМВРИ
Lili_f
гр. София, 27 год., първа бременност


19 СЕПТЕМВРИ
ethereala
гр. София, 28 год, първа бременност


20 СЕПТЕМВРИ
ioni_8
summer rain

21 СЕПТЕМВРИ

22 СЕПТЕМВРИ

23 СЕПТЕМВРИ
Pepsilight
гр. Варна, 34 год., трета бременност


24 СЕПТЕМВРИ
Only God can...
**Sisi**
гр. Варна, 25 год., първа бременност


25 СЕПТЕМВРИ
Диамантче
ekumcheva

26 СЕПТЕМВРИ
svilenaankova87
27 год., втора бременност


27 СЕПТЕМВРИ

milichkata mi

28 СЕПТЕМВРИ
shmoksi
гр. София, 33 год., втора бременност


29 СЕПТЕМВРИ

30 СЕПТЕМВРИ




Бременни майки в чужбина



Здравейте, бъдещи септемврийски мами! Понеже нямаме своя тема, реших да направя такава Simple Smile
Записвам се първа с термин 04.09.2015г.  newsm76
Очаквам и нови записали се и да напълним бързо темата с хубави новини  Heart Eyes

Последна редакция: нд, 25 яну 2015, 11:24 от HKl

# 1
  • Мнения: 365
Записвам се и аз с термин 5-6 септември.

# 2
  • Мнения: X
Здравейте и от мен:) записвам се и аз. Вчера видях двечките чертички. Това живот и здраве ще ми е втора бременност и се моля всичко да е наред, че сега ми е нещо по-притеснено отколкото първият път. Имам дъщеричка на 5 години.Термина ми за сега е 6 ти септември. Нека напълним темата само с хубави новини Simple SmileВесело посрещане на Нова година!

# 3
  • Ботевград
  • Мнения: 335
Запис и от мен Simple Smile Чакам темата от 3 дни Crazy На 29 разбрахме, че Дядо Коледа ни е донесъл най-прекрасния  коледен подарък.Термин  3 септември 3-та бременност.Имаме 2 дъщерички на 5 и на 3..Лека бременност на всички от мен и дано се увеличим.Весело посрещане на новата година с пожелание за много здраве,щастие,късмет,семейно  щастие и здрави бебчета на финала през Септември    bouquet

# 4
  • Мнения: 1 177
Запис и от мен. И аз като _Мама_ чакам темата от няколко дена  Mr. Green . HKl, благодаря ти, че направи такава   bouquet
Видях двете чертички на 26-ти  Heart Eyes Това ми е втора бременност.Имаме си момченце на 3 години и половина и с нетърпение очакваме новото попълнение  Heart Eyes По калкулатор терминът ми е на  03.09.

Весело посрещане на 2015 година с пожелания през новата година всяка от нас да гушка по едно мъниче  Heart Eyes

# 5
  • Мнения: 1 178
Записах ви, момичета   bouquet
Весело посрещане на новата година!

# 6
  • Мнения: X
Честита Нова година, момичета! Здраве, щастие и само хубави моменти през новата 2015 година!

# 7
  • Ботевград
  • Мнения: 335
Честита Нова Година и от мен..Пожелавам ви много здраве,щастие,късмет и да напълним темата с пухкави бебоци през Септември  Hug

# 8
  • Мнения: 88
Честита Нова Година! Нека бъде много щастлива за всички ни! И аз се присъединявам към вас Simple Smile Имаме си едно момиченце и сега живот и здраве на 01.09 ще се увеличим с още едно човече! Весели празници!

# 9
  • Ботевград
  • Мнения: 335
Момичета, кога мислите да ходите на преглед?Как се чуствате? Имате ли някакви неразположения вече  Simple Smile

# 10
  • Мнения: X
Момичета, кога мислите да ходите на преглед?Как се чуствате? Имате ли някакви неразположения вече  Simple Smile
Аз мисля на 05.01 да отида, въпреки,че може и да е рано още, но нямам търпение Simple Smile. Миналата седмица много ми се гадеше и ми се спеше, а сега само изпитвам голям глад и нямам някакви големи неразположения за сега.

# 11
  • Мнения: 1 177
_Мама_, аз смятам да не бързам и да отида към края на Януари. Първата ми бременност премина изключително леко, почти без каквито и да било неразположения. Силно се надявам и с тази да е така  Praynig , макар че от време на време усещам едни резки придърпвания ниско в дясно. За гадене мисля, че ми е рано още Simple Smile

# 12
  • Ботевград
  • Мнения: 335
И аз мисля да отида след 1 седмица за да чуем и сърчице  Praynig Иначее много  ми се спи,гадене леко сутрин вчера..днес не Simple Smile И мен ме придърпва ниско долу но е нормално.

# 13
  • Мнения: 88
Аз съм на 09.01 на преглед- така се разбрах с доки. Иначе нямам кой знае какви неразположения, за разлика от миналия път. Само понякога ми се гади, но е изключително рядко.

# 14
  • Мнения: 124
Честита Нова година, момичета! Нека бъдем най-вече здрави и щастливи Simple Smile
Записвам се в темата с термин 01.09. Мисля да отида на преглед чак след 12.01, тъй като сега сме на почивка. За сега нямам гадене, повръщане...изобщо никакви симптоми.
Това ми е втора бременност, надявам се да е лека като първата... само да не кача толкова много кг, че първият път се улях  Embarassed
Приятен ден на всички и без неразположения  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт